İstanbul Live'da Eğlencenin Doruğu - Son Dakika
Güncel

İstanbul Live'da Eğlencenin Doruğu

İstanbul Live\'da Eğlencenin Doruğu

Dansın ve eğlencenin doruğuna ulaşmak için İstanbul live'da 70'ler/80'ler/90'lar türkçe pop parti" ve "makine" konseri sizi bekliyor!

05.11.2011 08:45

70'li yılların 45'lik plaklarından, 80'lerin Türk hafif müziğine ve 90'ların Türkçe pop müziğine kadar uzanan geniş bir yelpazede dans edip eğlenebileceğiniz "70'ler/80'ler/90'lar Türkçe Pop Parti"; 9 Kasım 2011, Çarşamba akşamı, bayramın son gününde Istanbul Live'da! Endüstriyel rock müziğin öncüsü İzmirli MAKİNE grubu ise; kısa bir aradan sonra 10 Kasım 2011, Perşembe akşamı Istanbul Live konserinde, İstanbullu dinleyicileriyle yeniden bir araya geliyor!

Yıllar boyunca hayatlarımıza fon müziği olan pek çok şarkı, Istanbul Live'da gerçekleşecek nostalji Türkçe pop gecesinde DJ Firat San ve Özge Tığlı aracılığıyla müzikseverlerle buluşacak. Seyyal Taner, Beyaz Kelebekler, Mazhar Fuat Özkan, Barış Manço, Sezen Aksu, Cem Karaca, Yasemin Kumral, Asu Maralman, Füsun Önal, Ayten Alpman, Berkant, Neco, Emel Sayın, Erol Evgin, Cici Kızlar, İlhan İrem, Ayşegül Aldinç, Esmeray, Erol BüyükBurç, Modern Folk Üçlüsü, Nil Burak, Kayahan, Neşe Karaböcek, Ajda Pekkan, Erkin Koray, Yeni Türkü, Tanju Okan, Semiha Yankı, Sertab Erener, Levent Yüksel, Aşkın Nur Yengi , Burak Kut, Yonca Evcimik, Tayfun, Kenan Doğulu, Hakan Peker, Musti, Harun Kolçak, Şebnem Ferah, Özlem Tekin, Mirkelam, Rafet El Roman, Candan Erçetin, Nilüfer, Nükhet Duru, Oya Bora ve daha fazlası; 9 Kasım 2011, Çarşamba akşamı Istanbul Live'da "70'ler/80'ler/90'lar Türkçe Pop Parti"de…

MAKiNE, 2010'da çıkan ilk albümü "Makine" ve albümün ilk videosu "Üzgün"ün ardından, grubun vokalisti Can Uzunallı'nın askerlik görevi sebebiyle, kısa bir süre için çalışmalarına ara verdi. MAKİNE'nin yenilenen kadrosu, Can Uzunallı (Vokal- Media), Ozan İnam (Davul & Media), Çağdaş Akdoğan (Bas Gitar) ve Özgün Akay'dan (Gitar) oluşuyor. Eylül ayı sonunda yenilenmiş kadrosu ile hızlı bir dönüş yapan İzmirli grup; 10 Kasım 2011, Perşembe akşamı Istanbul Live sahnesinde.

Deep Purple, Jethro Tull, Macy Gray, Slayer, Spyro Gyra, Nancy Sinatra, Gloria Gaynor, Page&Plant (Led Zeppelin), Ben Harper&the Innocent Criminals gibi dünyaca ünlü yüzlerce sanatçıyı ülkemize getiren, 1995'ten bu yana Uluslararası Eskişehir Festivali'nin organizasyonunu üstlenen Major Müzik Organizasyon – Eyüp İblağ'ın program yönetimini devraldığı Istanbul Live; yeni sezonda sadece iyi müzik yapan isimlere yer verme politikasıyla yola çıktı.

Istanbul Live'da ayrıca, izleyicilerin konser öncesi ve sonrasında yine iyi müzik eşliğinde vakit geçirebilecekleri bir "Lounge Bar" açıldı. Ziyaretçiler, 3. katta bulunan canlı müzik salonuna; giriş katındaki bu "Lounge Bar"da Lounge Bar özel asansör ve merdivenleri kullanarak giriş yapıyor. Istanbul Live, böylece izleyicisine giriş katında özel bir servis sunuyor.

İstiklal Caddesi Ağa Camii'nin sokağında bulunan Istanbul Live'da, gerçekleşecek konserlerin kapı açılış saati 21:00. Konser biletleri Biletix'ten ve Istanbul Live'dan temin edilebilir.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel İstanbul Live'da Eğlencenin Doruğu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement