Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Hadi Hakan Maraş haberleri, Hadi Hakan Maraş son dakika, son dakika Hadi Hakan Maraş

Son Dakika Hadi Hakan Maraş Haberleri

Son dakika Hadi Hakan Maraş haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son hadi hakan maraş haberleri anında burada.


 • 24.11.2023 24 Kas 11:25 Ankara Sanayi Odası ile üniversiteler arasında mini MBA sertifika programı işbirliği protokolü imzalandı

  Ankara Sanayi Odası ile üniversiteler arasında mini MBA sertifika programı işbirliği protokolü imzalandı Ankara Sanayi Odası (ASO) ile Başkent, Çankaya ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji üniversiteleri arasında, 'Üniversiteler arası mini MBA Sertifika Programı İşbirliği Protokolü' imzalandı. Programın amacı, sanayide kurumsal perspektifle yönetsel anlayış geliştirmek ve katılımcılara temel yönetim bilgisi, beceri ve yeteneği kazandırmaktır. Programın içeriği ve dersleri üç üniversitenin ortak görüşüyle belirlendi ve programı tamamlayanlar sertifika almaya hak kazanacak.

 • 12.09.2023 12 Eyl 15:51 ATO'nun girişimleriyle 'Aktarlık ve Çiçekçilik' geleneksel meslekleri belgelendi

  ATO'nun girişimleriyle 'Aktarlık ve Çiçekçilik' geleneksel meslekleri belgelendi Ankara Ticaret Odası'nın (ATO) girişimleriyle, Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) ile imzalanan protokoller çerçevesinde 'Aktarlık ve Çiçekçilik' belgeli meslekler olarak kabul edildi.

 • 16.06.2023 16 Haz 11:15 NASA'nın desteklediği model uydu yarışması finalinde Türkiye'den 4 üniversite takımı yer aldı

  NASA'nın desteklediği model uydu yarışması finalinde Türkiye'den 4 üniversite takımı yer aldı Başkent, ODTÜ, Çankaya ve Sakarya üniversitelerinin mühendislik fakültesi öğrencilerinin kurduğu uzay takımları, Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) desteğiyle ABD'de düzenlenen dünya çapındaki model uydu yarışması CanSat'ta, 40 uzay takımı ile yarıştıkları finalde...

 • 06.06.2023 06 Haz 03:09 Cumhurbaşkanı Erdoğan, 13 üniversiteye rektör ataması yaptı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 13 üniversiteye rektör ataması yaptı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 13 üniversiteye yaptığı rektör atamaları Resmi Gazete'de yayımlandı. Atamalar arasında Afyon Kocatepe Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi gibi birçok üniversite yer alıyor.

 • 06.06.2023 06 Haz 03:04 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın atamaları Resmi Gazete'de yayımlandı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın atamaları Resmi Gazete'de yayımlandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Savunma Sanayii Başkanlığı, İstanbul Valiliği ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı atamaları Resmi Gazete'de yayımlandı. Atamaların yanı sıra 13 üniversiteye rektör ataması da yapıldı.

 • 06.06.2023 06 Haz 03:04 Cumhurbaşkanı Erdoğan, 13 üniversiteye rektör ataması yaptı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 13 üniversiteye rektör ataması yaptı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 13 üniversiteye yaptığı rektör atamaları Resmi Gazete'de yayımlandı. Atamalar arasında Afyon Kocatepe Üniversitesi, Bursa Uludağ Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi ve Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi gibi birçok üniversite yer alıyor.

 • 06.06.2023 06 Haz 02:34 13 üniversiteye yeni rektör ataması yapıldı

  13 üniversiteye yeni rektör ataması yapıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 13 üniversiteye rektör atanmasına ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı. Kararla birlikte Galatasaray Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Abdurrahman Muhammed Uludağ getirilirken, Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörlüğüne ise Prof. Dr. Feridun Yılmaz atandı.

Advertisement