Sayın Yazı İşleri Müdürleri'ne
Saat 19.00'da başlayacak KARŞIYAKA-FETHİYESPOR, ADANASPOR-BOLUSPOR ve ŞANLIURFASPOR-GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR karşılaşmaları dışındaki TOPLU SONUÇLAR aşağıda gösterilmiştir. Teşekkürler
DHA
-----------------------------------------------------------------------------
PTT 1.LİG
------------
MANİSASPOR-TAVŞANLI LİNYİTSPOR : 2-4
KARŞIYAKA-FETHİYESPOR :
ADANASPOR-BOLUSPOR :
ŞANLIURFASPOR-GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR :
2'NCİ LİG
BEYAZ GRUP
--------------
KIRKLARELİSPOR-GİRESUNSPOR : 1-2
TURGUTLUSPOR-YENİ MALATYASPOR : 1-0
İNEGÖLSPOR-KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR : 1-0
TARSUS İDMAN YURDU-DARDANELSPOR : 2-2
TOKATSPOR-GÜMÜŞHANESPOR : 1-0
AYDINSPOR 1923-SARIYER : 2-1
2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP
----------------
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR-BAYRAMPAŞA : 0-1
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-NAZİLLİ BELEDİYESPOR : 2-0
BANDIRMASPOR-KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ : 1-0
ALANYASPOR-OFSPOR : 5-2
BOZÜYÜKSPOR-TEPECİKSPOR : 0-3
3'ÜNCÜ LİG
1'İNCİ GRUP
--------------
PAYAS BELEDİYESPOR 1975-ANKARA DEMİRSPOR : 2-9
TEKİROVA BELEDİYESPOR-YEŞİL BURSA : 1-1
SİİRTSPOR-BEYLERBEYİSPOR : 0-3
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ-ÜMRANİYESPOR : 1-3
ADIYAMANSPOR-DERİNCE BELEDİYESPOR : 0-1
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR-KIZILCABÖLÜKSPOR : 1-2
BERGAMA BELEDİYESPOR-BELEDİYE BİNGÖLSPOR : 3-0
3'ÜNCÜ LİG
2'NCİ GRUP
-------------
BATMAN PETROLSPOR-BURSA NİLÜFERSPOR : 1-1
ORHANGAZİSPOR-DÜZYURTSPOR : 1-4
BALÇOVA BELEDİYE SPOR-MALTEPESPOR : 1-0
ÇORUM BELEDİYESPOR-ÜNYESPOR : 2-1
SAKARYASPOR-ELİBOL SANDIKLISPOR : 0-0
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ-ÇIKSALIN SPOR : 3-1
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-MANAVGAT EVRENSEKİSPOR : 1-1
3'ÜNCÜ LİG
3'ÜNCÜ GRUP
---------------
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR-MENEMEN BELEDİYE SPOR : 1-1
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-YENİ DİYARBAKIR : 0-0
ARSİNSPOR-İSTANBULSPOR : 2-2
KOCAELİSPOR-KEÇİÖRENGÜCÜ : 1-2
1930 BAFRASPOR-BELEDİYE VANSPOR : 0-0
YİMPAŞ YOZGATSPOR-ÖLCÜKSPOR : 1-1
KAYSERİ ŞEKERSPOR-TUZLASPOR : 3-2
Son Dakika › Güncel › Toplu Sonuçlar - Son Dakika
Sizin düşünceleriniz neler ?