Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Halit Yıldırım haberleri, Halit Yıldırım son dakika, son dakika Halit Yıldırım

Son Dakika Halit Yıldırım Haberleri

Son dakika Halit Yıldırım haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son halit yıldırım haberleri anında burada.


 • 29.11.2023 29 Kas 22:23 Saadet Partili Bitmez: 'Cumhurbaşkanı Erdoğan 17 Ekim'de Hastane Bombalandığı İçin İsrail'i Kınarken, Oğlunun Gemisi İsrail Limanı'na Yükleme... Saadet Partili Bitmez: "Cumhurbaşkanı Erdoğan 17 Ekim'de Hastane Bombalandığı İçin İsrail'i Kınarken, Oğlunun Gemisi İsrail Limanı'na Yükleme...

  Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Ahmet Burak Erdoğan'a ait gemi aracılığıyla İsrail'e sevkiyat yapıldığı iddiasıyla ilgili; "Cumhurbaşkanı Erdoğan 17 Ekim'de hastane bombalandığı için İsrail'i kınarken, Erdoğan'ın şirketi İsrail Limanı'na yükleme yapıyordu. 28 Ekim'de İsrail'e laflar dizip insanları mitinge çağırırken oğlunun gemisi yük tutmuş Akdeniz'de hedefine ilerliyordu. Ben buradan AK Partili arkadaşlara bir söz söylemek istiyorum. 3 Mart tezkeresinde Erbakan Hoca bütün AK Partili milletvekillerine bir yazı yazmıştı. ‘Bu tezkere geçtiği takdirde 7 sülaleniz alnını secdeden kaldırmasa, bunun vebalini yine ödeyemezsiniz’ diyordu. Bu cevap da size yeter" diye konuştu.

 • 29.11.2023 29 Kas 21:57 İzmir'de Filistin'e Destek İçin Alsancak Limanı Önünde Eylem: 'Buradan Kalkan Gemiler Bomba Olarak Gazzelilerin Üzerine Yağıyor' İzmir'de Filistin'e Destek İçin Alsancak Limanı Önünde Eylem: "Buradan Kalkan Gemiler Bomba Olarak Gazzelilerin Üzerine Yağıyor"

  Filistin’de İşgale Son Platformu, İzmir’de Türkan Saylan Kültür Merkezi’nden Alsancak Limanı’na yürüyerek İsrail’in Filistin’e yönelik saldırıları ve Türkiye’nin İsrail’le ticari ilişkilerini protesto etti. Platform üyesi Cezmi Tomrukçu, Türkiye’nin İsrail’le tüm ilişkilerini kesmesi ve NATO üyeliğinden çıkması gerektiğini belirterek “Bu limandan kalkan gemiler, İsrail askerlerinin karnını doyuruyor. Buradan kalkan gemiler, İsrail’den bomba olarak Gazzelilerin üzerine yağıyor. Eğer Filistin’in yanındaysak, buradan hiçbir geminin kalkmasına izin vermemeliyiz” diye konuştu.

 • 01.10.2023 01 Eki 09:53 Şırnak'ta yaylalardan heliz otu at sırtında getiriliyor Şırnak'ta yaylalardan heliz otu at sırtında getiriliyor

  Şırnak'ın Uludere ilçesine bağlı Uzungeçit beldesindeki yaylalarda toplanan heliz otu, kış aylarında hayvanlara yem olarak verilmek üzere araçların gitmediği bölgeden çuvallarla at sırtında beldeye getiriliyor. Yüksek rakımlı Tanin Yaylası'nda ilkbahar aylarında toplanan heliz otu, kuruduktan sonra torbalara koyulup, 2 ay bekletiliyor. Sonbahar aylarında havaların soğumasıyla beraber at ve katır sırtında 9 kilometrelik mesafe katedilerek yola indirilen saman ve heliz otu balyaları, beldeye getiriliyor. Zorlu yolculukta günlerce çalışan çiftçiler, otu kış aylarında hayvanlarına yem olarak veriyor. Çiftçi Halit Yıldırım, yaylada topladıkları otları orada öğüttüklerini ve daha sonra atlarla yola indirdiklerini söyledi. Yorucu bir iş olduğunu ve ilkbahar aylarında başladıklarını belirten Yıldırım, 'Yaylamıza yol gidiyor ama bazı bölgelere gitmediği için mecbur atlarla getiriyoruz. Kışın hayvanlara yem olarak vereceğiz' dedi.

 • 30.09.2023 30 Eyl 17:05 Adana'da Boşanma Davası Çıkışı Adam Öldürüldü Adana'da Boşanma Davası Çıkışı Adam Öldürüldü

  Adana'da bir boşanma davası çıkışında Necmettin Çakmak, kayınbiraderleri tarafından darbedilip tabancayla öldürüldü. Olayın ardından 4 kişi tutuklandı. Şüphelilerden biri, aileye küfrettiği için önce dövdüklerini ve ardından tabancayla ateş ettiğini itiraf etti.

 • 30.09.2023 30 Eyl 10:27 Adana'da Boşanma Davası Çıkışı Adam Öldürüldü Adana'da Boşanma Davası Çıkışı Adam Öldürüldü

  Adana'da bir adam, boşanma davası çıkışında kayınbiraderleri tarafından darbedilip tabancayla öldürüldü. Olayın ardından 4 kişi tutuklandı. Şüphelilerden biri, aileye küfrettiği için öldürdüğünü itiraf etti.

 • 14.08.2023 14 Ağu 15:25 Cihannüma Derneği tarafından düzenlenen Anadolu Şiir Akşamları Aksaray'da gerçekleştirildi Cihannüma Derneği tarafından düzenlenen Anadolu Şiir Akşamları Aksaray'da gerçekleştirildi

  Cihannüma Derneği tarafından organize edilen Anadolu Şiir Akşamları'nın ikincisi, Aksaray'da gerçekleştirildi. Programa Türkiye'nin farklı şehirlerinden 30'un üzerinde şair katıldı. Şairlerin halktan gelen ilhamların katipliğini yaptığını belirten Dernek Genel Başkanı Rıza Yorulmaz, etkinlik aracılığıyla şairler arasındaki dostluk ve kültür alışverişinin zenginleştiğini vurguladı. Üçüncü program ise 2024'te Kastamonu'da düzenlenecek.

 • 24.11.2022 24 Kas 22:19 Yalnız Kurt... YILDIRIM TİMİ'NE SÜRPRİZ MİSAFİR! Yalnız Kurt... YILDIRIM TİMİ'NE SÜRPRİZ MİSAFİR!

  Yapımcılığını Osman Sınav'ın üstlendiği, başrollerinde Cihan Ünal (Davud), Hasan Denizyaran (Altay), Damla Colbay'ın (Sare) yer aldığı 'Yalnız Kurt' 25 Kasım Cuma günü saat 20.00'de 27. bölümüyle ATV ekranlarında.

 • 18.11.2022 18 Kas 10:09 Yalnız Kurt 26. bölüm 3.fragmanı yayınlandı! 26. bölüm fragmanı izle! 26 yeni bölüm fragmanı izle! Yalnız Kurt 26. bölüm 3.fragmanı yayınlandı! 26. bölüm fragmanı izle! 26 yeni bölüm fragmanı izle!

  Önemli isimlerin başrollerde olduğu Yalnız Kurt dizisi heyecanla bekleniyor. Farklı bir senaryoya sahip olan dizisinin yeni bölümü ne zaman? Yalnız Kurt 9. fragmanı yayınlandı mı? 9 yeni bölüm fragmanı izle! 26. bölüm fragmanı izle!

 • 11.11.2022 11 Kas 02:18 Yalnız Kurt... KURDOĞLU GÖZALTINDA! Yalnız Kurt... KURDOĞLU GÖZALTINDA!

  Yapımcılığını Osman Sınav'ın üstlendiği, başrollerinde Cihan Ünal (Davud), Hasan Denizyaran (Altay), Damla Colbay'ın (Sare) yer aldığı 'Yalnız Kurt' 11 Kasım Cuma günü saat 20.00'de 25. bölümüyle ATV ekranlarında.

 • 09.05.2022 09 May 09:32 Teşkilat'ın son bölümü nefesleri kesti! Halit'in oyunu Yıldırım'ın sonu oldu Teşkilat'ın son bölümü nefesleri kesti! Halit'in oyunu Yıldırım'ın sonu oldu

  TRT ekranlarının heyecanla takip edilen dizisi Teşkilat'ın dün akşam yayınlayan 45'inci bölümünde Serdar ve Halit, uzun süredir peşinde oldukları Yıldırım'ı ele geçirdi. İkili, Yıldırım'ı Türkiye'ye getirmeye çalışırken önlerine çıkan engelleri birer birer aşarak tehditleri ortadan kaldırdı.

 • 04.05.2022 04 May 10:34 Son dakika haber | Kuzenler cinayetinde acılı aileler 'idam' istedi Son dakika haber | Kuzenler cinayetinde acılı aileler 'idam' istedi

  Gelen son dakika haberlerine göre Kuzenler cinayetinde acılı aileler 'idam' istedi Balıkesir'de 16 yıl önce işlenen kuzen cinayetinde verilen müebbet ceza kararının ardından acılı aileler idam istedi Çocuklarının mezarı başında gözyaşı döken anneler yürekleri dağladı Ayşe Yıldırım: "İdamı benim gözümle görmem lazım"...

 • 14.03.2022 14 Mar 09:51 Teşkilat dizisi dün akşam izleyiciyle buluştu! İşte son bölümde yaşananlar Teşkilat dizisi dün akşam izleyiciyle buluştu! İşte son bölümde yaşananlar

  Teşkilat dizisi 38. son bölümle diziseverlerle buluştu. Yıldırım'ın kimyasalları Türkiye'ye sokma planı ekibin nokta atışı operasyonu sayesinde sekteye uğradı.

 • 21.02.2022 21 Şub 09:01 Teşkilat'ta dün neler oldu? Serdar örgüt kampından nasıl kurtulacak? Teşkilat'ta dün neler oldu? Serdar örgüt kampından nasıl kurtulacak?

  TRT1 'in sevilen dizileri arasında yer alan Teşkilat'ta dün heyecanlı sahneler yaşandı. Serdar getirildiği örgüt kampında Yıldırım ve Matthias'ın yeni oyununu öğrenir ve aldığı bilgiler doğrultusunda El Turco kimliğiyle kendi planını devreye sokar.

 • 07.02.2022 07 Şub 08:26 Teşkilat'ta dün neler oldu? Teşkilat'ta dün neler oldu?

  TRT1'in sevilen dizileri arasında yer alan Teşkilat'ta dün heyecanlı sahneler yaşandı. Elçi'nin ölümüyle birlikte bir darbe daha alan Yıldırım büyük bir vurgun yapmanın peşine düşer. Nemesis'in ilk adımı için uygulamaya koyduğu plan tüm Türkiye'yi derinden etkileyecek olaylar silsilesinin de başlangıcı olur.

 • 02.12.2021 02 Ara 14:04 'Birnokta' edebiyat dergisinden Sezai Karakoç özel sayısı "Birnokta" edebiyat dergisinden Sezai Karakoç özel sayısı

  Yayın hayatını 21 yıldır sürdüren aylık edebiyat dergisi "Birnokta", edebi ve düşünce hayatını "Diriliş Nesli" olarak tanımladığı gençliğin yetişmesine adayan şair ve mütefekkir Sezai Karakoç için özel sayı hazırladı.

 • 01.05.2021 01 May 14:45 Dil ve Edebiyat Dergisi, bu ay Necip Fazıl dosyasını okurlarla buluşturuyor Dil ve Edebiyat Dergisi, bu ay Necip Fazıl dosyasını okurlarla buluşturuyor

  Dil ve Edebiyat Dergisi 149. sayısında edebiyat ve fikir dünyasının önemli şahsiyetlerinden Necip Fazıl Kısakürek'i dosya olarak ele aldı.

 • 08.07.2020 08 Tem 16:21 Dil ve Edebiyat dergisinden 'Ayasofya' özel sayısı Dil ve Edebiyat dergisinden "Ayasofya" özel sayısı

  Dil ve Edebiyat dergisi, cami olarak ibadete açılması gündeme gelen Ayasofya'yı kapağına taşıdı.

 • 06.02.2020 06 Şub 08:27 DHA YURT BÜLTENİ - 1 DHA YURT BÜLTENİ - 1

  ÇIĞ FELAKETİNDE ŞEHİT DÜŞEN ASTSUBAYIN AİLESİNE ACI HABER VERİLDİ.

 • 06.02.2020 06 Şub 02:28 DHA YURT BÜLTENİ - 22 DHA YURT BÜLTENİ - 22

  Van'da kurtarma ekiplerinin üzerine çığ düştü: 33 ölü, 3 kayıp (8)BAKAN KOCA YARALILARI ZİYARET ETTİSağlık Bakanı Fahrettin Koca, çığ düşmesi sonucu yaralıların tedavi edildiği Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ziyarette bulundu.

 • 06.02.2020 06 Şub 02:21 Adıyaman'da işçilerin taşındığı servis minibüsü devrildi 15 yaralı Adıyaman'da işçilerin taşındığı servis minibüsü devrildi 15 yaralı

  Adıyaman'da işçilerin taşındığı servis minibüsü devrildi 15 yaralıADIYMAN'ın Kahta ilçesinde, işçilerin taşındığı servis minibüsünün devrilmesi sonucu 15 kişi yaralandı.

 • 06.02.2020 06 Şub 01:23 Adıyaman'da işçilerin taşındığı servis minibüsü devrildi: 15 yaralı Adıyaman'da işçilerin taşındığı servis minibüsü devrildi: 15 yaralı

  ADIYMAN'ın Kahta ilçesinde, işçilerin taşındığı servis minibüsünün devrilmesi sonucu 15 kişi yaralandı.

 • 20.12.2018 20 Ara 13:57 Bir Bayrak Şiir Bekliyor' Adlı Şiir Yarışması Sonuçlandı Bir Bayrak Şiir Bekliyor" Adlı Şiir Yarışması Sonuçlandı

  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gazi Kültür A.Ş. ve Serencam Yayınları'nın ortaklaşa düzenlediği "Bir Bayrak Şiir Bekliyor" adlı şiir yarışması sonuçlandı.

 • 18.12.2018 18 Ara 10:03 Başkan Vekili Epcim, Ziyaretlerini Sürdürüyor Başkan Vekili Epcim, Ziyaretlerini Sürdürüyor

  Hakkari Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim, ziyaretlerini sürdürüyor.

 • 26.09.2018 26 Eyl 17:07 Taksici Aracında Unutulan Cüzdanı Sahibine Teslim Etti Taksici Aracında Unutulan Cüzdanı Sahibine Teslim Etti

  Diyarbakır'da, taksici Bayram Gül (50), aracında unutulan ve içerisinde 2 bin lira olan cüzdanı sahibine teslim etti.

 • 26.09.2018 26 Eyl 15:24 Diyarbakırlı Taksici Aracında Unutulan Cüzdanı Sahibine Teslim Etti Diyarbakırlı Taksici Aracında Unutulan Cüzdanı Sahibine Teslim Etti

  Diyarbakır'da, taksici Bayram Gül (50), aracında unutulan ve içerisinde 2 bin lira olan cüzdanı sahibine teslim etti.

 • 24.10.2017 24 Eki 12:46 Şair ve Ozanlardan Gestaş Gemisinde Şiir Ziyafeti Şair ve Ozanlardan Gestaş Gemisinde Şiir Ziyafeti

  8. Uluslararası Çanakkale Şiir Akşamları için Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından Çanakkale’ye gelen şair ve ozanlar, GESTAŞ’ın boğaz turu kahvaltısında buluştu.

 • 03.06.2017 03 Haz 02:11 Gümüşhane'de Şiir Dolu Gece Gümüşhane'de Şiir Dolu Gece

  Gümüşhane'de şiir dolu gece Türkiye'nin dört bir tarafından şairler Gümüşhane'de 'Harşit Şiir Akşamları' programında buluştu Ünlü Şair Dilaver Cebeci adına düzenlenen şiir yarışmasında ödüller sahibini bulduGÜMÜŞHANE - Gümüşhane'de ülke genelinde milyonların diline pelesenk olan 'Türkiyem'...

 • 03.06.2017 03 Haz 01:59 Gümüşhane'de Şiir Dolu Gece Gümüşhane'de Şiir Dolu Gece

  Gümüşhane’de ülke genelinde milyonların diline pelesenk olan ‘Türkiyem’ şiirinin sahibi Gümüşhaneli şair Dilever Cebeci adına Belediye Başkanlığı tarafından 2.si düzenlenen şiir yarışmasının ödül töreni ve Harşit Şiir Akşamları programı gerçekleştirildi.

 • 24.05.2017 24 May 19:25 2. Dilaver Cebesi Şiir Yarışması 2. Dilaver Cebesi Şiir Yarışması

  Gümüşhane Belediyesince düzenlenen "2. Dilaver Cebesi Şiir Yarışması" sona erdi.

 • 29.10.2016 29 Eki 14:39 İki Otomobil Çarpıştı: 5 Yaralı İki Otomobil Çarpıştı: 5 Yaralı

  Samsun’un Bafra ilçesinde iki otomobilin çarpıştı kazada 5 kişi yaralandı.

 • 10.09.2016 10 Eyl 14:14 Muş'ta Bayram Pazarı Kuruldu Muş'ta Bayram Pazarı Kuruldu

  Muş'ta, Kurban Bayramı dolayısıyla kurulan pazara vatandaşlar ilgi gösterdi.

 • 02.06.2015 02 Haz 17:14 Ceritoğlu'ndan, Ermiş'e Ziyaret Ceritoğlu'ndan, Ermiş'e Ziyaret

  AK Parti Çorum milletvekili adayı İlksen Ceritoğlu, Çorum’da tarım ve hayvancılığın yanı sıra kırsal kalkınmanın önünü açacak bir proje hazırlandığında destek vermeye hazır olduklarını söyledi.

 • 13.05.2015 13 May 18:24 Hitit Üniversitesi'nden 'Sözden Notaya Şiirin Müzikle Yolculuğu' Konulu Söyleşi Hitit Üniversitesi'nden 'Sözden Notaya Şiirin Müzikle Yolculuğu' Konulu Söyleşi

  Hitit Üniversitesi ve Çorum Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü tarafından ‘Sözden Notaya Şiirin Müzikle Yolculuğu’ konulu bir program organize edildi.

 • 06.04.2015 06 Nis 20:06 Yyü'de Narkozsuz Açık Kalp Ameliyatı Yapıldı Yyü'de Narkozsuz Açık Kalp Ameliyatı Yapıldı

  YYÜ Dursun Odabaş Tıp Merkezinde, ilk kez bir hastaya narkoz verilmeden açık kalp ameliyatı gerçekleşti.

 • 06.04.2015 06 Nis 15:48 Van Yyü'de Narkozsuz Kalp Ameliyatı Yapıldı Van Yyü'de Narkozsuz Kalp Ameliyatı Yapıldı

  Van YYÜ'de narkozsuz kalp ameliyatı yapıldı Murat ÇAĞLAR/ VAN, (DHA)- VAN Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Kalp Damar Cerrahisi Bölümü'nde 60 yaşındaki Halis Yıldırım'a, narkoz verilmeden açık kalp ameliyatı yapıldı.

 • 06.04.2015 06 Nis 15:42 Yyü'de Norkozsuz Açık Kalp Ameliyatı Yapıldı Yyü'de Norkozsuz Açık Kalp Ameliyatı Yapıldı

  Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Dursun Odabaş Tıp Merkezinde, ilk kez bir hastaya narkoz verilmeden açık kalp ameliyatı yapıldı.

 • 06.04.2015 06 Nis 15:40 Van Yyü'de Narkozsuz Kalp Ameliyatı Yapıldı Van Yyü'de Narkozsuz Kalp Ameliyatı Yapıldı

  Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Kalp Damar Cerrahisi Bölümü'nde 60 yaşındaki Halis Yıldırım'a, narkoz verilmeden açık kalp ameliyatı yapıldı.

 • 15.01.2015 15 Oca 15:58 Hastaların İmdadına Kar Üstü Araçlar Yetişiyor Hastaların İmdadına Kar Üstü Araçlar Yetişiyor

  Doğu Anadolu Bölgesi'nde kar ve tipi nedeniyle yolları ulaşıma kapanan mahalle ve komlardaki hastalar, UMKE ve 112 Acil Servis ekiplerinin çabası sonucu hastanelere ulaştırılıyor 112 Acil Komuta Merkezi Başhekimi Dr. Bedir: "Biz bunlarla ulaşımı mümkün olmayan köylerdeki hastalara ulaşmaya çalışıyoruz.

 • 25.12.2014 25 Ara 10:57 Silifke Myo'da Yükseköğretim Stratejileri ve Kurumsal İşbirliği Sempozyumu Silifke Myo'da Yükseköğretim Stratejileri ve Kurumsal İşbirliği Sempozyumu

  Mersin Üniversitesi (MEÜ) Silifke Meslek Yüksekokulu ve Silifke Kaymakamlığı işbirliğinde ’Yükseköğretim Stratejileri Ve Kurumsal İşbirliği Sempozyumu’ düzenlendi.

 • 20.12.2014 20 Ara 10:57 Silifke'de 'Yükseköğretim Stratejileri ve Kurumsal İşbirliği' Sempozyumu Silifke'de "Yükseköğretim Stratejileri ve Kurumsal İşbirliği" Sempozyumu

  Silifke ilçesinde, Mersin Üniversitesi (MEÜ) Silifke Meslek Yüksekokulu ve Silifke Kaymakamlığı tarafından "Yükseköğretim Stratejileri ve Kurumsal İşbirliği" sempozyumu düzenlendi.

 • 16.09.2014 16 Eyl 13:36 Mahmut Tunaboylu 7. Öykü Yarışması Sonuçlandı Mahmut Tunaboylu 7. Öykü Yarışması Sonuçlandı

  Gazeteci-Yazar merhum Mahmut Tunaboylu anısına Çorum Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen Mahmut Tunaboylu 7. Öykü Yarışması sonuçlandı.

 • 18.08.2014 18 Ağu 10:10 Köprülüspor Omurgayı Korudu Köprülüspor Omurgayı Korudu

  Aydın 1.Amatör Küme ekiplerinden Köprülüspor, geçtiğimiz sezondan 12 futbolcuyla anlaştı.

 • 05.07.2014 05 Tem 18:30 Halit Kanalda Kayboldu, Köylüler Yolu Kapattı (2) Halit Kanalda Kayboldu, Köylüler Yolu Kapattı (2)

  Halit'in CESEDİNE ULAŞILDI Şanlıurfa'da, dün düştüğü sulama kanalında kaybolan 13 yaşındaki Halit Yıldırım'ın cesedine, suya düştüğü yerden 30 kilometre uzaklıkta ulaşıldı.

 • 05.07.2014 05 Tem 17:17 İbrikle Su Doldurmaya Çalıştığı Kanala Düştü İbrikle Su Doldurmaya Çalıştığı Kanala Düştü

  Şanlıurfa'da tarlada çalışan 13 yaşındaki Halit Yıldırım, ibrikle su almak istediği sulama kanalına düştü.

 • 05.07.2014 05 Tem 14:33 Şanlıurfa'da Sulama Kanalına Giren Çocuk Kayboldu Şanlıurfa'da Sulama Kanalına Giren Çocuk Kayboldu

  Şanlıurfa'da, serinlemek için girdiği sulama kanalında akıntıya kapılan çocuk kayboldu.

 • 24.04.2014 24 Nis 19:38 Mahmut Tunaboylu 7. Öykü Yarışması Start Aldı Mahmut Tunaboylu 7. Öykü Yarışması Start Aldı

  Gazeteci-Yazar Mahmut Tunaboylu anısına Çorum Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen En Güzel Öykü Yarışmasının 7.si gerçekleştirilecek.

 • 27.02.2014 27 Şub 15:12 Çayan Birben Davası Ağır Ceza'da Görülecek Çayan Birben Davası Ağır Ceza'da Görülecek

  Yargıtay, Yalova'da arkadaşları arasındaki kavgayı ayırmak istediği sırada polisin kullandığı biber gazı nedeniyle Yalova Devlet Hastanesi'nde yoğun bakıma alınan ve daha sonra hayatını kaybeden astım hastası 31 yaşındaki Çayan Birben davasının, Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülmesine karar verdi.

 • 23.10.2012 23 Eki 12:40 Kurban Bayramı'na Doğru Kurban Bayramı'na Doğru

  Kurban Bayramı'na sayılı günler kala kurulan seyyar tezgahlar, dar gelirli ailelerin uğrak yeri haline geldi.

 • 12.10.2012 12 Eki 20:33 Çorum Gazeteciler Cemiyeti Ödül Töreni Çorum Gazeteciler Cemiyeti Ödül Töreni

  Çorum Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen 5.Geleneksel Fotoğraf Yarışmaları ve Mahmut Tunaboylu 6.Öykü Yarışması ödül töreni gerçekleşti.

 • 01.10.2012 01 Eki 18:31 Yangın Uçakları Selçuk Efes Havaalanı'ndan Ayrıldı Yangın Uçakları Selçuk Efes Havaalanı'ndan Ayrıldı

  Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın Türk Hava Kurumu'ndan (THK) kiraladığı 3 yangın söndürme uçağı, bu yılki görevlerini tamamlayarak Efes Havaalanından ayrıldı.

Advertisement