SON DAKİKA HACET NAMAZI HABERLERİ

Son Dakika Hacet Namazı Haberleri

 • 19 Nisan 2019 05:29 Tesbih Namazı Nasıl Kılınır, Kaç Rekattır? İşte Nafile Namazlar Tesbih Namazı Nasıl Kılınır, Kaç Rekattır? İşte Nafile Namazlar Tesbih namazı, Peygamber Efendimizin hayatımızda bir kez olsa bile kılınmasını tavsiye ettiği bir nafile namazdır. Peki tesbih namazı nasıl kılınır? Tesbih namazı vakti nedir? Tesbih namazı kaç rekattır? Tesbih namazı ve diğer nafile namazlar hakkında merak edilenler haberimizde.
 • 26 Ocak 2018 17:36 Malezya'da Zeytin Dalı Harekatı'nın Başarısı İçin Hacet Namazı KUALA Malezyalı Müslümanlar Zeytin Dalı Harekatı'nın başarılı olması için hacet namazı kılarak dua etti.
 • 24 Ağustos 2016 01:19 Keçiören Belediyesi'nden Demokrasi Kahramanlarına Millet Kürsüsü Keçiören Belediyesi'nden Demokrasi Kahramanlarına Millet Kürsüsü Keçiören Belediyesi’nin düzenlediği ‘Millet kazandı, Millet Anlatıyor’ programı ile 15 Temmuz gecesi yaşananlar şehit yakınları ve gazilerin ağzından anlatıldı.
 • 15 Ağustos 2016 12:48 Ahmet Mahmut Ünlü, FETÖ'nün Bitmesi İçin Kabe'de Nasıl Dua Ettiğini Anlattı Ahmet Mahmut Ünlü, FETÖ'nün Bitmesi İçin Kabe'de Nasıl Dua Ettiğini Anlattı Ahmet Mahmut Ünlü, katıldığı televizyon programında, FETÖ'nün paralel din kurmaya çalıştığını daha önceden anladığını ve Kabe'ye giderek 'bunların cemaatini darmadağın et' diye dua ettiğini anlattı.
 • 22 Temmuz 2016 12:10 Erzurum'da Drone Görüntüleriyle Mahşeri Kalabalık Erzurum'da Drone Görüntüleriyle Mahşeri Kalabalık Serhat kenti Erzurum’da demokrasi nöbeti devam ediyor.
 • 22 Temmuz 2016 11:07 Darbeye Karşı 'Hacet Namazı' Kılındı Darbeye Karşı 'Hacet Namazı' Kılındı Mersin'in Tarsus ilçesinde 'demokrasi nöbeti' tutan vatandaşlar, ilçe kaymakamlığının önünde hacet namazı kılarak, dua etti.
 • 21 Temmuz 2016 19:49 Sağlık Bakan Akdağ Bu Fotoğrafa Dikkat Çekti Sağlık Bakan Akdağ Bu Fotoğrafa Dikkat Çekti Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Erzurum Yakutiye Meydanı’nda her gece kılınan hacet namazında toplanan kalabalığı gösteren fotoğrafa dikkat çekti.
 • 20 Temmuz 2016 10:11 Demokrasiye Sahip Çıkan Arabanlılar Darbe Girişiminin 4. Günü de Uyumadı Demokrasiye Sahip Çıkan Arabanlılar Darbe Girişiminin 4. Günü de Uyumadı Arabanlıların demokrasi nöbetine Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir, AK Parti Araban İlçe Başkanı Mehmet Özdemir ile birlikte Araban Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Taşkın Kılıç, Araban İlçe Emniyet Amiri Özgür Moz, Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir katılarak, Recep Tayyip Erdoğan Parkı içerisinde Hacet Namazı kıldı
 • 20 Temmuz 2016 09:13 Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler Gaziantep'in Araban ilçesinde Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından vatandaşların başlattığı protesto gösterileri ve demokrasi nöbeti devam ediyor.
 • 19 Temmuz 2016 12:53 Erzurum Başkomutan'ın Emriyle Demokrasi Nöbetinde Serhat kenti Erzurum’da demokrasi nöbeti devam ediyor.
 • 19 Temmuz 2016 08:07 Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Ellerinde bayraklarla toplanan insanlar Erzurum Yakutiye Beledike Başkanı Ali Korkut'un konuşması Gökyüzüne bırakılan balonlar Cami avlusunda namaz kılan insanlar Detaylar Namaz kılan vatandaşlar Dua eden vatandaşlar Namaz kılan kadınlar FETÖ'nün darbe girişimine tepkiler Erzurum'daki Yakutiye Medresesi Meydanı'nda toplanan vatandaşlar, topluca hacet namazı kılarak, birlik ve beraberlik için yüzlerce beyaz balonu gökyüzüne bıraktı İstanbul'un Silivri ilçesinde meydanda bir araya gelen vatandaşlar, FETÖ'nün darbe girişimine tepki gösterdi ERZURUM/ Erzurum'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini protesto eden vatandaşlar, topluca hacet namazı kıldı.
 • 19 Temmuz 2016 04:23 Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler ERZURUM/ Erzurum'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini protesto eden vatandaşlar, topluca hacet namazı kıldı.
 • 19 Temmuz 2016 01:29 Erzurum'da Demokrasi Nöbetinde Beyaz Balon Uçuruldu Erzurum'da Demokrasi Nöbetinde Beyaz Balon Uçuruldu Darbe girişiminin ardından Erzurum’da bugün de halk sokaklara çıkarak demokrasi nöbetine devam etti.
 • 07 Eylül 2014 17:44 Başbakan Ahmet Davutoğlu, Konya'da Davutoğlu, ellerinden gelen bütün imkanlarla Taşken'in, Toroslar'ın, Konya'nın, bütün Türkiye'nin emrinde ve hizmetinde olacaklarını belirterek, şunları söyledi: "Taşken'ten bir çocuk olarak çıkmış, önce bakan, sonra başbakan olarak dönmüş olan Davutlar'ın Ahmeti'nden razı mısınız? Ne unvanı taşırsak taşıyalım bugün ve yarın sizin gözünüzün içine baktığımda ve bir muhabbet beklediğimde Davutların Ahmet'ini bağrınıza basmaya hazır mısınız? Ola ki Davutların Ahmet'i bir zorlukla karşılaşmışsa ve siz bunu duymuşsanız hemen bir Hacet Namazı'na durup ona dua etmeye hazır mısınız? Siz bunlara hazırsanız emin olunuz ki alnınızda gördüğüm o secde izi, gözünüzde gördüğüm o muhabbet, gönlünüzde okuduğum o derin irfanı da ben hiçbir zaman unutmayacağım
 • 15 Mayıs 2014 09:08 Boğazlıyan'da Yağmur Duası Yapıldı Boğazlıyan'da Yağmur Duası Yapıldı İç Anadolu Bölgesinde beklenen yağışların gelmemesinden dolayı, pancar ve hububat eken çiftçiler Boğazlıyan'da yağmur duasına çıktılar.
 • 23 Şubat 2014 16:16 Keçiborlu ve Uluborlu'da Binlerce Kişi Yağmur Duasına 'Amin' Dedi Keçiborlu ve Uluborlu'da Binlerce Kişi Yağmur Duasına 'Amin' Dedi Isparta'nın Keçiborlu ve Uluborlu ilçelerinde yapılan yağmur dualarına yoğun katılım oldu.
 • 14 Aralık 2013 22:26 Dershaneler İçin Duada Buluştular Dershaneler İçin Duada Buluştular Dershanelerin kapatılmasını istemeyen Bitlisliler, dua için Eyyüp Sultan'ın kardeşi Feyzullah El Ensari Hazretleri'nin türbesinin bulunduğu Alemdar Camii'nde buluştu.
 • 17 Ağustos 2013 00:15 Mısır'da Ölenler İçin Dua Edilip, Namaz Kılındı Mısır'da Ölenler İçin Dua Edilip, Namaz Kılındı Konya'da sivil toplum kuruluşları tarafından organize edilen programda Mısır'da ölenler için hacet namazı kılınıp, dua edildi.
 • 24 Temmuz 2013 13:46 Cemil Tokpınar'ın Yeni Kitabı 'Can Simitleri' Çıktı Cemil Tokpınar'ın Yeni Kitabı 'Can Simitleri' Çıktı 'Sabah Namazına Nasıl Kalkılır' kitabıyla akıllara kazınan Cemil Tokpınar, yeni kitabı Can Simitleri'nde unutulan sünnet namazlar ile mübarek gün ve geceleri kaleme aldı.
 • 11 Ekim 2012 14:54 Gaziler Derneği Dua Kampanyasını Sürdürüyor Gaziler Derneği Dua Kampanyasını Sürdürüyor Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Yönetimi güvenlik kuvvetlerini manevi destek amacıyla başlattıkları dua kampanyasını, yaptıkları ziyaretlerle sürdürüyor.
 • 29 Eylül 2012 16:32 Gaziler Derneği'nden Manevi Destek Çağrısı Gaziler Derneği'nden Manevi Destek Çağrısı Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Elbistan Şubesi, son zamanlarda emniyet güçlerine yönelik yapılan saldırıların önüne geçmek adına, dua kampanyası düzenliyor.
 • 29 Eylül 2012 16:20 Dua Kampanyası Başlattılar Dua Kampanyası Başlattılar Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Elbistan Şubesi, emniyet güçlerine dönük terör saldırıları dolayısıyla dua kampanyası düzenledi.
 • 06 Mayıs 2012 15:51 Hıdırellez Şenliğinde Yağmur Duası Hıdırellez Şenliğinde Yağmur Duası Konya'nın Cihanbeyli ilçesi insuyu beldesinde her yıl geleneksel olarak yapılan Hıdırellez şenliğinde bu yıl yağmur duası yapıldı.
 • 27 Nisan 2012 16:18 Futbol Sahasında Cuma Namazı Sonrası Yağmur Duası Yaptılar Konya'nın Cihanbeyli ilçesinde yaşanan kuraklık sebebiyle zor günler yaşayan çiftçi ve hayvan yetiştiricileri, futbol sahasında cuma namazı kılıp yağmur duası yaptı.
 • 26 Nisan 2012 15:30 Cihanbeyli'de Yağmur Duasına Çıkılacak Cihanbeyli'de kuraklık sebebiyle zor günler yaşayan çiftçi ve hayvan yetiştiricileri yağmur duasına çıkacak.
 • 24 Şubat 2012 17:29 Hocalı Katliamı Diyanet İşleri Başkanlığı'nın kararıyla Gaziantep'te cuma namazı hutbesinde, Ermeniler tarafından yapılan Azerbaycan'ın Karabağ bölgesindeki Hocalı soykırımına yer verildi.
 • 24 Şubat 2012 17:13 Cuma Hutbesinde Hocalı İçin Dua İstendi Cuma Hutbesinde Hocalı İçin Dua İstendi Diyanet İşleri Başkanlığı'nın kararıyla cuma namazı hutbesinde, Ermeniler tarafından yapılan Azerbaycan'ın Karabağ bölgesindeki Hocalı soykırımına yer verildi.
 • 02 Haziran 2011 00:13 Bu Gece Dönüş Gecesi Bu Gece Dönüş Gecesi Hatay İl Müftüsü Mustafa Sinanoğlu Hatay FM'in Konuğu Oldu.
 • 03 Şubat 2011 11:41 Malezyalılar, Hacet Namazı'na Duracak Malezyalılar, Hacet Namazı'na Duracak Bütün Camiler ve Malezya Halkı, Mısır'da Bulunan Malezyalı Vatandaşların Güvenliği İçin, Bu Gece ve Yarınki Cuma Namazı'nda Olmak Üzere, Hacet Namazı Kılmaya Davet Edildi.