Kirazlı Güreşçiler Bayındır'ı Salladı - Son Dakika
Güncel

Kirazlı Güreşçiler Bayındır'ı Salladı

Kirazlı Güreşçiler Bayındır\'ı Salladı

Bayındır Belediyesi tarafından ilki düzenlenen Bayındır Belediyesi Güreş Dostluk Turnuvası 10 Aralık Günü, Bayındır Kapalı Spor Salonu'nda yapıldı.

11.12.2014 15:38

Bayındır, Ödemiş, Tire ve Kiraz ilçelerinden toplam 185 sporcunun katıldığı turnuvaya, Kiraz Belediyesi Güreş Kulübü 54 sporcu ile ilçemizi temsil etti. Toplamda 31 madalya almaya hak kazanıldı.

Minikler kategorisinde; 7 sporcumuz birinci, 7 sporcumuz ikinci, 13 sporcumuz üçüncü olurken; Yıldızlar kategorisinde 3 sporcumuz birinci, 1 sporcumuz ikincilik derecesi ile toplamda 31 madalya kazanarak göğsümüzü kabarttılar.

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Şengül Sporcuları Kutladı

İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü Antrenörü Orhan Erçelik, Kiraz Belediyesi Güreş Kulübü Antrenörü Yüksel Erçelik, Halk Eğitim Merkezi Görevli Antrenörü Oğuzhan Erçelik, Türk Telekom Yatılı İlköğretim Okulu Beden Eğitim Öğretmeni Fatih Kuru ve Türk Telekom YİBO Okul Müdürü Gürcan Akbaş ve güreşçilerimiz, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Şengül ve Belediye Başkan Yardımcısı Ali Cura tarafından karşılandı.

Sporcularımızın başarısını kutlamak amacı ile onlar için yemek düzenleyen Kiraz Belediye Başkanı Saliha Şengül, hocalarımızı ve sporcularımızı kutladı, ilçemizin adını başarı ile taşıdıkları için teşekkür etti. Başarılı sporculara sürpriz gezi sözü veren Başkan Şengül, çocuklarımızı gelecek turnuvalarda da aynı başarıyı sürdürmelerini beklediğini belirterek sporcularımızla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kirazlı Güreşçiler Bayındır'ı Salladı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement