Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Genç Piyanistlerden Muhteşem Yılsonu Gösterisi - Son Dakika

Genç Piyanistlerden Muhteşem Yılsonu Gösterisi

Büyükşehir Belediye Konservatuvarı Piyano Bölümü öğrencileri yılsonu gösterisinde performanslarıyla göz doldurdu.

Genç Piyanistlerden Muhteşem Yılsonu Gösterisi
23.06.2012 - 09:59,

Kocaeli Büyükşehir Belediye Konservatuvarı, Piyano Bölümü'nün muhteşem gösterisi ile yılsonu gösterilerini tamamladı. Genç piyanistlerin solo performanslarına sahne olan gösteri vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

İYİ DERECE İLE MEZUN OLDULAR

Piyano Bölümü'nün yılsonu gösterisi Büyükşehir Belediyesi Leyla Atakan Kültür Merkezi Dr. Şefik Postalcıoğlu Salonu'nda gerçekleştirildi. Gösteride piyano bölümü öğretim görevlileri Maya Tsethladze ve Bahadır Öztürk'ün öğrencileri solo performanslarını sahneledi. Yılsonu gösterisinde bu yıl bölümden mezun olan Doruk Efe Özdem, Eda Köse ve Direm Bahar Keskin başarılarıyla göz doldurdu. Altı yıl boyunca Büyükşehir Belediye Konservatuvarı'nda eğitim alan öğrenciler iyi dereceyle mezun oldu.

ÜNLÜ BESTECİLERİN ESERLERİNİ YORUMLADILAR

Piyano Bölümü'nde eğitim gören 40 öğrenci gösteride Schuman, Beethoven, Mozart, Çaykovski ve Chopin gibi ünü klasik bestecilerin eserlerini seslendirdi.

MUTLULUK VE GURUR

Gösterinin sonunda ise her zaman olduğu gibi mutluluk ve gurur vardı. Piyano bölümü öğretim görevlileri Maya Tsethladze ve Bahadır Öztürk yetiştirdikleri öğrencilerinin başarılarını ayakta alkışlarken, veliler de çocuklarına verilen kaliteli müzik eğitimi için Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür etti.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR

Son Dakika Güncel Genç Piyanistlerden Muhteşem Yılsonu Gösterisi - Son Dakika


Advertisement