Sıcak Havalar Satışları Patlattı! Fiyatı 50 İle 500 TL Arasında Değişiyor - Son Dakika
Güncel

Sıcak Havalar Satışları Patlattı! Fiyatı 50 İle 500 TL Arasında Değişiyor

Sıcak Havalar Satışları Patlattı! Fiyatı 50 İle 500 TL Arasında Değişiyor

Aşırı sıcaklarının etkisini sürdürdüğü Adana'da vantilatör satışları patladı. Fiyatı 50 ile 500 TL arasında değişen vantilatörlere yoğun talep var.

26.06.2016 09:55  Güncelleme: 11:20
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Adana'da aşırı sıcak ve nemli havadan dolayı bunalan vatandaşlar, çareyi yayla ya da denize gitmekte buldu. Kentte kalanlar ise serinlemek için farklı yöntemler arıyor.

VANTİLATÖRE YOĞUN TALEP VAR

Maddi durumu olanlar klima alırken, maddi sıkıntı yaşayanlar ise vantilatörleri tercih ediyor. Vantilatör satıcıları ise taleplerden oldukça memnun kaldıklarını belirtiyor.

FİYATLAR KLİMAYA GÖRE ÇOK DAHA UYGUN

Vantilatör bayisi sahibi Kemal İnci, sıcaklarla birlikte satışların arttığını belirterek, "İnsanların alım gücü klimaya yetmediği için vantilatörleri tercih ediyor. Fiyatlar klimaya oranladığımızda çok uygun. Ama geçen sene ile bu sene arasında fiyat farkı olmadı.

FİYATLAR 50 İLE 500 LİRA ARASINDA

Fiyatlar 50 ile 500 lira arasında değişiyor. Ama bu 500 lira kimseyi korkutmasın. Ortalama 100 ile 150 lira arasında çok çok kaliteli vantilatör alınabilir" dedi.

"SATIŞLAR BİZİ SEVİNDİRİYOR"

Satışlar hakkında da bilgi veren İnci, "Hafta içi günlük ortalama 50 adet satışımız var. Hafta sonu bu rakam yükseliyor. Günlük ortalama 100 ila 150 adet arasında atış yapıyoruz. Bu da bizi sevindiriyor" diye konuştu.

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Sıcak Havalar Satışları Patlattı! Fiyatı 50 İle 500 TL Arasında Değişiyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement