Kırıkkale'de 3 Ayda 1 Ton Esrar Ele Geçirildi - Son Dakika
Güncel

Kırıkkale'de 3 Ayda 1 Ton Esrar Ele Geçirildi

Kırıkkale\'de 3 Ayda 1 Ton Esrar Ele Geçirildi

Kırıkkale'de 2013 yılının ilk 3 ayında piyasaya sürülmek üzere olan 1 ton ağırlığında kubar esrar maddesi ele geçirildi.

07.03.2013 12:06  Güncelleme: 12:14

Kırıkkale Emniyet Müdürü Kadri Kartal, 2013 yılının ilk 3 ayında piyasaya sürülmek üzere olan 1 ton ağırlığında kubar esrar maddesinin ele geçirildiğini söyledi.

Alınan bilgilere göre, bir hafta önce uyuşturucu satıcısı ve taşıyıcılarına yönelik yapılan operasyonda 410 kilogram esrar maddesi ele geçiren Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğüne Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekipleri, dün gece yaptığı bir başka operasyonda şüpheli bir aracı durdurarak içinde yaptığı aramada 430 kilogram kubar esrar maddesi ele geçirdi. Yapılan çalışmalar hakkında basın mensuplarına bilgi veren İl Emniyet Müdürü Kadri Kartal, 2013 yılının ilk 3 ayında uyuşturucu satıcılarına ve taşıyıcılarına yönelik yapılan operasyonlarda piyasaya sürülmek üzere olan 1 ton ağırlığında kubar esrar maddesinin ele geçirildiğini söyledi. Kartal, üst üste yapılan operasyonlarda başarı sağlayan narkotik ekiplerini tebrik etti. - KIRIKKALE

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kırıkkale'de 3 Ayda 1 Ton Esrar Ele Geçirildi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement