Meadham Kırchhoff'tan, Kiraz Tadında Bir Koleksiyon - Son Dakika
Güncel

Meadham Kırchhoff'tan, Kiraz Tadında Bir Koleksiyon

Meadham Kırchhoff\'tan, Kiraz Tadında Bir Koleksiyon

TOPSHOP, Meadham Kirchhoff for TOPSHOP koleksiyonunu moda severlerin beğenisine sunuyor.

20.11.2013 16:01

Bu kış TOPSHOP, moda dünyasının ünlü ikilisi Edward Meadham ve Benjamin Kirchhoff ile dördüncü kez birlikte çalışarak Meadham Kirchhoff for TOPSHOP koleksiyonunu moda severlerin beğenisine sunuyor. 80 üründen oluşan koleksiyon; hem göz alıcı ürünleri ile ikilinin moda yaklaşımını ortaya koyuyor hem de TOPSHOP'un bir tasarımcı ile yaptığı en büyük işbirliği projesi olma özelliğini taşıyor.

Meadham Kirchhoff Koleksiyonu; Cherry Cherie, Cherry Satanika, Cherry Pikka ve Cherry Blossom adlarındaki kızlardan oluşan hayali "The Cherries" müzik grubunun hikayesi üzerine kurulmuş. Kızların her biri hem grubun stilini hem de kendi karakterini yansıtacak şekilde giyiniyor.

Meadham Kirchhoff'tan Edward Meadham ve Benjamin Kirchhoff, koleksiyonla ilgili olarak "TOPSHOP için hazırladığımız bu koleksiyon, 'The Cherries' adını verdiğimiz bir müzik grubundan ilham alıyor. Koleksiyonun estetiği Marilyn Manson ve Spooky Kids ile Kembra Pfahler'dan, aslında genel anlamda glam rock'tan esinleniyor. Denerken seçilebilecek ya da reddedilebilecek onlarca seçenek sunan, pek çok ürünü kapsayan muazzam bir koleksiyon," diyor.

Deri, dantel, süet, şifon, tığ örgü, yaldız, PVC ve angora gibi birbiriyle tamamen zıt dokular; pastel pembe, sarı ve mavi göz alıcı parlak renklerin yer aldığı bir palette birleştirildi. Bu koleksiyonda yer alan her bir parçanın, her bir ceketin ya da elbisenin, bir araya getirdiğinizde en sevdiğiniz Cherry imajıyla bütünleştirebileceğiniz, kendine ait bir hikayesi var. Örneğin Cherry Blossom ve Cherry Cherrie tatlı ve masum kızlarken, Cherry Satanika ve Cerry Pikka, glam rock kahramanlarının çılgın tarzına sahip kızlar. Göz, kiraz, hayvan derisi deseni, yıldız ve gökkuşağı gibi semboller koleksiyonda sıkça göze çarpıyor.

TOPSHOP Kreatif Direktörü Kate Phelan "Ben ve Ed on yılı aşkın süredir Londra Moda Haftası'nda dünyanın dört bir yanından gelen izleyicilerle buluşuyor. The Cherries koleksiyonu izleyicilere ilham verecek ve hoşlarına gidecek. Her parça özel, heyecan verici ve moda dünyasının hem acı hem de tatlı yönlerini yansıtıyor," diyor.

Geniş bir aksesuar, ayakkabı ve takı seçkisi koleksiyonda önemli yer tutuyor. Meadham Kirchhoff'un yaratmak istediği imaja, estetik duygusuna hayat veriyorlar. Kenarları kürklü platform topuklu ayakkabılar, renkli topuklu bilekten bağlı ayakkabılar ve 70'lerin tarzında karikatür baskılı çizmeler, tozluklarla giyilecek şekilde tasarlanmış. Çantalar ise kalp şeklinde dantel ya da gökkuşağı gibi renkli ve eğlenceli detaylarla süslü. Büyük ve çizgili atkılar, saç bantları, yıldız şeklinde kolyeler ve pembe zımbalı tasmalarla Cherry imajı tamamlanıyor.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Meadham Kırchhoff'tan, Kiraz Tadında Bir Koleksiyon - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement