Beyza Piliç Libya Fuarı'nda! - Son Dakika
Güncel

Beyza Piliç Libya Fuarı'nda!

Beyza Piliç Libya Fuarı\'nda!

Libya Uluslar arası Tarım, Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı 6'ncı kez sektör profesyonellerini bir araya getirdi.

23.05.2013 11:01
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Yeni yapılanma süreci ile dünya ekonomilerinin hedef pazarı haline gelen Libya'da gerçekleştirilen uluslararası gıda ve tarım (AGRO LIBYA-FOOD 2013) fuarına, Beyza Piliç süt ürünlerinin tanıtımı için katıldı.

Beyza Piliç'in Libya fuarındaki standını Libya Tarım Bakanı ziyaret ederek Beyza Piliç Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Çalışkan'dan şirket faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Perakende mağaza zinciri olarak başta piliç olmak üzere, soya yağı, yem ve yumurtanın da içinde yer aldığı ürün gruplarında faaliyet yaptıklarını belirten Çalışkan, hizmet ağını genişleterek süt ürünleri alanında da "Beyza Süt Ürünleri" adı altında hizmet vermeye başladıklarını söyledi. Çalışkan, halen Libya pazarında yer aldıklarını, bunu yeterli görmediklerini daha ileriye taşıma arzusunda olduklarını ifade etti.

100'e yakın yabancı firmanın katılım gösterdiği fuarda kuruyemişten peynire, tarımsal sulama ekipmanlarından baharata kadar çeşitli sektörlerde ürünlerini sergilediler.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Beyza Piliç Libya Fuarı'nda! - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, TFF seçimlerinin öne çekilmesini istedi
  16:58 Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, TFF seçimlerinin öne çekilmesini istedi

  Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) seçimli genel kurul tarihini öne çekilmesi gerektiğini söyledi. Özbek, TFF'nin başarılı bir yönetim sergilemediğini belirterek erken seçim çağrısı yaptı. Galatasaray olarak imza kampanyasına destek vereceklerini açıkladıklarını ancak TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin seçimli genel kurul kararı aldığını hatırlatan Özbek, diyalogla çözüm bulunması gerektiğini vurguladı.

 • Avukat Ali Kızılay: Bankaların otomatik ödeme talimatlarından kaynaklı kesintileri haksız şart oluşturuyor
  16:55 Avukat Ali Kızılay: Bankaların otomatik ödeme talimatlarından kaynaklı kesintileri haksız şart oluşturuyor

  Avukat Ali Kızılay, bankaların otomatik ödeme talimatlarından kaynaklı kesinti ve işletme işlemi yapabildiğini söyleyerek, müşterilerin geriye dönük 10 yıllık kesintiyi talep edebileceğini belirtti. Kızılay, bu durumun haksız şart oluşturduğunu ve tüketici hakem heyetlerine başvuru yaparak ücretleri talep etme imkanı olduğunu ifade etti.

 • Isparta'da Kaçak Avcılıkta Kullanılan 600 Metre Fanyalı Ağ Ele Geçirildi
  16:54 Isparta'da Kaçak Avcılıkta Kullanılan 600 Metre Fanyalı Ağ Ele Geçirildi

  Isparta'nın Eğirdir ilçesinde yapılan su ürünleri denetiminde, kaçak avcılıkta kullanılan 600 metre fanyalı ağ ele geçirildi. Eğirdir Gölü'nde gerçekleştirilen denetimde, ağ içerisinden çıkan canlı su ürünleri göle bırakıldı. Ekipler, kaçak avcılıkla mücadeleye devam edecek.

 • Edirne'de Down Sendromlu Gencin Parası ve Telefonunu Gasbeden Zanlı Adli Kontrolle Salıverildi
  16:54 Edirne'de Down Sendromlu Gencin Parası ve Telefonunu Gasbeden Zanlı Adli Kontrolle Salıverildi

  Edirne'de 25 Kasım Stadyumu yakınında down sendromlu Oğuzhan A'nın yanına yaklaşan bir kişi, gençten 400 lira ve cep telefonunu gasbederek kaçtı. Polis ekiplerinin çalışması sonucunda kısa sürede yakalanan şüpheli, suçunu itiraf etti ve çaldığı telefonu sattığını söyledi. Şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, engelli gencin cep telefonu polis ekipleri tarafından kendisine teslim edildi.

 • Özel çocuk Efe Cuma, Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü tarafından polis oldu
  16:51 Özel çocuk Efe Cuma, Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü tarafından polis oldu

  Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü, polis olmayı hayal eden özel çocuk Efe Cuma için anlamlı bir etkinlik düzenledi. Efe Cuma, polis üniforması giydirilerek polis aracı içerisinde gezdirildi ve polis araçlarını inceleme ve siren çalma şansı buldu. Bu etkinlik, toplumda özel ihtiyaçlı bireylerin sosyal hayata katılımının önemine dikkat çekti.

 • Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, yerel seçim sonrası toplandı
  16:50 Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, yerel seçim sonrası toplandı

  Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, yaklaşık bir buçuk aylık aranın ardından yoğun gündemle toplandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Orta Doğu'da yükselen tansiyon, enflasyon ve fahiş fiyatlar ele alınacak.

 • Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping, Almanya Başbakanı Olaf Scholz ile görüştü
  16:49 Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping, Almanya Başbakanı Olaf Scholz ile görüştü

  Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping, Beijing'de Almanya Başbakanı Olaf Scholz ile bir araya geldi.

 • Artvin'de yiyecek arayan ayılar kayak tesisinde zarar verdi
  16:49 Artvin'de yiyecek arayan ayılar kayak tesisinde zarar verdi

  Artvin'de yiyecek arayan ayılar, kayak tesisindeki yapıların kapı ve pencerelerini kırarak eşyalara zarar verdi. Ayılar, 7 yapının kapı ve pencerelerini kırarken, ahşap ve prefabrik yapılarda yiyecek arayışı sırasında eşyalara da zarar verdi. Hasar tespitinin ardından tadilat çalışmalarına başlandı.

 • Kars'ta düzenlenen bilgi yarışmasında kazananlara kitap hediye edildi
  16:48 Kars'ta düzenlenen bilgi yarışmasında kazananlara kitap hediye edildi

  Kars'ta Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen bilgi yarışmasında kazananlara kitap hediye edildi. İl Kültür ve Turizm Müdürü Hayrettin Çetin, doğru cevaplayan katılımcılara kitap hediye etti. Yarışmanın amacı Kars'ın tarihi, kültürel, doğal ve diğer zenginliklerine dikkat çekmekti.


Advertisement