Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Giresun'da Yeni Kuyular Devreye Alındı - Son Dakika

Giresun'da Yeni Kuyular Devreye Alındı

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, kentin içme suyu ihtiyacının karşılanması için yeni kuyuların devreye alındığını açıkladı. Şehirde 23 su kuyusu bulunduğunu belirten Şenlikoğlu, artan nüfus ve gelecek yılların planlamaları doğrultusunda yeni kuyuların devreye alındığını vurguladı. Hemşehrilerinden içme suyunu israf etmemelerini isteyen Şenlikoğlu, herkesin ihtiyacı kadar su kullanmaya özen göstermesi gerektiğini söyledi.

Giresun\'da Yeni Kuyular Devreye Alındı
11.06.2023 - 13:55,  Güncelleme: 13:56

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, kentin içme suyu ihtiyacının karşılanması için yeni kuyuların devreye alındığını bildirdi.

Şenlikoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, 23 kuyudan kentin içme suyu ihtiyacının karşılandığını belirtti.

Artan nüfusun yanı sıra gelecek yılların da planlamaları doğrultusunda yeni kuyuların devreye alındığını vurgulayan Şenlikoğlu, şunları aktardı:

"Şehrimizde 23 su kuyumuz mevcut. Giresun'umuzda nüfus ve diğer nedenlerle artan içme suyu talebini karşılamak amacıyla önemli çalışmalar yürütüyoruz. Yeni içme suyu kaynakları bulmak için yaptığımız çalışmalar büyük maliyetlerle gerçekleşmektedir. İsteğimiz hemşehrilerimizden içme suyumuzu israf etmemeleri. Geleceğimizin dünyası için herkes ihtiyacı kadar su kullanmaya özen göstermelidir."

Kaynak: AA
YORUMLAR

Son Dakika Güncel Giresun'da Yeni Kuyular Devreye Alındı - Son Dakika


Advertisement