Kızıltepe Kaymakamı, KASGİAD Sertifika Törenine Katıldı - Son Dakika
Güncel

Kızıltepe Kaymakamı, KASGİAD Sertifika Törenine Katıldı

Kızıltepe Kaymakamı, KASGİAD Sertifika Törenine Katıldı

KASGİAD ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı KOSGEB'in ortak yürüttüğü Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi'nin tamamlanması münasebetiyle dernek merkezinde girişimciler için sertifika töreni düzenlendi.

15.10.2013 20:45  Güncelleme: 20:47
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Mardin Kızıltepe'de, Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi'nin tamamlanması münasebetiyle dernek merkezinde girişimciler için sertifika töreni düzenlendi. Törene İlçe Kaymakamı Erdoğan Turan ERMİŞ, KASGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Seyithan KARAOZAN, KASGİAD Genel Sekreteri Nurullah Ergün, Yönetim Kurulu Üyeleri ve girişimciler katıldı.

Eğitim hakkında bilgi veren KASGİAD Genel Sekreteri Nurullah Ergün "Eğitimimize 30 kursiyer katıldı ve tüm kursiyerlerimiz başarılı oldu. Eğitim sonunda belge almaya hak kazanan kursiyerlerimiz KOSGEB'e sunacakları projelerle 30 bin TL hibe ve 70 bin TL iki yıl ödemesiz kredi almaya hak kazanacaklar. Biz de dernek olarak yapacakları projelerin tüm aşamalarında yardımcı olacağız."dedi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kızıltepe Kaymakamı, KASGİAD Sertifika Törenine Katıldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Kayseri'de Yabancı Uyruklu Şahsı Bıçaklayarak Öldüren Adam Tutuklandı
  23:42 Kayseri'de Yabancı Uyruklu Şahsı Bıçaklayarak Öldüren Adam Tutuklandı

  Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde, aralarında husumet bulunan M.P. ile yabancı uyruklu Abdul Shaid Zahin arasında çıkan tartışma sonucunda M.P. tarafından bıçaklanan Zahin hayatını kaybetti. Şüpheli M.P. gözaltına alındıktan sonra tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

 • İçişleri Bakanı Müfettiş Görevlendirdi, DEM Parti'den Yanıt Geldi
  23:42 İçişleri Bakanı Müfettiş Görevlendirdi, DEM Parti'den Yanıt Geldi

  Yerel seçimlerin ardından Diyarbakır Belediye Meclisi salonundan Türk bayrağının kaldırılması ve Mardin Büyükşehir Belediye Meclisi'nin açılışında 'İstiklal Marşı'nın okutulmadığına' ilişkin İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya mülkiye müfettişlerini görevlendirdi. DEM Parti'den ise konuya ilişkin yanıt geldi.

 • Hatay İskenderun'da 4 hükümlü ve 5 şüpheli yakalandı
  23:38 Hatay İskenderun'da 4 hükümlü ve 5 şüpheli yakalandı

  Hatay'ın İskenderun ilçesinde, kesinleşmiş hapis cezası bulunan 4 hükümlü ile çeşitli suçlardan aranan 5 şüpheli yakalandı. Operasyonlarda bir tabanca, 90 fişek, 4 tüfek, 11 tüfek fişeği ile 1 bıçak ele geçirildi. Tutuklanan şüpheliler adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

 • Çanakkale'nin Ayvacık ilçesi açıklarında 29 düzensiz göçmen yakalandı
  23:33 Çanakkale'nin Ayvacık ilçesi açıklarında 29 düzensiz göçmen yakalandı

  Çanakkale'nin Ayvacık ilçesi açıklarında Sahil Güvenlik Kuzey Ege Grup Komutanlığı ekipleri tarafından hareket halinde bir lastik bot tespit edildi. Yapılan operasyonda Afganistan ve İran uyruklu 8'i çocuk toplam 29 düzensiz göçmen yakalandı. Göçmenler, işlemlerinin ardından Ayvacık Geri Gönderme Merkezine teslim edildi.


Advertisement