Minikler, Annelerine Sevgilerini Dansla Anlattı - Son Dakika
Güncel

Minikler, Annelerine Sevgilerini Dansla Anlattı

Minikler, Annelerine Sevgilerini Dansla Anlattı

Adana’nın yenilikçi eğitim kurumlarından Erkan Koleji’nde anasınıfı ve ilkokul birinci sınıf öğrencileri, Adana Dans Akademisi işbirliğiyle düzenlenen Anneler Günü etkinliğinde, annelerine özel dans gösterileri sundu.

14.05.2017 12:23

Adana'nın yenilikçi eğitim kurumlarından Erkan Koleji'nde anasınıfı ve ilkokul birinci sınıf öğrencileri, Adana Dans Akademisi işbirliğiyle düzenlenen Anneler Günü etkinliğinde, annelerine özel dans gösterileri sundu.

Okulun tiyatro salonunda gerçekleştirilen etkinliğe, veliler yoğun ilgi gösterdi. Birbirinden renkli anlara sahne olan etkinlikte minik öğrenciler, annelerine olan sevgilerini şiirler, şarkılar ve danslarla ifade etti. Annelere duygu yüklü anlar yaşatan gösteriyi, babalar da en az anneler kadar heyecan içerisinde izledi.

Erkan Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyesi Burak Hatipoğlu, öğrencilerin, annelere adanmış bu anlamlı gün için 2 aydır hazırlandığını belirterek, "Bu keyifli gösteriler için öğrencilerimize ve etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyor, tüm annelerin Anneler Günü'nü kutluyorum" dedi.

Adana Dans Akademisi Kurucusu Sinem Yaşar da hem hazırlık sürecinde hem de gösterileri izlerken çok eğlendiklerini ifade ederek, "Öğrencilerimiz, öğrendiklerini sahnede başarıyla sergiledi. Hepsini tebrik ediyorum" diye konuştu.

Etkinlik sonunda öğrencilere başarı sertifikası verildi. - ADANA

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Minikler, Annelerine Sevgilerini Dansla Anlattı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement