Tekirdağspor Maçında Olaylar Çıktı - Son Dakika
Güncel

Tekirdağspor Maçında Olaylar Çıktı

Tekirdağspor Maçında Olaylar Çıktı

Tekirdağ'da Bölgesel Amatör Ligi takımlarından Tekirdağspor ile Lüleburgazspor arasındaki futbol maçı sonrası tribünlerde olaylar çıktı.

15.04.2013 08:32  Güncelleme: 10:25

Tekirdağ'da Bölgesel Amatör Ligi (BAL) takımlarından Tekirdağspor ile Lüleburgazspor arasındaki futbol maçı sonrası tribünlerde olaylar çıktı. Polis taraftarları gaz bombası atarak dağıttı. Atılan gazdan, kadınlar ve çocuklarda etkilendi.

Bölgesel Amatör Ligi'nde takımlarından Tekirdağspor ile Lüleburgazspor, Tekirdağ Namık Kemal Stadı'nda karşı karşıya geldi. Lüleburgazspor'un taraftarlarının alınmadığı maçı Tekirdağspor 3-0 kazandı. Maç sonunda ise Tekirdağsporlu bazı taraftarlar, protokol tribününde oturan Lüleburgazspor yöneticilerine su şişesi fırlattı.Tribündeki olayların büyümesi üzerine taşkınlık yapan taraftarlara çevik kuvvet polisi müdahale etti ve tribüne gaz bombası attı. Gaz bombası nedeniyle taraftarlar koşarak stat dışına çıkmaya çalışınca izdiham yaşandı. Gazdan etkilenen çocuk ve kadınlar ise ağladı. Taraftarlar, atılan gaz nedeniyle polise de tepki gösterdi. Polis, stadın boşalmasının ardından Lüleburgazsporlu futbolcuları eskort eşliğinde stattan çıkardı.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Tekirdağspor Maçında Olaylar Çıktı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement