Şevket Çoruh'un Başrolünde Olduğu "Canavar Gibi"nin Vizyon Tarihi Belli Oldu! - Son Dakika
Güncel

Şevket Çoruh'un Başrolünde Olduğu "Canavar Gibi"nin Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Şevket Çoruh\'un Başrolünde Olduğu "Canavar Gibi"nin Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Empati ve Zar Yapım ortaklığında çekilen, başrollerinde ise Şevket Çoruh ile Ayçin İnci'nin yer aldığı fantastik komedi filmi "CANAVAR GİBİ"nin vizyon tarihi açıklandı.

06.07.2018 13:40

Çekimleri geçen yaz tamamlanan "CANAVAR GİBİ" filmi, 3 Ağustos 2018 tarihinde vizyonda olacak.

Yönetmenliğini Özgür Bakar'ın üstlendiği, senaryosunu yine Özgür Bakar'ın, Suat Özkan ve Alper Kıvılcım'la birlikte kaleme aldığı ve oyuncu kadrosunda Şevket Çoruh, Ruhi Sarı, Bülent Çolak, Ayçin İnci, Sinan Bengier, Uğur Serhan, Hüseyin Elmalıpınar, Haldun Boysan, Tolga Yüce ve Nazlı Tosunoğlu gibi isimlerin yer aldığı film, sezonun en iddialı komedi filmlerinden biri…

ARKA SOKAKLARIN "MESUT KOMİSERİ" FRANKENSTEIN OLDU!

Filmde "Gürbüz" karakterini canlandıran başrol oyuncusu Şevket Çoruh, özel bir makyajla İngiliz yazar Mary Wollstonecraft Shelly'nin sinemaya uyarlanan unutulmaz eseri ve korku karakteri "Frankenstein"ın, komedi versiyonu olan "Frankeştayn"a hayat verdi. Çoruh'un makyajını, plastik efekt&make-up artist Derya Ergün yaptı. Ayrıca ünlü oyuncuya "Frankeştayn" rolü için Londra'dan özel bir perukla, plastik makyaj ürünlerigetirildi.

Sinema dünyasının ünlü korku karakteri Dr. Frankenstein'ın, komedi karakteri olarak karşımıza çıktığı CANAVAR GİBİ FRANKENSTEIN'ın konusu ise şöyle:

İstanbul'un Balat ilçesinde cep telefonu satışı yapan Gürbüz (Şevket Çoruh), çevresinde üç kağıtçı ve dolandırıcı biri olarak tanınmaktadır. Bir gün Sarı Kenan (Hüseyin Elmalıpınar) isimli bir mafya babasıyla ters düşer ve bu durum canına mal olur. Hikâyemiz de bu olaydan sonra başlar…

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Şevket Çoruh'un Başrolünde Olduğu 'Canavar Gibi'nin Vizyon Tarihi Belli Oldu! - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement