Patronlarından İntikam Almak İçin Hırsız Kiralayıp Evini Soydurdular - Son Dakika

Patronlarından İntikam Almak İçin Hırsız Kiralayıp Evini Soydurdular

12.01.2012 14:31
Patronlarından İntikam Almak İçin Hırsız Kiralayıp Evini Soydurdular, System.String[]

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde iki kişi alacaklı oldukları patronlarında intikam almak için hırsız kiralayıp eski patronlarının evini soydurdu.

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde iki kişi alacaklı oldukları patronlarında intikam almak için hırsız kiralayıp eski patronlarının evini soydurdu. Hırsızlık yaptığı ileri sürülen bir kişi ile azmettirici 2 kişi ve zanlılara yardımcı olduğu ifade edilen bir kişi düzenlenen operasyonla yakalandı.

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde faaliyet gösteren Emin Parlak'a ait medikal şirketinde çalışan Ahmet K. (44) ile kız arkadaşı bir süre önce işten ayrıldı. Patronlarının alacaklarını vermediğini ileri süren eski çalışanlar intikam almak için plan yaptı. Daha önceden tanıdıkları Hakan A. ile görüşen iki kişi, patronlarının evini soyacak birini bulmasını istedi. Bunun karşılığında da 50 bin lira ödemeyi taahhüt etti. Hakan A. ise Karapınar Mahallesi'nde dönercilik yapan eski sabıkalı İsmail K. (25) ile belirtilen adreste hırsızlık yapması karşılığında anlaştı.

Emin Parlak'ın evine gece camdan girerek çekmece ve dolaplarda bulunan müşteri sözleşmelerini çalan İsmail K. kayıplara karıştı. Hakan A.'yı arayan İsmail K, evrakların kendisinde olduğunu ve 50 bin lirayı istediğini söyledi. Bir hafta boyunca kendisine taahhüt edilen 50 bin lirayı alamayan İsmail K., medikal şirketinin sahibi Parlak'ı arayarak evini soyan hırsızın kendisi olduğunu, 15 bin lira karşılığında evrakı kendisine teslim edebileceğini ifade etti.

Durumu polise bildiren Parlak, hırsızlık zanlısı ile buluşmak üzere Karapınar Mahallesi dolmuş durakları içir randevulaştı.

Durakta dolmuş şoförü ve çaycı kılığına giren polis ekipleri, buluşma noktasına gelen İsmail K.'yıkıskıvrak yakaladı. Polis, İsmail K.'nın ifadeleri doğrultusunda, Ahmet K., sevgilisi Gülay Ö. ile Hakan A.'yı da gözaltına aldı.

Zanlılar, 'Evden hırsızlık, mala zarar verme, konut dokunulmazlığını ihlal ve şantaj' suçundan adliyeye sevk edildi.

Patronlarından İntikam Almak İçin Hırsız Kiralayıp Evini Soydurdular

Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Patronlarından İntikam Almak İçin Hırsız Kiralayıp Evini Soydurdular - Son Dakika


Son Dakika

Sözleri gündeme bomba gibi düşen CHP'li Özcan'ı terse düşürecek suçlama: Evinde sigortasız mülteci çalıştırdı 00:47 Sözleri gündeme bomba gibi düşen CHP'li Özcan'ı terse düşürecek suçlama: Evinde sigortasız mülteci çalıştırdı Hande Erçel-Kerem Bürsin çifti, sette öpüşürken hayranlarına yakalandı 00:04 Hande Erçel-Kerem Bürsin çifti, sette öpüşürken hayranlarına yakalandı Tunus'ta Nahda Hareketi lideri Raşid el-Gannuşi'den 15 Temmuz hatırlatması: Sokağa çıkılması gerektiğini Türkiye'den öğrendik 23:51 Tunus'ta Nahda Hareketi lideri Raşid el-Gannuşi'den 15 Temmuz hatırlatması: Sokağa çıkılması gerektiğini Türkiye'den öğrendik
Messi, paylaşımıyla tüm dikkatleri üzerine çekti! Eşi Antonella Roccuzzo'nun spor yaptığı anlar büyük ilgi gördü 22:47 Messi, paylaşımıyla tüm dikkatleri üzerine çekti! Eşi Antonella Roccuzzo'nun spor yaptığı anlar büyük ilgi gördü Jean Michael Seri, Galatasaray'a dönmek için fedakarlık yapmaya hazır! Son kararı Fatih Terim verecek 22:16 Jean Michael Seri, Galatasaray'a dönmek için fedakarlık yapmaya hazır! Son kararı Fatih Terim verecek Çok Güzel Hareketler'de vedalar peş peşe geliyor! 2 oyuncu daha projeden ayrıldı 22:06 Çok Güzel Hareketler'de vedalar peş peşe geliyor! 2 oyuncu daha projeden ayrıldı
48 yaşındaki Seray Sever, bikinili pozuyla gençlere taş çıkarttı 21:21 48 yaşındaki Seray Sever, bikinili pozuyla gençlere taş çıkarttı Son Dakika: Türkiye'de 26 Temmuz günü koronavirüs nedeniyle 63 kişi vefat etti, 16 bin 809 yeni vaka tespit edildi 20:22 Son Dakika: Türkiye'de 26 Temmuz günü koronavirüs nedeniyle 63 kişi vefat etti, 16 bin 809 yeni vaka tespit edildi
Advertisement