Uşak Üftade Ortaokulu 3 Boyutlu Eğitim Dönemi Başlattı - Son Dakika

Uşak Üftade Ortaokulu 3 Boyutlu Eğitim Dönemi Başlattı

21.05.2015 14:02
Uşak Üftade Ortaokulu 3 Boyutlu Eğitim Dönemi Başlattı, System.String[]

Uşak'taki Özel Üftade Ortaokulu, yeni dönemde 3 boyut (3D) teknolojisiyle eğitim öğretime geçecek.

Uşak'taki Özel Üftade Ortaokulu, yeni dönemde 3 boyut (3D) teknolojisiyle eğitim öğretime geçecek. Okul Müdürü Cemalettin Baştuğ, konu hakkında yaptığı açıklamada, "3D teknolojisiyle öğrencinin derse karşı olan heyecan ve motivasyonunu destekleyerek, görsel animasyonlarla başarıyı arttırmayı amaçlıyoruz. Uşak’ta ilk uygulanan bu sistemle eğitimde yeni bir döneme öncülük yapmış olacağız." dedi.

3 boyutlu sinema teknolojisini kullanarak hazırlanan eğitim içerikleri sayesinde, eğlenerek öğrenileceğini belirten Müdür Baştuğ, "Güneş sistemini incelerken gezegenlerin üzerinize geldiği, solunum sistemini incelerken oksijenlerin üzerinizden geçerek akciğere girdiği farklı bir eğitim sisteminde, öğrenciler kadar öğretmenlerin de ders işlemekten zevk aldığı bir ortamda herkesin motivasyonu en üst seviyede olacaktır. 3D müfredata uygun 305 adet ders videosu, 166 adet simülasyon ve 250 adet filmle eğitimde yeni bir çığır açıyoruz." şeklinde konuştu.

Uşak Üftade Ortaokulu 3 Boyutlu Eğitim Dönemi Başlattı
Uşak Üftade Ortaokulu 3 Boyutlu Eğitim Dönemi Başlattı
Uşak Üftade Ortaokulu 3 Boyutlu Eğitim Dönemi Başlattı
Uşak Üftade Ortaokulu 3 Boyutlu Eğitim Dönemi Başlattı

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel Uşak Üftade Ortaokulu 3 Boyutlu Eğitim Dönemi Başlattı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı