"Çarptığı Çiftin Ölümüne Neden Olan Başkan Serbest" Haberine Ek - Son Dakika
Güncel

"Çarptığı Çiftin Ölümüne Neden Olan Başkan Serbest" Haberine Ek

"Çarptığı Çiftin Ölümüne Neden Olan Başkan Serbest" Haberine Ek

Fethiye'de el ele yolun karşısına geçmeye çalışan Rabia ve Mehmet Boyacı çiftine çarparak ölümüne neden olan Karaçulha Belde Belediye Başkanı Yusuf Çaylı, tahliye kararının ardından cezaevinden çıktı.

03.12.2013 19:49

Fethiye'de el ele yolun karşısına geçmeye çalışan Rabia ve Mehmet Boyacı çiftine çarparak ölümüne neden olan Karaçulha Belde Belediye Başkanı Yusuf Çaylı, tahliye kararının ardından cezaevinden çıktı. Başkan Çaylı'yı, Fethiye Kapalı Cezaevi önünde eşi Şerife Çaylı, yakınları ve sevenleri karşıladı. Eşine sarılarak ağlayan Çaylı, yakınlarıyla da hasret giderdi. Cezaevi önünden tezahüratlar eşliğinde ayrılan Çaylı, Esenköy'e giderek ölümüne sebebiyet verdiği Rabia ve Mehmet Boyacı çiftinin mezarını ziyaret etti. Yan yana defnedilen çiftin mezarı başında dua eden Çaylı, daha sonra evine gitmek için mezarlıktan ayrıldı. İSTEYEREK OLMADI

Mezarlık çıkışı 37 gündür cezaevinde tutuklu bulunduğunu anlatan Yusuf Çaylı, tahliyesinin ardından ilk iş olarak çiftin mezarlarını ziyarete geldiğini söyledi. Dua etmek için mezarlığa geldiğini kaydeden Çaylı, 'Rahmetli anne- babanın kabrini ziyaret etmeden geçemezdik. Duamızı okuduk, şimdi de eve geçeceğiz. Kazalar isteyerek olmuyor. İlk anda sanki özellikle kaza yapmışım gibi davrandılar. Ancak trafik raporlarında belli, 8'de 2 kusurum var. Kaza olduktan sonra hastaneye gittim. Çiftin yakınlarıyla da görüştüm. Keşke şikayet olmadan, tutukluluk olmadan bu konuyu çözebilseydik. Ancak adalete karşı boynumuz kıldan ince" diye konuştu.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel 'Çarptığı Çiftin Ölümüne Neden Olan Başkan Serbest' Haberine Ek - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement