SON DAKİKA HACI BAYRAM TÜRKOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Hacı Bayram Türkoğlu Haberleri

 • 03 Kasım 2018 16:50 AK Parti Milletvekillerinden Ziyaret AK Parti Hatay milletvekilleri Sabahat Özgürsoy Çelik ve Hacı Bayram Türkoğlu ile İl Başkanı İbrahim Güler, çeşitli ziyaretlerde bulundu.
 • 31 Mayıs 2018 11:05 Milletvekili Türkoğlu'nun Seçim Çalışmaları AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi çalışmaları kapsamında Dörtyol ilçesinde esnafı ziyaret etti.
 • 28 Mart 2018 16:26 TBMM Genel Kurulu AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, nakliyecilerin de besicilerin de hak kaybına uğramayacaklarını, şeker fabrikaları özelleştirildikten sonra bile Türkiye'nin şeker üretiminde ciddi pazar payı bulunacağını belirtti
 • 11 Şubat 2018 11:15 Numuneevler İlkokulunun Temeli Atıldı AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu'da eğitim çıtasını günden güne yükselten Dörtyol ilçesinin buna paralel yeni okul ve derslik yatırımlarının da hız kesmeden devam ettiğini kaydetti
 • 15 Ocak 2018 21:10 Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni Devlet Övünç Madalyası ve Beratı alanlar arasında, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında TBMM'de yaralanan AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu'nun eşi Betül ve kızı Cennet Bala Türkoğlu da yer aldı
 • 15 Ocak 2018 16:19 Hatay'da Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni Devlet Övünç Madalyası ve Beratı alanlar arasında, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında TBMM'de yaralanan AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu'nun eşi Betül ve kızı Cennet Bala Türkoğlu da yer aldı
 • 26 Kasım 2017 13:21 Türkoğlu: Türkoğlu: "4 Milyona Yakın Suriyeliye Ensarlık Yapıyoruz" Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, kendi milli bütçesinden en büyük payı ayırıp bir başka ülke vatandaşına yardımda bulunan dünyada başka bir ülke bulunmadığını söyledi.
 • 12 Eylül 2017 11:30 Türkoğlu: Türkoğlu: "Dörtyol Botaş'ta Küçülme Yok Statüsü Artmış, Yatırım Hacmini Genişletmiştir" AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Dörtyol ilçesindeki Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş.
 • 11 Eylül 2017 21:25 Botaş'ın Revize Edileceği İddiası Botaş'ın Revize Edileceği İddiası AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Dörtyol ilçesindeki Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ) İşletme Müdürlüğünün şefliğe dönüştürüleceği iddiasıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Dörtyol ilçesindeki BOTAŞ Müdürlüğünün şefliğe dönüştürüleceği iddiası...
 • 11 Eylül 2017 17:24 Botaş'ın Revize Edileceği İddiası AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Dörtyol ilçesindeki Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ) İşletme Müdürlüğünün şefliğe dönüştürüleceği iddiasıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Dörtyol ilçesindeki BOTAŞ Müdürlüğünün şefliğe dönüştürüleceği iddiası...
 • 17 Temmuz 2017 19:07 Ohal'in Uzatılmasına İlişkin Tezkere Kabul Edildi AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, tezkereyle ilgili şahsı adına yaptığı konuşmada, 15 Temmuz darbe girişimine ve ülkenin terör örgütlerine karşı verdiği mücadeleye işaret ederek OHAL uygulamasının böyle bir ortamda zorunluluk olduğunu belirtti
 • 08 Nisan 2017 16:16 Halk Oylamasına Doğru AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, 16 Nisan'da milletin istikrar, istikbal ve istiklal adına "evet" diyeceğini belirtti.
 • 25 Mart 2017 18:58 Halk Oylamasına Doğru AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, "Türkiye'ye güçlü bir meclis ve darbeden arındırılmış bir gelecek vaat ediyoruz.
 • 16 Mart 2017 18:57 18 Mart'tan 15 Temmuz'a Aynı Ruh, Aynı Destan" Anma Programı Kuran'ı Kerim tilavetiyle başlayan programın açılışında konuşan AK Parti Hatay Milletvekili ve 15 Temmuz Gazisi Hacı Bayram Türkoğlu, Çanakkale'deki milli mücadele ruhunun, 15 Temmuz'da da yaşandığını belirtti
 • 13 Mart 2017 10:31 Ak Partili Vekilin Içinde Olduğu Araç Kaza Yaptı: 1 Ölü Ak Partili Vekilin Içinde Olduğu Araç Kaza Yaptı: 1 Ölü Hatay'ın Dörtyol ilçesinde AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu'nun da içerisinde bulunduğu araçla çarpışan motosikletin sürücüsü hayatını kaybetti.
 • 13 Mart 2017 10:29 Milletvekilinin İçinde Bulunduğu Araç Kaza Yaptı: 1 Ölü Milletvekilinin İçinde Bulunduğu Araç Kaza Yaptı: 1 Ölü Hatay’ın Dörtyol ilçesinde AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu’nun da içerisinde bulunduğu araçla çarpışan motosikletin sürücüsü hayatını kaybetti.
 • 13 Mart 2017 01:22 Milletvekilinin Otomobili Motosiklet ile Çarpıştı: 1 Ölü Milletvekilinin Otomobili Motosiklet ile Çarpıştı: 1 Ölü AK Parti Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu'nun içinde bulunduğu otomobil, Hatay'da motosiklet sürücüsüne çarptı. Motosiklet sürücüsü olay yerinde can verirken, kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.
 • 13 Mart 2017 00:31 Hatay'da Trafik Kazası: 1 Ölü Hatay'da Trafik Kazası: 1 Ölü Hatay'ın Dörtyol ilçesinde, içerisinde AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu'nun da bulunduğu araçla çarpışan motosikletin sürücüsü öldü.
 • 11 Mart 2017 17:16 Halk Oylamasına Doğru Halk Oylamasına Doğru AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, halk oylamasına ilişkin, "Türkiye artık eski Türkiye değil, 2071'lere kadar hedef koyan ve bu hedefleri gerçekleştirmek için çaba gösteren Türkiye." dedi.
 • 18 Şubat 2017 20:32 Anayasa Değişikliği Referandumuna Doğru Anayasa Değişikliği Referandumuna Doğru AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, "Tüm terör örgütlerinin 'hayır' kampanyalarına karşılık ne kadar 'evet' alırsak gücümüz o kadar artacaktır.
 • 08 Ocak 2017 14:10 Dörtyol'un Kurtuluşunun 95. Yıl Dönümü Dörtyol'un Kurtuluşunun 95. Yıl Dönümü AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Dörtyol ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşun 95. yıl dönümü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.
 • 18 Kasım 2016 23:45 AK Parti Hatay Milletvekili Türkoğlu Açıklaması AK Parti Hatay Milletvekili Türkoğlu Açıklaması AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, "Tecavüze en ağır cezayı AK Parti hükümeti getirmiştir.
 • 14 Kasım 2016 08:29 15 Temmuz Gazisi Vekilden Oğluna Mehteranlı Düğün 15 Temmuz Gazisi Vekilden Oğluna Mehteranlı Düğün 15 Temmuz gecesi FETÖ’cü askerlerin Meclis’e bomba attığı sırada yaralanan ve Meclis’in ilk 15 Temmuz Gazisi Vekili unvanı verilen AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu oğlunu evlendirmenin mutluluğunu yaşadı.
 • 13 Kasım 2016 02:16 Gazi Vekil Gazi Vekil"Den Oğluna Mehteranlı Düğün Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında TBMM'ye atılan bomba nedeniyle yaralanan ve meclisin ilk "Gazi Vekili" ünvanı verilen AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu'nun oğlu evlendi.
 • 12 Kasım 2016 21:56 Gazi Vekil Gazi Vekil"Den Oğluna Mehteranlı Düğün Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında TBMM'ye atılan bomba nedeniyle yaralanan ve meclisin ilk "Gazi Vekili" ünvanı verilen AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu'nun oğlu evlendi.
 • 13 Eylül 2016 12:59 Türkoğlu: Türkoğlu: "Bu Millete Hiçbir Kuvvet Etki Yapamaz" AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, "Bu millet birlik ve beraberlik içerisinde olduğu sürece hiçbir kuvvet etki yapamayacaktır” dedi.
 • 07 Ağustos 2016 11:14 Gazi Milletvekili Sevgi Gösterileriyle Karşılandı Gazi Milletvekili Sevgi Gösterileriyle Karşılandı Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında, savaş uçakları ve helikopterlerden açılan ateş sonucu Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) koridorlarında eşi ve kızı ile birlikte yaralanan AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Hatay’ın Erzin ilçesinde vatandaşlar tarafından sevgi gösterileriyle karşılandı.
 • 07 Ağustos 2016 09:29 Hatay'da Fetö Terör Örgütünün Darbe Girişimine Tepkiler Sürüyor Hatay'da Fetö Terör Örgütünün Darbe Girişimine Tepkiler Sürüyor Düzenlenen mitinglere, darbe girişimi sırasında TBMM'ye bomba atılması sonucu ailesiyle birlikte yaralanan AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu da katıldı
 • 07 Ağustos 2016 01:35 Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler Dörtyol ilçesindeki protestoya, Hatay Valisi Ercan Topaca, darbe girişimi sırasında TBMM'ye bomba atılması sonucu yaralanan AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar ve CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu da katıldı
 • 04 Ağustos 2016 14:55 Gazi Milletvekili" ile Ailesi Taburcu Edildi Darbe girişiminin yaşandığı gece TBMM'ye bomba atılması sonucu yaralanan AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu ile eşi ve kızı, hastanedeki tedavilerinin ardından taburcu edildi.
 • 04 Ağustos 2016 13:21 Darbe Gecesi TBMM'de Yaralanan Vekil ve Ailesi Taburcu Oldu FETÖ’cü hainlerin 15 Temmuz’da TBMM’yi bombalaması sonucu yaralanan AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, "Aziz milletim Türk milleti ilelebet yaşayacaktır derken yürekten söylüyorum.
 • 25 Temmuz 2016 10:06 Yaralı Milletvekili ve Ailesi Darbe Girişimini Anlattı Yaralı Milletvekili ve Ailesi Darbe Girişimini Anlattı Darbe girişimi gecesi Meclis'e düzenlenen saldırıda eşi ve kızı ile birlikte yaralanan, AK Parti Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, "Zerre korkumuz olmadı." dedi.
 • 20 Temmuz 2016 17:46 O Gece Eşi ve Kızı ile Birlikte Yaralanan Ak Partili Vekil Konuştu Darbe girişimi sırasında bombalanan TBMM'de bulunan, eşi ve kızı ile birlikte yaralanan AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, "Türkiye Cumhuriyeti'nin ebed müddet yaşaması için şehadet şerbetini içmeye hazırız" dedi.
 • 17 Temmuz 2016 15:44 Bakan Elvan, AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu'nu Ziyaret Etti Bakan Elvan, AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu'nu Ziyaret Etti GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan'ın hastaneye girişi AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu ve ailesini ziyareti Elvan'ın konuşması Hacı Bayram Türkoğlu'nun konuşması Bakan Elvan, Türkoğlu'nu ziyaret etti Kalkınma Bakanı Elvan: "Türkiye'nin normalleşmesine yönelik çalışmalar devam ediyor.
 • 17 Temmuz 2016 14:50 Bakan Elvan, Türkoğlu'nu Ziyaret Etti Elvan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin yaşandığı gece Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBMM) düşen bomba nedeniyle yaralanan AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, eşi Betül Türkoğlu ve kızı Cennet Bala Türkoğlu'nu tedavi gördüğü Memorial Ankara Hastanesi'nde ziyaret etti
 • 17 Temmuz 2016 14:40 Bakan Elvan Saldırıda Yaralanan AK Parti'li Türkoğlu'nu Ziyaret Etti Kalkınma Bakanı Elvan, darbe girişimi sırasında havadan bombalanan Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne, giriş yaptığı sırada gerçekleştirilen saldırı sonucu eşi ve çocuğuyla birlikte yaralanan AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu'nu tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti
 • 11 Haziran 2016 16:37 Hatay'daki Sel AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, selin meydana geldiği Dörtyol ilçesinde incelemelerde bulundu.
 • 08 Mayıs 2016 17:08 AK Parti Hatay Milletvekili Türkoğlu'ndan Ziyaret AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Dörtyol Devlet Hastanesi Başhekimi Adem Takış'ı ziyaret etti.
 • 28 Mart 2016 14:54 AK Parti Hatay Milletvekili Türkoğlu Açıklaması AK parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu Erzin Başlamış Baraj Projesi'nin bölge için hayati önem taşıdığını belirtti.
 • 07 Şubat 2016 13:49 AK Parti Hatay Milletvekili Türkoğlu'ndan Gençlik Merkezine Ziyaret AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Dörtyol Gençlik Merkezi'ni ziyaret etti.
 • 05 Şubat 2016 14:05 AK Parti Hatay Milletvekili Türkoğlu'ndan Ziyaret AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Payas ilçesindeki Sokulu Mehmet Paşa Külliyesini ziyaret etti.
 • 24 Ocak 2016 13:21 AK Parti Hatay Milletvekili Türkoğlu, Dörtyol'da Okul İnşaatını İnceledi AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Dörtyol ilçesinde yapımına başlanan 9 Ocak İlköğretim Okulu'nda incelemelerde bulundu.
 • 18 Ocak 2016 15:47 Akademisyenlerin Bildirisine Tepkiler AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" bildirisini imzalayanlar akademisyenlerle ilgili "Doğuda eli kanlı, bebek katili, hain terör örgütü PKK'ya karşı milletimizin huzur ve refahı için operasyon gerçekleştiren güvenlik güçlerimizi 'kasıtlı ve planlı kıyım' yapmakla itham eden bildirinin sahibi bin 128 karanlık zihniyeti şiddetle kınıyorum" ifadelerini kullandı.
 • 12 Ocak 2016 11:21 AK Parti Milletvekili Türkoğlu'ndan Hastanede İnceleme AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Dörtyol Devlet Hastanesi'nde incelemelerde bulundu.
 • 17 Haziran 2015 17:23 Milletvekilleri Mazbatalarını Alıyor Milletvekilleri Mazbatalarını Alıyor GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Adliye önünde toplanan milletvekilleri ve partililer- Hacı Bayram Türkoğlu'nun açıklaması Milletvekilleri mazbatalarını alıyor- AK Parti Hatay milletvekilleri mazbatalarını aldı Hatay'da AK Parti'den milletvekilleri seçilen Adem Yeşildal, Orhan Karasayar ve Hacı Bayram Türkoğlu mazbatalarını aldı.
 • 16 Ocak 2015 01:35 İç Güvenlik Paketi" Komisyonda Tasarının il ve ilçe jandarma komutanlarının İçişleri Bakanı tarafından atanmasını öngören, jandarma personelinin görevden uzaklaştırılmasında İçişleri Bakanı'na yetki veren, valilere il ve ilçe jandarma komutanı hakkında değerlendirme raporu düzenlemesini içeren maddeleri TBMM İçişleri Komisyonu'nda kabul edildi CHP ve MHP milletvekilleri, düzenlemeleri "jandarma siyasallaşacak" diye eleştirdi.
 • 08 Ocak 2015 15:10 İç Güvenlik Paketi" İçişleri Komisyonu'nda Tasarının Anayasa'ya aykırı olduğu önergesi reddedilerek, geneli üzerindeki görüşmelere geçildi MHP'li Yeniçeri: "Yarın Türk milletini dağa çıkaracaksınız. Millet dağa çıktığında onları etkisiz bırakmak için bu yasaları çıkarıyorsunuz" İçişleri Bakanı Ala: "Bu sözleri yanlaşlıkla söylediğinizi düşünüyorum" HDP'li Kaplan: "Bu nasıl şiddet dilidir.
 • 09 Eylül 2014 13:13 MHP Osmaniye Milletvekili Türkoğlu Açıklaması "İktidar partisinin hedeflediği HSYK'yı tamamen kontrol altına almak ve yargıda kendileri aleyhine gelişebilecek davaları kaynağında önlemektir"
 • 18 Nisan 2014 17:51 MHP Milletvekili Türkoğlu Hiç Kimsenin Özel Hayatı Kalmayacak MHP Milletvekili Türkoğlu Hiç Kimsenin Özel Hayatı Kalmayacak Mhp Osmaniye Milletvekili Hasan Hüseyin Türkoğlu, MİT Kanunu ile birlikte özel hayatın, haberleşme hürriyetinin ağır bir darbe yediğini, karanlık bir döneme girildiğini iddia etti.
 • 18 Nisan 2014 17:44 MHP Milletvekili Türkoğlu Hiç Kimsenin Özel Hayatı Kalmayacak MHP Milletvekili Türkoğlu Hiç Kimsenin Özel Hayatı Kalmayacak Mhp Osmaniye Milletvekili Hasan Hüseyin Türkoğlu, MİT Kanunu ile birlikte özel hayatın, haberleşme hürriyetinin ağır bir darbe yediğini, karanlık bir döneme girildiğini iddia etti.