Dünür Cinayetinde Bir Kişi Yakalandı - Son Dakika
Güncel

Dünür Cinayetinde Bir Kişi Yakalandı

Dünür Cinayetinde Bir Kişi Yakalandı

Dünür cinayetiyle ilgili bir kişi yakalandı.

20.05.2013 16:05

Dünür cinayetiyle ilgili bir kişi yakalandı.

İzmit'te meydana gelen olayda, Osman Ö ile oğlu Sedat Ö., eski dünürleri olan aileden 1 kişiyi öldürüp biri çocuk 4 kişiyi yaraladı.

Tavşantepe Mahallesi Tavşantepe Caddesi'nde ikamet eden Osman Ö. ile oğlu Suat Ö., aralarında husumet bulunan eski dünürlerinin içinde bulunduğu aracı kurşun yağmuruna tuttu.

Olayda, 41 KS 084 plakalı araç içindeki eski damat Sunay Yener, ablası Ayşe Korkmaz, eniştesi Metin Korkmaz ve diğer kardeşinin çocuğu

3 yaşındaki İrem Su Ayer ile camiden çıkan baba Mehmet Yener (65) yaralandı.

Ağır yaralı Mehmet Yener, kaldırıldığı Umuttepe Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. Başından yaralanan İrem Su Ayer ile diğer yaralılar çeşitli hastanelerde tedavi altına alındı.

KÖYDE YAKALANDI

Saldırıyı gerçekleştiren Suat Ö. ile babası Osman Ö., 41 HP 319 plakalı araçla olay yerinden kaçtı. Sedat Ö.'nün İzmit 'e bağlı Sepetçi köyünde bulunduğu tespit edildi. Adrese operasyon düzenleyen ekipler, Sedat Ö.'yü gözaltına aldı. Sedat Ö. sorgulanmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Firari olan Osman Ö. her yerde aranıyor. - KOCAELİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Dünür Cinayetinde Bir Kişi Yakalandı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement