Son dakika Grenoble Üniversitesi haberleri, Grenoble Üniversitesi son dakika, son dakika Grenoble Üniversitesi

Son Dakika Grenoble Üniversitesi Haberleri

Son dakika Grenoble Üniversitesi haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son grenoble üniversitesi haberleri anında burada.

 • 11.05.2020 13:06 Türk edebiyatının yalnız ve hüzünlü öykücüsü: Sait Faik Abasıyanık Türk edebiyatının yalnız ve hüzünlü öykücüsü: Sait Faik Abasıyanık

  "Semaver", "Şahmerdan", "Kumpanya" ve "Alemdağda Var Bir Yılan" gibi birçok esere imza atan şair, öykü ve roman yazarı Sait Faik Abasıyanık, vefatının 65'inci yılında anılıyor.

 • 04.10.2019 13:14 Felçli hasta zihniyle kol ve bacaklarını hareket ettirdi Felçli hasta zihniyle kol ve bacaklarını hareket ettirdi

  Fransa'da bir laboratuvarda denenen dış iskelet (eksoskeleton) teknolojisiyle, felçli olan bir hasta kollarını ve bacaklarını hareket ettirdi.

 • 15.02.2017 17:19 Vali Ustaoğlu, Öğrencilerle Bir Araya Geldi Vali Ustaoğlu, Öğrencilerle Bir Araya Geldi

  Vali İsmail Ustaoğlu, Bayburt Valiliği’nin katkılarıyla Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Bayburt’ta öğrenim gören öğrencilere yönelik hazırlatılan Ord. Prof. Dr. Ali Fuad Başgil’ Gençlerle Başbaşa isimli kitap dağıtım töreninde öğrencilere çeşitli tavsiyelerde bulundu.

 • 26.03.2016 17:54 Türk Kağıt Sanayisinin Kurucusu Kağıtçı'nın Seka'dan Ayrılışı

  Marmara Üniversitesi emekli öğretim üyesi Prof. Dr. Emre Dölen, Türk kağıt sanayisinin kurucusu olarak gösterilen Mehmet Ali Kağıtçı'nın kuruluşunda büyük emek harcadığı İzmit'teki SEKA Kağıt Fabrikası'ndan ayrılış sürecini anlattı.

 • 29.02.2016 21:21 Kütahya'da 'Örnek Kişilikler' Konulu Panel Kütahya'da 'Örnek Kişilikler' Konulu Panel

  Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’nde düzenlenen ’Örnek Kişilikler’ konulu panele Prof. Dr. Hasan Basri Karadeniz, Doç. Dr. Ersen Ersoy ve Yrd. Doç. Dr. Kürşad Karacagil konuşmacı olarak katıldı.

 • 04.01.2016 11:39 Cemre Birand: Mehmet Ali Ölüm Listelerindeydi Cemre Birand: Mehmet Ali Ölüm Listelerindeydi

  Yaklaşık 3 yıl önce 17 Ocak 2013 tarihinde aramızdan ayrılan usta gazeteci Mehmet Ali Birand'ın eşi Cemre Birand, yaptığı haberlerden dolayı eşinin ölüm listelerine girdiğini söyledi.