Gizli Güzellik / Collateral Beauty  - Son Dakika
Güncel

Gizli Güzellik / Collateral Beauty

'Gizli Güzellik/Collateral Beauty'yi Oscarlı yönetmen David Frankel'ın ("Dear Diary," "The Devil Wears Prada") yönetimiyle sunuyor.

11.11.2016 14:52

New York'ta başarılı bir reklamcı, kişisel bir trajedi yaşar ve bu onun bütün hayatını etkiler. iş arkadaşları ise onu yaşadıklarıyla yüzleştirmek için şaşırtıcı ve derinlemesine etkileyici bir plan yaparlar.

'Gizli Güzellik/Collateral Beauty'in tümü yıldızlardan oluşan oyuncuları şöyle sıralanıyor: Will Smith ("Suicide Squad,"), Edward Norton ("Birdman or [The Unexpected Virtue of Ignorance]"), Keira Knightley ("The Imitation Game"), Michael Peña ("The Martian"), Naomie Harris ("Spectre"), Jacob Latimore ("The Maze Runner"), Oscar Ödüllü Kate Winslet ("The Reader," "Steve Jobs") ve Oscar Ödüllü Helen Mirren ("The Queen," "Trumbo").

Yönetmen Filmin David Frankel, senaryo yazarı Allan Loeb. Yapımcılar; Bard Dorros ("Triple 9"), Michael Sugar ("Spotlight"), Allan Loeb, Anthony Bregman ("Foxcatcher"),ve Kevin Frakes. ( "John Wick"). Yönetici yapımcılar Toby Emmerich, Richard Brener, Michael Disco, Michael Bederman, Ankur Rungta, Peter Cron, Steven Pearl ve Bruce Berman.

Kamera arkası yaratıcı ekibinde görüntü yönetmeni Maryse Alberti ("Creed") yapım tasarımcısı Beth Mickle ("Whiskey Tango Foxtrot"), editör Andrew Marcus ("American Ultra") ve kostüm tasarımcısı Leah Katznelson ("How to Be Single") bulunuyor. Film müziği Oscarlı Mychael Danna ("Life of Pi") tarafından bestelendi.

Filmin Dünya çapında 16 Aralık 2016'dan itibaren gösterime girmesi planlanıyor. Bir Village Roadshow Pictures, Anonymous Content/ Overbrook Entertainment Production, PalmStar Media ve Likely Story Production yapımı 'Gizli Güzellik/Collateral Beauty' filminin dağıtımı bir Warner Bros. Entertainment Company şirketi olan Warner Bros. Pictures, ve seçili bölgelerde ise Village Roadshow Pictures. tarafından yapılacak. Türkiye vizyon tarihi ise 23 Aralık 2016'dır.

Gizli Güzellik / Collateral Beauty 
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Gizli Güzellik / Collateral Beauty  - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement