Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Videolarınızı Magıc Mx ile Çevirimçi Saklayın - Son Dakika

Videolarınızı Magıc Mx ile Çevirimçi Saklayın

Bulut teknolojileri, sosyal ağlar ya da sistem entegrasyonları günümüzde internet ile ilgili en çok konuşulan konuların başında geliyor.

Videolarınızı Magıc Mx ile Çevirimçi Saklayın
03.01.2012 - 10:00,

Bulut teknolojileri, sosyal ağlar ya da sistem entegrasyonları günümüzde internet ile ilgili en çok konuşulan konuların başında geliyor. Bulut sistemleri artık bir çok alana girmeye başladı.

Firmalar ve internet kullanıcıları 5 sene öncesine göre bulut çözümlerine daha çok yöneliyorlar. Bulut çözümleri de birçok avantajının yanında en çok da esnekliği beraberinde getiriyor.

Diğer taraftan, sosyal ağlar ise hayatımızın ayrılmaz parçaları olmuş durumda. Hemen her cep telefonu artık sadece konuşmaya ve veri düzenlemeye hizmet etmekle kalmıyor, kullanıcısını İnternet ve dolayısı ile sosyal ağlar ile bir bütün haline getiriyor. Tüm bu trendleri yakından takip eden MAGIX, yeni gelişmeleri yazılımlarına dahil etmeyi elbette ki ihmal etmiyor. İşte yeni MAGIX ailesi MX ürünleri de bu hizmetler düşünülerek hazırlandı.

MX ürünlerinin en yenilerinden olan Video Deluxe MX ile artık siz kullanıcılara görüntü ve ses dosyalarını zahmetsizce sosyal medyalarda ve MAGIX Çevrimiçi Servisleri'nde yayınlama fırsatı sunuyor. MAGIX Çevrimiçi Servisleri'nde ister medyalarından albümler oluşturun, isterseniz sadece dosyalarınızı çevrimiçi depolayarak dilediğiniz yerden onlara ulaşın! Farklı sistemler en optimal şekilde birbirlerine entegre edilerek tüm bu aktarım işlemlerini bir kaç tık ile kolayca yapabilmenize olanak sağlıyor.

Video Deluxe MX'in yapabilecekleri elbette ki bununla da sınırlı değil. Video Deluxe Plus MX'in bir diğer özelliği ise farklı MAGIX yazılımları arasındaki entegrasyonu en üst düzeye çıkarması. Bu sayede mesela video dosyanızı Video Deluxe MX ile en optimal şekilde montajlarken, videoya ait ses verilerini de ses düzenlemelerinde uzmanlaşmış yazılımlardan olan MAGIX Music Maker MX ya da daha çok profesonel kullanıcılar için tasarlanan ses yazılımı SamplitudeÒ ile düzenleyebilir ve sadece bir filme değil,bir sanat eserine sahip olabilirsiniz. Kısacası MAGIX MX ile sistemler arası entegrasyonda en ileri seviyeyi hedeflerken bilindik MAGIX Video Deluxe kalitesinden de ödün vermiyoruz. HD ya da AVCHD Video düzenlemeleri, dvd menü tasarımları, otomatik montaj asistanları, çok açılı ve kameralı kayıt desteği, akıllı fare modu, sayısıy efekt desteği ile MAGIX Video Deluxe Plus MX, istediğiniz her tür video düzenleme seçeneğini her zaman ki gibi bünyesinde barındırmaya devam ediyor. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Videolarınızı Magıc Mx ile Çevirimçi Saklayın - Son Dakika


Advertisement