Adana Demirspor Emrullah ve Uğur'la 1'er Yıllık Sözleşme İmzaladı - Son Dakika
Güncel

Adana Demirspor Emrullah ve Uğur'la 1'er Yıllık Sözleşme İmzaladı

Adana Demirspor Emrullah ve Uğur\'la 1\'er Yıllık Sözleşme İmzaladı

Ptt 1'inci Lig takımlarından Adana Demirspor, Balıkesirspor'dan kaleci Emrullah Şalk ve sağ bek Uğur Akdemir ile 1'er yıllığına anlaştı.

02.07.2015 16:16

Ptt 1'inci Lig takımlarından Adana Demirspor, Balıkesirspor'dan kaleci Emrullah Şalk ve sağ bek Uğur Akdemir ile 1'er yıllığına anlaştı.

Transfer çalışmalarını ince eleyip, sık dokuyarak sürdürdüklerini belirten Adana Demirspor Kulüp Başkanı Sedat Sözlü, "Bizler yönetim kurulu ve teknik heyet olarak, Adana Demirspor'a kimin nasıl faydalı olacağını hesap ederek transfer yapıyoruz.

Birçok süper lig takımının transfer listesinde bulunmalarına rağmen, camiamızı ve bizleri tercih eden Emrullah ve Uğur'a teşekkür ediyorum.

Adana'ya geldiği andan itibaren sıcak bir hava ile karşılandığını ifade eden kaleci Emrullah Şalk, "Daha önce de büyüklüğünü bildiğim bu camiaya hizmet etmek ve 21 yıllık süper lig özlemine son vermek için buraya geldim. Osman Özköylü hocamızın da Adana Demirspor taraftarıyla uyuşan bir yapısı var. Başarılı olacağız" diye konuştu.

Şampiyonluğa hasret olan bir camiaya hizmet vereceği için çok mutlu olduğunu ifade eden Uğur Akdemir ise, "O müthiş taraftar beni çok heyecanlandırıyor. Başkanımız, yönetim kurulumuz ve hocamızın katkılarına çok teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

FOTOGRAF - Adana

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Adana Demirspor Emrullah ve Uğur'la 1'er Yıllık Sözleşme İmzaladı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement