Son dakika Gülay Diri haberleri, Gülay Diri son dakika, son dakika Gülay Diri

Son Dakika Gülay Diri Haberleri

Son dakika Gülay Diri haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son gülay diri haberleri anında burada.

 • 28.09.2019 08:41 Müzisyen kadınlar anlatıyor... 'Başıma kötü bir şey mi gelecek' korkusu var Müzisyen kadınlar anlatıyor... 'Başıma kötü bir şey mi gelecek' korkusu var

  Kara Plak Yayınları size kitap teklifiyle geldiğinde önce "Kadın yönetmen, kadın şair, kadın müzisyen diye kategorize edince bu ayrımcılık illetini besliyoruz" diyorsunuz ama sonra kitap için çalışmaya başlıyorsunuz. Fikrinizi ne değiştirdi?

 • 18.09.2019 12:30 Muratpaşa Belediyesinden, Yöreler Renkler Festivali Muratpaşa Belediyesinden, Yöreler Renkler Festivali

  Muratpaşa Belediye Başkan Ümit Uysal, Antalya'nın tüm renklerini bir araya geldiği Yöreler Renkler Festivali'nin ortaya koydukları kamu yönetimi ve belediyecilik anlayışını, insana bakış açısını en iyi anlatan etkinliklerden biri olduğunu söyledi.

 • 08.09.2019 11:26 Yöreler Renkler Festivali 5'inci yılında Yöreler Renkler Festivali 5'inci yılında

  Muratpaşa Belediyesi'nin Antalya'nın tüm renklerini buluşturduğu barış, dostluk ve kardeşlik festivali Yöreler Renkler, 16 Eylül Pazartesi başlıyor.

 • 30.04.2018 13:01 İbradı'da Mermer Ocağı İsyanı

  ANTALYA'nın İbradı ilçesinde su kaynakları, sedir, ardıç ve ladin ormanları ile dağ keçilerinin doğal yaşam alanı içinde mermer ocağı açılmak istenmesine tepki gösteren bölge halkı; siyasiler, meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarının da destek verdiği eylemle karara karşı çıktı.

 • 30.04.2018 12:31 Dha Yurt Bülteni-6

  Siirt'te, 'Gri' listede aranan terörist etkisiz hale getirildi Siirt'te düzenlenen hava destekli operasyonda, İçişleri Bakanlığı Terör Arananlar Listesi'nde 'Gri' kategoride bulunan PKK'lı 'Adil' kod adlı Muhdi Başçı (28) etkisiz hale getirilirken, bir terörist de silahıyla birlikte sağ olarak...

 • 30.04.2018 11:41 İbradı'da Mermer Ocağı İsyanı

  ANTALYA'nın İbradı ilçesinde su kaynakları, sedir, ardıç ve ladin ormanları ile dağ keçilerinin doğal yaşam alanı içinde mermer ocağı açılmak istenmesine tepki gösteren bölge halkı; siyasiler, meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarının da destek verdiği eylemle karara karşı çıktı.

 • 26.09.2016 10:27 Yöreler ve Renkler Festivali Akdenizli Antalyalılarla Devam Etti Yöreler ve Renkler Festivali Akdenizli Antalyalılarla Devam Etti

  Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yöreler ve Renkler Festivali’nin 2’nci gününde “Köken olarak nereden olursa olsun hepsi, eşit derecede Antalyalı olmuş sevgili komşularım bu festivalle gönüllerimizi, ruhlarımızı buluşturuyoruz” diye konuştu.

 • 23.09.2016 13:10 Muratpaş'da Anadolu'nun Renkleri Buluşuyor Muratpaş'da Anadolu'nun Renkleri Buluşuyor

  Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 2’nci Yöreler ve Renkler Festivali’nin barış, kardeşlik ve dostluk festivali olduğunu söyledi.

 • 05.12.2015 12:59 Müzik Köyü" Maltepelilerle Buluştu

  Maltepe Belediyesi, ağustos ayında Muğla’nın Fethiye ilçesindeki Yanıklar köyünde kurulan Türkiye’nin ilk Müzik Köyü’nün proje ekibini ve müzisyenlerini, Maltepeliler ile bir araya getirdi.

 • 04.12.2015 11:49 Müzik Köyü' İstanbul Turnesinde Müzik Köyü' İstanbul Turnesinde

  Haber-Kamera: İhsan DÖRTKARDEŞ - İstanbul DHA) Fethiye'de kurulan Ege ve Akdeniz kültürü alanında yoğunlaşan üyeleri arasında akademik kariyerde isimlerin yanı sıra aralarında çoban, ev kadını gibi yerel sanatçıların da yer aldığı 'Müzik Köyü' sanatçıları, İstanbul turnesine geldi.

 • 04.12.2015 09:59 Müzik Köyü' İstanbul Turnesinde Müzik Köyü' İstanbul Turnesinde

  Fethiye'de kurulan Ege ve Akdeniz kültürü alanında yoğunlaşan üyeleri arasında akademik kariyerde isimlerin yanı sıra aralarında çoban, ev kadını gibi yerel sanatçıların da yer aldığı 'Müzik Köyü' sanatçıları, İstanbul turnesine geldi.

 • 29.08.2015 12:44 Türkiye'nin İlk Müzik Köyü Fethiye'de Kuruldu Türkiye'nin İlk Müzik Köyü Fethiye'de Kuruldu

  Toprakla insan arasına giren kötülüklerin bulunmadığı ’Müzik Köyü’, Muğla’nın Fethiye ilçesindeki Yanıklar köyünde kerpiç evlerde açıldı.

 • 14.08.2015 23:27 Boğaziçi Üniversitesi'nin Boğaziçi Üniversitesi'nin "Zeybek Köyü Kampı"

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Boğaziçi Üniversitesi- "Zeybek Köyü Kampı" Boğaziçi Üniversitesi'nin "Zeybek Köyü Kampı"- Zeybek kültürünü öğretebilmek ve bundan sonraki nesillere aktarabilmek amacıyla Boğaziçi Üniversitesi'nden gelen 30 öğrencinin Germencik'te kurduğu kamp, çeşitli etkinliklerle sürüyor Boğaziçi Üniversitesi'nden 30 öğrencinin zeybek kültürünü bundan sonraki nesillere aktarabilmek ve bugünün gençliğine öğretmek amacıyla Germencik'in Dampınar Mahallesi'ne kurduğu "Zeybek Köyü Kampı" çeşitli etkinliklerle sürüyor.

 • 12.08.2015 12:23 Aydın - Boğaziçili Öğrenciler Zeybek Kültürünü Yaşatacak Aydın - Boğaziçili Öğrenciler Zeybek Kültürünü Yaşatacak

  Boğaziçili öğrenciler zeybek kültürünü yaşatacak Aydın'ın Germencik İlçesi, zeybek kültürünü öğretebilmek ve bundan sonraki nesillere aktarabilmek amacıyla Boğaziçi Üniversitesi'nden gelen 30 öğrenciye evsahipliği yapıyor.

 • 12.08.2015 12:20 Boğaziçili Öğrenciler Zeybek Kültürünü Yaşatacak Boğaziçili Öğrenciler Zeybek Kültürünü Yaşatacak

  Aydın'ın Germencik İlçesi, zeybek kültürünü öğretebilmek ve bundan sonraki nesillere aktarabilmek amacıyla Boğaziçi Üniversitesi'nden gelen 30 öğrenciye evsahipliği yapıyor.

 • 10.08.2015 17:25 Türkiye'nin İlk 'Akademik Zeybek Kampı' Başladı Türkiye'nin İlk 'Akademik Zeybek Kampı' Başladı

  Aydın Büyükşehir Belediyesi bir ilke daha imza atıyor.

 • 26.03.2015 10:45 İbradı'da Kardelen Festivali Heyecanı İbradı'da Kardelen Festivali Heyecanı

  Antalya’nın İbradı ilçesinde Her yıl geleneksel olarak düzenlenen “İbradı Kardelen Festivali”, 27-29 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

 • 16.12.2014 10:51 Yöre Sanatçıları, Halkla Buluştu

  Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Yöremizin Halk Sanatçıları, Gelenekten Geleceğe" adlı programda çeşitli türküler seslendirildi.

 • 16.12.2014 09:27 Yöremizin Halk Sanatçıları- Gelenekten Geleceğe Yöremizin Halk Sanatçıları- Gelenekten Geleceğe" Etkinliği

  Antalya Büyükşehir Belediyesi Kent Müzesi’nin “Türkü Üçgeni” adlı dinletide İbradı, Kaş, Elmalı ve Döşemealtı’ndan beş otantik sanatçı, Yusuf Gök-Üç Telli, Ali Ulutaş-Dört Telli, Mehmet Yengin-Tırnak Kemane ve Sipsi, Gülay Diri-Tef, Ayşe Dohan-Boğaz Havası ile türkü şöleni sundu.