Tv’de İlk Kez, Mother & Child! - Son Dakika
Güncel

Tv’de İlk Kez, Mother & Child!

Tv’de İlk Kez, Mother & Child!

Tv de İlk Kez, Mother And Chıld Sınema Tv Ve Sınema Tv Hd'de 22 Ocak Cumartesi!

21.01.2011 13:35

MOTHER & CHILD - TV'DE İLK KEZ!!!

Kırmızı halı Kuşağı'nda bu filmi ; SinemaTV D-Smart 5'nci kanalda, Teledünya 11'nci kanalda ve aynı anda SinemaTV HD'de D-Smart 117 ve Teledünya 9'ncu kanalda izleyebilirsiniz.

KIRMIZI HALI

İşte nefis bir Cumartesi akşamı!

Hollywood'un yüksek bütçeli ve hasılat rekortmeni filmleri ile, Dünya ve Türk sinemasının yıldız oyuncuları ve ünlü yönetmenlerinden iddialı ve kaliteli yapımlarından seçkin örneklerini bu kuşakta izleyebilirsiniz.

Nobel ödüllü yazar Gabriel García Marquez'in oğlu Rodrigo Garcia'nın yönettiği "Mother and Child"ın başrollerini birbirinden ünlü üç oyuncu paylaşıyor.

50'li yaşlardaki Karen (Annette Bening) yaşlı annesiyle beraber yaşamaktadır. Henüz 14 yaşındayken hamile kalınca annesinin zoruyla bebeği, doğar doğmaz evlatlık verilmiştir. Elizabeth (Naomi Watts) 30'larında hırslı bir avukattır. Evlatlık olarak yetişmiştir. Yeni bir şehre taşınan genç kadın bir hukuk şirketinde işe başlar. Şirketin patronu ve kendisinden yaşça büyük Paul (Samuel L. Jackson) ile ilişkiye girer. Lucy (Kerry Washington), kocasıyla birlikte bir çocuk evlat edinmeye karar vermiştir. Yakında doğum yapacak genç bir anne adayı ile anlaşma yapar. Bu üç kişinin de kaderi aslında birbirine bağlıdır.

Tür : Dram

Yönetmen : Rodrigo Garcia

Yapım : 2009

Oyuncular : Annette Bening, Naomi Watts, Samuel L. Jackson, Eileen Ryan

Yayın tarihi : 22 Ocak Cumartesi

Yayın saati : 21:00

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Tv’de İlk Kez, Mother & Child! - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement