Sulakyurt'ta Mezuniyet Heyecanı - Son Dakika
Güncel

Sulakyurt'ta Mezuniyet Heyecanı

Sulakyurt\'ta Mezuniyet Heyecanı

Sulakyurt ilçesindeki Hakim Mehmet Çakıroğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından mezuniyet töreni düzenlendi.

25.05.2017 17:59
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Sulakyurt ilçesindeki Hakim Mehmet Çakıroğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından mezuniyet töreni düzenlendi.

Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törende konuşan Belediye Başkanı İsmail Bildik, geleceğin teminatı olan gençlerin en mutlu günlerinde yanlarında olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu söyledi.

Bildik, eğitime her zaman önem verdiklerini belirterek, şöyle konuştu:

"Mezun olan tüm öğrencilere hayatlarında başarılar diliyorum. Bu okulun bir mezunu olarak sizlerle gurur duyuyorum. Bugün sizler sayesinde yaşadıklarımla 23 yıl önceki mezun olduğum günlerimi hatırladım. Sizler bundan sonra daha farklı tecrübeler yaşayacaksınız. Bu hayat yolunda mezuniyetiniz bir basamaktır. Daha birçok başarılara ulaşacaksınız. Mesleğiniz bundan böyle kolunuzda bir altın bilezik olacak. Yolunuz bahtınız açık olsun."

İlçe Milli Eğitim Müdürü Nazmi Bayram da öğretmenlerin özverili çalışmaları sayesinde öğrencilerin mesleklerini yapabilecekleri seviyeye yükseltildiğini dile getirerek, acil tıp teknisyenliği ve hemşirelik bölümlerinden 85 öğrencinin mezun olmayı hak ettiğini kaydetti.

Mezun öğrencilere ve velilere yemek ikramının yapıldığı tören, bayrak ve flama teslimi, meslek andı, diplomaların dağıtılması ve kep fırlatma ile sona erdi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sulakyurt'ta Mezuniyet Heyecanı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement