Son dakika Halil Günenç haberleri, Halil Günenç son dakika, son dakika Halil Günenç

Son Dakika Halil Günenç Haberleri

Son dakika Halil Günenç haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son halil günenç haberleri anında burada.

 • 16.10.2017 15:13 Adıyaman Üniversitesi Rektörü'nden Tepki Çeken 'Haram' Paylaşımı

  ADIYAMAN Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Bir erkek ve kadının, nikahsız olarak ellerinin birbirine değmesi ve yalnız kalmaları caiz değildir.

 • 16.10.2017 15:11 Adıyaman Üniversitesi Rektörü'nden Tepki Çeken 'Haram' Paylaşımı Adıyaman Üniversitesi Rektörü'nden Tepki Çeken 'Haram' Paylaşımı

  Adıyaman Üniversitesi Rektörü'nden tepki çeken 'haram' paylaşımıADIYAMAN Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Bir erkek ve kadının, nikahsız olarak ellerinin birbirine değmesi ve yalnız kalmaları caiz değildir.

 • 16.10.2017 14:26 Dha Yurt Bülteni-7

  Artvin'de şiddetli yağmur sele yol açtıARTVİN'nin Arhavi ilçesinde etkili olan yağmur sele neden oldu.

 • 16.10.2017 12:37 Adıyaman Üniversitesi Rektörü'nden Tepki Çeken 'Haram' Paylaşımı Adıyaman Üniversitesi Rektörü'nden Tepki Çeken 'Haram' Paylaşımı

  ADIYAMAN Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Bir erkek ve kadının, nikahsız olarak ellerinin birbirine değmesi ve yalnız kalmaları caiz değildir.

 • 31.01.2017 11:36 250 Yıldır Medrese Talebesi Yetiştiriyorlar 250 Yıldır Medrese Talebesi Yetiştiriyorlar

  Bediüzzaman Said Nursi ve birçok alimin okuduğu Bitlis'in Güroymak ilçesindeki Norşin Medresesi'nde, 250 yıldır talebe yetiştiriliyor.

 • 31.01.2017 09:41 250 Yıldır Medrese Talebesi Yetiştiriyorlar 250 Yıldır Medrese Talebesi Yetiştiriyorlar

  Bediüzzaman Said Nursi ve birçok alimin okuduğu Bitlis'in Güroymak ilçesindeki Norşin Medresesi'nde, 250 yıldır talebe yetiştiriliyor.

 • 11.04.2016 15:07 Stk Temsilcileri ve Akademisyenlerden Stk Temsilcileri ve Akademisyenlerden "Kardeşlik" Çağrısı

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Platform Sözcüsü Yıldız'ın açıklaması STK temsilcileri ve akademisyenlerden "kardeşlik" çağrısı Eyüp Buluşmaları Platformu aracılığıyla bir araya gelen STK temsilcileri, kanaat önderleri ve akademisyenler konuyla çağrı yaptı Platform Sözcüsü Yıldız: "Birbirimizle didiştikçe direncimiz gidiyor, birbirimizle sürtüştükçe de sürünüyoruz.

 • 11.04.2016 13:26 Stk Temsilcileri ve Akademisyenlerden "Kardeşlik" Çağrısı

  Sivil Toplum Kuruluşları (STK) temsilcileri, ilim ve fikir dünyasının kanaat önderleri ve akademisyenler, toplumdaki ayrılıklara son verilmesini isteyerek, "kardeşlik" çağrısı yaptı.

 • 29.05.2014 18:39 Dini Yüksek İhtisas Merkezleri Mezuniyet Töreni

  Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, “Bugün İslam dünyasında yaşadığımız en büyük sorunlardan bir tanesi malumat çok. Malumatı hayatla irtibat kurarak, ilim ile hayat, din ile hayat arasındaki irtibatı kurmakta sıkıntılarımız var” dedi.

 • 29.05.2014 17:53 Dini Yüksek İhtisas Merkezleri Mezuniyet Töreni

  Diyanet İşleri Başkanı Görmez: "Bugün İslam dünyasında yaşadığımız en büyük sorunlardan biri, malumat çok ama bu malumatı hayatla irtibatlı kılarak, ilimle hayat, dinle hayat arasındaki irtibatı doğru kurmakta sıkıntılarımız var. Belki ilim, hikmet ve marifet üçü birlikte cem edilirse o zaman bütün bu sorunları da ortadan kaldırma imkanına sahip olabiliriz" "Sokakta, televizyonda, radyoda, esnafta tartışılan yüzlerce İslami meselemiz var. Bugün bizim müktesebatımız bütün bu tartışılan meseleleri çözmeye yetmiyor.