Piknikte Bile Kitap Okudular - Son Dakika
Güncel

Piknikte Bile Kitap Okudular

Piknikte Bile Kitap Okudular

Bağcılar Belediyesi Bilgi Evleri öğrencileri farklı bir piknik organizasyonu düzenledi.

05.07.2012 14:05

Bağcılar Belediyesi Bilgi Evleri öğrencileri farklı bir piknik organizasyonu düzenledi. Öğrenciler, Kirazlıbent ormanlık alanında düzenlenen piknikte bol bol kitap okudu.

Bilgi Evi öğrencileri kitap okuma pikniğinde bir araya geldi. Bağcılar Belediyesi'nin Kirazlıbent'teki ormanlık piknik alanında gerçekleştirilen etkinliğe, yaklaşık 300 öğrenci katıldı. Kitap okuyan öğrenciler, ayrıca, ata binerek, ip atlayarak ve şarkı söyleyerek güzel bir gün geçirdi.

Etkinliğin en dikkat çeken unsuru ise, ünlü yazarlar Kemalettin Tuğcu, Cemil Meriç, Mehmet Akif Ersoy, Necip Fazıl Kısakürek gibi ünlü yazar ve şairlerin adını taşıyan çadırların kurulması oldu. Bilgi Evi öğrencilerinin örnek çalışmalarıyla dikkat çektiğini belirten Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, "Öğrencilerimiz, geçtiğimiz yıl tramvay ve otobüste kitap okuma etkinliği düzenlemişti. Bu yıl da ormanlık alanda kitap okuma pikniği düzenledi. Etkinliğe katılan tüm öğrencilerimizi, her şartta kitap okunabildiğini gösterdikleri için tebrik ediyorum" dedi.

Programa AK Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk, Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yılmaz da katıldı. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Piknikte Bile Kitap Okudular - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement