İnegöl'de Demokrasi Konvoyu - Son Dakika
Güncel

İnegöl'de Demokrasi Konvoyu

İnegöl\'de Demokrasi Konvoyu

Bursa’nın İnegöl ilçesinde vatandaşların demokrasi nöbeti devam ederken, esnaflar da araçları ile demokrasi konvoylarını sürdürüyor.

25.07.2016 13:05
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Bursa'nın İnegöl ilçesinde vatandaşların demokrasi nöbeti devam ederken, esnaflar da araçları ile demokrasi konvoylarını sürdürüyor.

Kamyonlar, traktörler ve iş makinelerinin konvoyunun ardından toplu taşıma araçları da demokrasi konvoyuna katıldı. İNULAŞ A.Ş.'ye bağlı 108 adet toplu taşıma aracı Alanyurt Salı Pazarı'ndan itibaren ilçe turu atı. Konvoy, klaksiyon çalarak darbe teşebbüsüne tepki gösterdi. İnegöl caddelerinde uzun kuyruklar oluşturan toplu taşıma araçlarını gören ilçe halkı da alkışlarla destek verdi.

Konvoya bizzat katılan İNULAŞ Başkanı İbrahim Bayram, ülkenin bölünmez bütünlüğünü yönelik 15 Temmuz akşamı yapılmak istenen darbeye karşı dik duruş gösteren Türk milletine teşekkür etti. Bayram, "Sokaklara dökülen kardeşlerimiz, Allah'ın rızasını kazanmak ve milli irade ile cumhurbaşkanlarına sahip çıkmak için bunu yaptı. Sokaklara çıkan bazı kardeşlerimiz şehit oldu, bazıları yaralandı. İç ve dış düşmanlar, aziz milletimizin kan donduran cesareti ile tarumar oldu. İnegöl'de bildiğiniz gibi nöbet tutulmakta. İkinci bir emir gelene kadar yerimizden ayrılmayacağız. Nöbet yerimizi terk etmiyo ve vatanımıza sahip çıkıyoruz" dedi. - BURSA

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel İnegöl'de Demokrasi Konvoyu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement