"Dur Bi Dakka!" 17 Mart Cumartesi - Son Dakika
Güncel

"Dur Bi Dakka!" 17 Mart Cumartesi

"Dur Bi Dakka!" 17 Mart Cumartesi

"Dur Bi Dakka!"; 17 Mart , Cumartesi akşamı Tiyatro Karnaval Gönül Ülkü-Gazanfer Özcan Sahnesi'nde!

12.03.2012 14:55
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Kahkaha Dolu Bir Cumartesi Akşamı İçin "Dur Bi Dakka!"

Derya Karadaş, Ebru Tekgündüz, Cengiz Okuyucu, Melina Özprodomos gibi genç ve başarılı oyuncuların rol aldığı fantastik komedi türündeki tiyatro oyunu "Dur Bi Dakka!"; 17 Mart 2012, Cumartesi akşamı saat 20:30'da Tiyatro Karnaval Gönül Ülkü- Gazanfer Özcan Sahnesi'nde!

Paso Tiyatro tarafından sahneye konan "Dur Bi Dakka!", muhteşem oyunculukları, hiç düşmeyen temposu, eğlenceli konusu ve şaşırtıcı olay örgüsüyle izleyenleri kahkahaya boğarken; oyunu yazıp yöneten Apo Kaya da, oyunun "Türkücü Salim"i olarak sahneye çıkıyor.

Bir meleğin hatasıyla vaktinden evvel ölen türkücü Salim Yavaş; öbür dünyada durum anlaşılınca itiraz eder. Ancak meleklerin Salim'i geri gönderme çabaları sonuçsuz kalır, çünkü Salim'i döven mafyalar öldüğünü anlayınca cesedi parçalara ayırıp yok etmişlerdir. Olayda bir de görgü şahidi olduğunu fark eden mafyalar, bu kişinin peşine düşüp, arabayla ezip kaçarlar. Görgü şahidi olan Ayhan Kara'nın bitkisel hayata girdiğini öğrenen melekler ise, bu hatalarını telafi etmek için Salim'in ruhunu, fişi çekilecek olan Ayhan'ın bedenine yerleştirmeye karar verirler. Onu öldürenlerden intikam almak ateşiyle başka bir bedene giren Salim'i bir sürpriz beklemektedir.

Geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çeken "Dur Bi Dakka!"da Derya Karadaş, Ebru Tekgündüz, Cengiz Okuyucu, Melina Özprodomos, Apo Kaya, Enis Aybar, Sibel Taka, Korhan Herduran, Ergun Doğmacı, Murat Arda, Alican Yarka, Faruk Ural ve Cihan Gülmüş rol alıyor.

Reji asistanlığını Burçin Kutlu'nun, müzik direktörlüğünü Seçil Akın'ın üstlendiği "Dur Bi Dakka"da, dekor tasarımı Sibel Taka ile Apo Kaya'ya ait. Oyunun koordinatörlüğünü ise Hülya Demirtaş üstleniyor.

Apo Kaya'nın kaleme aldığı ve yönetmenliğini üstlendiği "Dur Bi Dakka"; Mart ayı boyunca her Cumartesi akşamı Tiyatro Karnaval Gönül Ülkü-Gazanfer Özcan Sahnesi'nde izleyenleri yine kahkahaya boğuyor. Paso Tiyatro'nun yeni oyununa ait biletler Biletix'ten ve salonun gişesinden temin edilebilir.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Dur Bi Dakka!' 17 Mart Cumartesi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement