AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya Mahalleleri Ziyaret Ediyor - Son Dakika
Güncel

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya Mahalleleri Ziyaret Ediyor

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya Mahalleleri Ziyaret Ediyor

AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Özkan Çetinkaya, seçim çalışmaları kapsamında Kartaltepe, Yenimahalle ve Kılavuzlar mahallelerini ziyaret ederek seçmenlere projelerini anlattı. Çetinkaya, şehrin tüm dinamikleriyle çalışarak Karabük'ün sorunlarını ele alacaklarını ve 1 Nisan'da gerçek belediyecilikle yeni bir gün doğacağını belirtti.

05.03.2024 10:11
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Özkan Çetinkaya, seçim çalışmaları kapsamında mahalleleri ziyaret etmeye devam ediyor.

İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Kartaltepe, Yenimahalle ve Kılavuzlar mahallelerini ziyaret eden Çetinkaya, seçmenlere projelerini anlattı.

Sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle de bir araya gelen Çetinkaya, Karabük'ün tüm sorunlarını ele alarak yeniden inşa ve ihya etmek için şehrin tüm dinamikleriyle çalışmaları sürdüreceklerini bildirdi.

Çetinkaya, istişare kültürünün davanın şiarlarından olduğunu vurgulayarak, "Çok sevdiğimiz şehrimizi bu şiar üzere ortak akılla yöneteceğiz. Kapı kapı, sokak sokak sahada hemşehrilerimizin her anında hep yanındayız. 1 Nisan'da Karabük'e gerçek belediyecilik ile yeni bir gün doğacak." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya Mahalleleri Ziyaret Ediyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Aydın'ın Germencik ilçesinde temsili 'Yörük düğünü' gerçekleştirildi
  21:18 Aydın'ın Germencik ilçesinde temsili 'Yörük düğünü' gerçekleştirildi

  Aydın'ın Germencik ilçesinde Aydın Ayyıldız Yörük Efeler Kültür Derneği'nin açılışı nedeniyle temsili 'Yörük düğünü' gerçekleştirildi. Düğünde kıl çadırda kız isteme merasimi yapıldı ve gelin deveyle, eşyaları eşekle taşındı. Germencik Kaymakamı Turgay Gülenç, Yörüklük kültürünün yaşatılması gerektiğini belirtti.

 • 13. Alaçatı Ot Festivali'nde En Güzel Yemekler ve Otlar Yarıştı
  21:16 13. Alaçatı Ot Festivali'nde En Güzel Yemekler ve Otlar Yarıştı

  Doğadan toplanan yüzlerce türdeki otun tezgahlarda yerini aldığı 13. Alaçatı Ot Festivali'nde, Doğa Rutkay'ın sunduğu yarışmada en güzel yemekler ve otlar yarıştı. Şevketi Bostan ile yapılan birbirinden güzel yemekler değerlendirildi. Festivalde otları tanıma ve toplama gezilerinden yemek atölyelerine, yabani ot ve bitkilerle beslenme seminerlerinden konserlere kadar birçok etkinlik düzenlendi. Yarışmada dereceye girenler altın ödüllerle ödüllendirildi ve en çok çeşit ot toplama yarışmasında Nurcan Erden birinci oldu.

 • Fenerbahçe Opet Sultanlar Ligi'nde şampiyon oldu
  21:12 Fenerbahçe Opet Sultanlar Ligi'nde şampiyon oldu

  Fenerbahçe Opet, Sultanlar Ligi final serisinde Eczacıbaşı Dynavit'i 3-2 yenerek şampiyon oldu. Voleybol Vodafone Sultanlar Ligi'nde play-off final serisinde Eczacıbaşı'nı 3-0 mağlup eden Fenerbahçe Opet, seriyi 3-2 kazanarak şampiyonluk ipini göğüsledi. Fenerbahçe 25, 18, 25-22 ve 27-25'lik setlerle seriyi 3-2'ye getirerek kupaya uzandı. Fenerbahçe Opet böylelikle Sultanlar Ligi'nde üst üste ikinci kez şampiyonluğu elde etti.


Advertisement