Paşabahçe Sofraları Şirinleştiriyor - Son Dakika
Güncel

Paşabahçe Sofraları Şirinleştiriyor

Paşabahçe Sofraları Şirinleştiriyor

Paşabahçe, herkesin sevgilisi efsane çizgi film Şirinler'in sevimli kahramanlarına eğlenceli ürünlerden oluşan koleksiyonuyla hayat veriyor.

31.08.2013 09:20  Güncelleme: 09:27

Paşabahçe, bütün çocukların çok sevdiği Şirin Baba, Gözlüklü Şirin, Şirine gibi sevimli ve komik karakterleri çok özel bardak, tabak ve kupalarda sevenleriyle buluşuyor.

Dünyanın en büyük üç cam ev eşyası üreticisinden biri olan Paşabahçe; Tom & Jerry, Bugs Bunny, Tweety, Looney Tunes, Ben10, Bakugan'ın ardından çocuklar için çizgi film karakterli ürünlerine bir yenisini daha ekliyor. Paşabahçe, bu kez de saf ve neşe dolu hikayeleriyle çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de gözdesi olan Şirinler'in sevimli kahramanlarını çok özel bardak, tabak ve kupalarda sevenleriyle buluşturuyor.

Paşabahçe, Şirinler 2 filminin vizyonda olduğu dönemde piyasaya çıkan ve büyük ilgi gören Şirin Baba, Şirine ve Gözlüklü Şirin gibi sevilen kahramanların yer aldığı ürünlerle çocukların beslenme saatlerini eğlenceli hale getiriyor. Okula dönüş zamanının yaklaştığı bu dönemde, miniklerin bol miktarda su ve süt içmelerini teşvik etmek isteyen Paşabahçe, Şirinler temalı bardaklarıyla hem eğlenceli hem pratik seçenekler sunuyor.

Şirinler karakterlerinden oluşan koleksiyonun ürünleri seçkin satış noktalarından satışa sunuluyor.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Paşabahçe Sofraları Şirinleştiriyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement