Sanatçı Dostlarından Funda Arar'a Destek - Son Dakika
Güncel

Sanatçı Dostlarından Funda Arar'a Destek

Sanatçı Dostlarından Funda Arar\'a Destek

Ünlü sanatçı Funda Arar'ın yeni albümü "Hoşgeldin"ingala gecesi 13 Ocak günü akşamı gerçekleşti.

14.01.2015 15:06

Albüm lansmanlarından farklı olarak kırmızı halı eşliğinde davet veren ve birçok sanatçı dostunu yeni albümü "Hoşgeldin"ingala gecesine çağıran Funda Arar'a sanat dünyasından destek yağdı. Geceye Zara, Kubat, Tarık Ünlüoğlu, Behzat Gerçeker, Edip Akbayram, Linet, Ayşe Özyılmazel, Samsun Demir, Bülent Seyhan, Gökhan Tepe, Şebnem Sungur, Burcu Güneş, Ziynet Sali, Soner Sarıkabadayı, Hüseyin Turan, Ragga Oktay, Raviİncigöz gibi çok sayıda ünlü isim katıldı.

Misafirleri, Arar'ın menajeri Can Talanioğlu karşıladı. Funda Arar, kutlama pastasını eşi ve aranjörüFebyo Taşel ve yapımcısı Samsun Demir'le birlikte kesti.

Arar albümle ilgili olarak, "Çok heyecanlıyım. Oğlum Aras'ımın uğruna olsun" ifadelerini kullandı.

"Hayatın Hesabı" şarkısına da atıfta bulunan Funda Arar, "Hayatın tabii ki kendi hesabı var. Biz gönlümüzden geçenleri söylüyoruz" dedi. Albümün ilk klibini ve albüm fotoğraflarını çeken Nihat Odabaşı sanatçı hakkında, "Kendisini hem çok seviyorum, hem de yaptığı işlere güveniyorum" yorumunda bulundu.

"Funda kendiyle yarışıyor"

Funda Arar'ın İTÜ Devlet Konservatuvarı'ndan sanatçı dostu Zara, "Son albümü şahane olmuş, Funda benim gibi kendiyle yarışıyor. Her çalışmasında bir öncekinin üstüne çıkıyor" sözleriyle aralarındaki dostluğu anlatırken, Ziynet Sali de, "Funda Arar sektörün en güçlü müzisyenlerinden. Hem de çok iyi bir anne. Ben de yakında öyle diyeceğim inşallah' cümleleriyle sürpriz bir açıklama yaptı.

DMC etiketi ile saışa çıkan "Hoşgeldin" albümünde Günay Çoban, Febyo Taşel, Yıldız Tilbe, Ragga Oktay, Burcu Tatlıses, Soner Sarıkabadayı, Bora Duran, Şakir Askan, Burhan Bayar, Zeki Güner, Şebnem Sungur, Ümit Sayın ve Gökhan Tepe imzalı eserler yer alıyor.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Sanatçı Dostlarından Funda Arar'a Destek - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement