Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Jumbolar, Kurdele'de Satılmaya Başlandı - Son Dakika

Jumbolar, Kurdele'de Satılmaya Başlandı

Sofralara prestij katan Jumbolar Kurdele ile hediye alışverişinin yıldızı olacak.

Jumbolar, Kurdele\'de Satılmaya Başlandı
04.01.2012 - 10:53,

Hediye satın almayı kolaylaştıran Kurdele.com, mutfak sektörünün ülkemizdeki öncü ve güçlü markası Jumbo ile hediye seçeneklerini genişletiyor. Benzersiz sofralar için mükemmel tasarımlar hazırlayan Jumbo'nun 77 farklı ürünü yeni evlerinin yolunu tutmak üzere hediye edilmeyi bekliyor.

Hediye seçmeyi ve satın almayı hızlı, kolay ve keyifli hale getiren Kurdele.com, şık sofraların baştacı Jumbo ile prestijli hediye seçeneklerini genişletiyor. Baharat setlerinden servis takımlarına, kahvaltı setlerinden çay takımlarına, saklama kaplarından çerezliklere, hatta 6600 yağlık serisi ve çaydanlık takımı gibi ödüllü tasarımlara 77 çeşit Jumbo, "en iyi hediye" olmayı garantileyerek yeni evine gitmeyi bekliyor. Kurdele.com'un ürün yelpazesini zenginleştiren Jumbo, şık ve kaliteli parçalarıyla bundan böyle düğün, yeni ev, yılbaşı gibi özel durumlarda oluşturulan hediye listelerinin en tepesinde yer alacak.

Hediyelerini ne zaman alacaklarına liste oluşturan çiftler karar veriyor

Seçkin markaların binlerce ürününe yer veren Kurdele.com'da, yeni çifte hediye alanlar mutluluklarını paylaşmak ve iyi dileklerini iletmek için hediyeye kişisel notlar ekleyebiliyor. Kurdele.com'da tüm hediyeler, gönderenlerin mesajlarının yer aldığı özel hediye kartları ile çok şık bir şekilde paketlenerek teslim ediliyor.

Hediyelerin ne zaman teslim edileceğine ise liste sahipleri karar veriyor. İster üç gün, ister üç ay içinde hediyeleri tam zamanında istedikleri adrese teslim ediliyor.Kurdele.com'un deneyimli ekibi ve gelişmiş teknolojisi, sorunsuz tedarik ve teslimat garantisi veriyor.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR

Son Dakika Güncel Jumbolar, Kurdele'de Satılmaya Başlandı - Son Dakika


Advertisement