Tuna Tan ile Fuar Kültürü - Son Dakika
Güncel

Tuna Tan ile Fuar Kültürü

Tuna Tan ile Fuar Kültürü

"Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na da Sakarya ile birlikte katıldı.

13.02.2012 10:13

TUNA TAN VE EMITT 2012 Tuna tan ile fuar kültürü

Katıldığı fuarlarla Sakarya'nın tanıtımında en büyük katkıyı gösteren TUNA TAN; daha önceki yıllarda olduğu gibi, bu yıl 16. gerçekleşen "Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na da (EMITT) Sakarya ile birlikte katıldı.TUNATAN fuarcılığın nasıl yapılması gerektiği ve nasıl ilgi odağı olunur konusunda her kese örnek oldu.

FUARIN GÖZDESİ OLDU

İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar alanında 9-12 Şubat 2012 tarihleri arasında bu yıl 16. gerçekleşen "Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na (EMITT) Sakarya ile birlikte katılan TUNA TAN; ziyaretçilerin yoğun ilgi ve talebiyle karşılaşarak, yine fuarın gözdesi oldu.

SAKARYA İLE ÖZLEŞEN İSİM

Katıldığı fuarlarla Sakarya'nın tanıtımında en büyük katkıyı gösteren TUNA TAN; EMİT 2010 ve 2011 ile birlikte, geçen yıl Ankara'daki gerçekleşen "Sakarya Tanıtım Günleri" ve İzmir'de gerçekleşen "Travel Turkey İzmir 2011"nden sonra; bu yıl 16. gerçekleşen "Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na da (EMITT) Sakarya ile birlikte katıldı.

8. SALONDA; 9 İL İLE BİRLİKTE

TUNA TAN; Dünya'nın en büyük 5. Turizm Fuarlarından biri olan EMITT 2012'nin Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) ve Batı Karadeniz Kalkınma Birliği'nin (BAKAB) işbirliğinde oluşan 8/A Salonu'nda; Bolu, Düzce, Bartın, Karabük, Kastamonu, Kocaeli, Yalova ve Zonguldak illeriyle birlikte katılan Sakarya'ya ayrılan 200 metrekarelik alanda yerini aldı.

KONUKLARA SINIRSIZ İKRAM

Sakarya ile özleşen TUNA TAN; 4 gün süren fuar boyunca başta Kabaklava olmak üzere, kabak tatlısı, kabakzade, kabak şekeri, kabak lokumu, ayva lokumu, kabak cezeryesi ve Kabak Marmelatı gibi ürünlerini, konuklarına sınırsız bir şekilde ikram ederek, yine fuarın en bonkör ve seçkin standı olmayı başardı.

ÜNLÜ İSİMLER TUNA TAN'DA

Kemal Tan yönetiminde güçlü personeliyle birlikte; standında bir çok sinema, ses ve tiyatro sanatçısıyla birlikte; Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Mersin Vali Yardımcısı Suphi Olcay ve Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu ile olmak üzere, kaymakam, belediye başkanı, gazeteci, yazar gibi bir çok ünlü ismi de ağırlayan Tuna Tan; ünlüler arasında; Sinema Sanatçısı Mehtap Bayri ve Necmi Yapıcı, Arka Sokaklar dizisinde komiser Hüsnü Çoban'ın büyük oğlu "Metin" rolünde oynayan Furkan Göksel, Kurtlar Vadisi Dizisi'nde "Cerrahpaşalı" Metin rolünde ve birçok dizlerde oynayan Mehmet Polat, Kanal A Televizyonu'nda Cumartesi ve Pazar günü akşamı yayınlanan "Gezelim Tozalım" programı yapımcı ve sunucusu ünlü tiyatrocu ve ressam Gafur Uzuner, 2008 Miss Globe Dünya Güzeli Almeda Abazi, Akasya Durağı adlı dizinin sevilen oyuncusu Timur Acar, Mavi Kelebekler adlı dizi oyuncuları Mehmet Ulay, Itır Esen, Gamze Topuz, Oya Akar ve ayrıca tiyatro sanatçısı Mustafa Ferdi Atuner'i en güzel şekilde ağırlayarak, hediyeler sundu.

AHMET MARANKİ İLE ORTAK ÇALIŞMA

Tuna Tan'ı ziyaret edenler arasında 54 adet yayınlanmış eseri bulunan, 86 baskı yapan "Kozmik Bilim ve Bilinçle Yaşam Enerjisi "Profilaktik Masajla Mucizevi Tedaviler" ve "Noktalarla Mucizevi Tedaviler" adlı eserleriyle "Kozmik Bilim Işığında Şifalı Bitkiler" ve "Kozmik Bilim Işığında Şifalı Yemekler" adlı eserleri ile "Şifalı Taşlar" kitapları bulan Ahmet Maranki'de yer alırken; Tuna Tan ile Ahmet Maranki ortak çalışma kararı aldı.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Tuna Tan ile Fuar Kültürü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement