Başpehlivanlar İkinci Turda Güreşti - Son Dakika
Güncel

Başpehlivanlar İkinci Turda Güreşti

Başpehlivanlar İkinci Turda Güreşti

Başpehlivanlar ikinci turda güreşti655'nci Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde birinci turu geçen 31 başpehlivandan İsmail Balaban güreşmeden kura sonucu üst tura yükselirken, diğerleri ise ikinci tur mücadelesi verdi.

23.07.2016 17:38

Başpehlivanlar ikinci turda güreşti

655'nci Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde birinci turu geçen 31 başpehlivandan İsmail Balaban güreşmeden kura sonucu üst tura yükselirken, diğerleri ise ikinci tur mücadelesi verdi. Oldukça temkinli olan başpehlivanların bir çok güreşi puanlamaya kaldı. İkinci tur güreşleri sonunda Recep Kara, Şahali Kurt, Hasan Tuna, Salih Erinç, Orhan Okulu, Ekrem Yavuz, Mehmet Yeşil Yeşil, Serhat Balcı, İsmail Koç, Şaban Yılmaz, Ali Gökçen, Hamza Köseoğlu, Nedim Gürel, Ali Gürbüz ve Abdullah Güngör rakiplerini yenerek, İsmail Balaban ise kura sonucu üçüncü tura yükseldi.

ÜÇÜNCÜ TUR KURALARI ÇEKİLDİ

Saraiçi Er Meydanı'nda üçüncü tur kuraları da çekildi. Önceki turu bay olarak güreşmeden geçen İsmail Balaban, Salih Erinç ile eşleşti. Başpehlivanlardan Serhat Balcı ile Hasan Tuna, Ekrem Yavuz ile Ali Gürbüz, İsmail Koç ile Şahali Kurt, Abdullah Güngör ile Mehmet Yeşil Yeşil, geçen yılın başpehlivanı Orhan Okulu ile Nedim Gürel, Şaban Yılmaz ile Hamza Köseoğlu ve Recep Kara ile Ali Göksel eşleşti.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Başpehlivanlar İkinci Turda Güreşti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement