Tekne Battı: 1'i Ağır 11 Yaralı - Son Dakika
Güncel

Tekne Battı: 1'i Ağır 11 Yaralı

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sahilden görüntü- Hastaneden görüntü Yalova'nın Çınarcık ilçesinde denize açılan bir teknenin batması sonucu 1'i ağır 11 kişi yaralandı.

21.09.2015 22:05
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sahilden görüntü- Hastaneden görüntü Yalova'nın Çınarcık ilçesinde denize açılan bir teknenin batması sonucu 1'i ağır 11 kişi yaralandı.Alınan bilgiye göre, Kocadere Köyü'nde 5 metrelik tekneyle 11 kişi denize açıldı. Dalgaların vurması sonucu alabora olan teknedeki 11 kişi denize düştü.Vatandaşların yardımıyla Yağız İleri, Selçuk Çiftçi, Firdevs Öztürk, Sevgi Çiftçi, Emine Çiftçi, Reyhan Kara(5), Nebiye Öztürk (23), Arda Erment(5), Öykü Erment(8 aylık), Sultan Öztürk(6) ve Mehmet Selçuk Çiftçi denizden çıkarılarak Çınarcık Devlet Hastanesi ve Yalova Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.Çınarcık Devlet Hastanesi'ne kaldırılan 5 yaşındaki Reyhan Kara'nın durumunun kritik olması nedeniyle Yalova Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Öte taraftan diğer 10 hastanın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Tekne Battı: 1\'i Ağır 11 Yaralı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Tekne Battı: 1'i Ağır 11 Yaralı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü, Patnos YİBO oyuncularını kutladı
  17:28 Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü, Patnos YİBO oyuncularını kutladı

  Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, Erzurum'da düzenlenen Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal Bölge Müsabakalarında grup birincisi olan Patnos YİBO oyuncularını tebrik etti. Kökrek, oyuncuların gösterdiği azim ve mücadeleden gurur duyduğunu belirterek, başarılarının devamını diledi.

 • Erzurum'da İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını protesto eden sağlık çalışanları sessiz yürüyüş gerçekleştirdi
  17:23 Erzurum'da İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını protesto eden sağlık çalışanları sessiz yürüyüş gerçekleştirdi

  Erzurum'da hekimler ve sağlık çalışanları, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını protesto etmek amacıyla 'sessiz yürüyüş' gerçekleştirdi. Türk ve Filistin bayrakları eşliğinde taşıdıkları dövizler ve pankartlarla Yakutiye Medresesi'ne kadar yürüyen grup, Filistin halkı için dua etti. Protestonun 23. haftasında olduklarını belirten grup adına konuşan bir öğrenci, zulüm son bulana kadar her hafta sessiz yürüyüşe devam edeceklerini söyledi.

 • Keban İlçe Jandarma Komutanlığı Gökbelen köyünde trafik eğitimi verdi
  17:19 Keban İlçe Jandarma Komutanlığı Gökbelen köyünde trafik eğitimi verdi

  Keban İlçe Jandarma Komutanlığı trafik timleri tarafından Gökbelen köyünde trafik eğitimi düzenlendi. Ekipler, vatandaşlara trafikte uyulması gereken kuralları anlattı ve trafik ışık ve levhalarına mutlaka uyulmasını istedi. Ayrıca, vatandaşların soruları da yanıtlandı.

 • AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma Mazıdağı'nda ziyaretlerde bulundu
  17:18 AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma Mazıdağı'nda ziyaretlerde bulundu

  AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma ve il yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Mazıdağı ilçesinde ziyaretlerde bulundu. Alma, teşkilatların önemine değinerek, AK Parti'nin teşkilatlarının gücüyle ayakta kaldığını vurguladı ve sürekli yenilenen hizmet politikalarıyla vatandaşlara daha iyi hizmet sunmanın derdinde olduklarını belirtti.

 • Karabük'te kuvvetli rüzgar, günlük yaşamı olumsuz etkiledi
  17:17 Karabük'te kuvvetli rüzgar, günlük yaşamı olumsuz etkiledi

  Karabük'te şiddetli rüzgar nedeniyle iş yerinin reklam panosu uçarak yolcu minibüsüne çarpmaktan son anda kurtuldu. Vitrin camı kırıldı, yayalar zorluk çekti, malzemeler savruldu. Minare sallandı, çadırlar uçmaması için mücadele edildi. Fırtına anları kameralara yansıdı.

 • Perşembe Belediyesi'nin yeni dönem ilk meclis toplantısı gerçekleştirildi
  17:16 Perşembe Belediyesi'nin yeni dönem ilk meclis toplantısı gerçekleştirildi

  Perşembe Belediyesi'nin yeni dönem ilk meclis toplantısı Belediye Başkanı Cihat Albayrak başkanlığında yapıldı. Albayrak, toplantıda yaptığı konuşmada beş yıllık dönemde çalışmaların devam edeceğini belirtti.

 • Çanakkale'de Ev Yangını: Maddi Hasar Oluştu
  17:15 Çanakkale'de Ev Yangını: Maddi Hasar Oluştu

  Çanakkale'nin Çan ilçesinde bulunan bir evde çıkan yangın, maddi hasara yol açtı. Yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kontrol altına alındı. Ev kullanılamaz hale gelirken, şans eseri evde kimsenin bulunmamasıyla can kaybı yaşanmadı. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.


Advertisement