SON DAKİKA HAMİT TUNA HABERLERİ

Son Dakika Hamit Tuna Haberleri

 • 24 Eylül 2018 10:36 Tuna: Tuna: "Mersin'i Dünya Kenti Yapacak Donanıma Sahibiz" Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Toroslar Beledyie Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamit Tuna’yı makamında ziyaret etti.
 • 22 Eylül 2018 16:55 Tuna: Tuna: "Büyük ve Önemli Bir Görev İçin Yola Çıktık" Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, büyük ve önemli bir görev için yola çıktığını belirterek, seçim sürecinde teşkilatlara da önemli görevler düştüğünü, Mersin ve 13 ilçe belediyesini almayı hedeflediklerini belirtti.
 • 22 Eylül 2018 11:35 Başkan Tuna: Başkan Tuna: "Bu Kenti Seviyoruz ve Hizmet Etmek İçin Yetki Bekliyoruz" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, kent genelindeki meslek odaları, hemşehri dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelerek, istişarelerde bulunuyor.
 • 20 Eylül 2018 11:57 Tuna, Mersin Giad'ı Ziyaret Etti Tuna, Mersin Giad'ı Ziyaret Etti Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Mersin Girişimci İş Adamları Derneği’ni (GİAD) ziyaret etti.
 • 19 Eylül 2018 13:58 Tuna: Tuna: "İttifak Olursa Daha İyi Olur" Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Mersin’de ittifak olursa işlerinin daha da kolaylaşacağını belirterek, "İttifak olursa benim için daha iyi olur.
 • 19 Eylül 2018 13:02 Toroslar Belediye Başkanı Tuna'dan Ziyaretler Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamit Tuna, Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası'nı ziyaret etti.
 • 17 Eylül 2018 16:24 Tuna: Tuna: "Yüküm Çok Ağır" Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Hamit Tuna, belediyeciliğin formülünün ilgi, bilgi ve takip olduğunu belirterek, "Bu üç unsuru bir araya getirdikten sonra başarılı olmamak mümkün değil. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz.
 • 17 Eylül 2018 15:54 Toroslar Belediye Başkanı Tuna'dan, Mgc'ye Ziyaret Toroslar Belediye Başkanı Tuna'dan, Mgc'ye Ziyaret Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Hamit Tuna, "Yüküm çok ağır. Var olan bir yapı, kazanılmış bir belediye. Böyle bir ağırlığı altında ezilmemek için inşallah milletimizin bize vereceği güç ve destekle biz bu işi sonuçlandıracağız." dedi.
 • 15 Eylül 2018 15:09 Tuna: Tuna: "Vatandaşların Sevgisi Şevkimizi Artırdı" Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, 15 yıllık Toroslar Belediyesi başkanlığı süresince çalışmalarını Mersin sevgisi ve hizmet aşkıyla yaptığını belirterek, Mersin Büyükşehir Belediye başkanı adayı olduğumuzu açıkladığımız günden bugüne vatandaşlarımızın bize göstermiş sevgi bizim çalışma...
 • 13 Eylül 2018 11:14 MHP'nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna MHP'nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna MERSİN'in merkez Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, MHP'nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı olduğunu açıkladı.
 • 13 Eylül 2018 10:10 Başkan Tuna: Başkan Tuna: "Biz, 15 Yıllık Belediye Başkanlığımızda Hep İnsana Yatırım Yaptık" Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, siyasette 24’üncü yılına girdiğini belirterek, "İnşallah önümüzdeki 6-7 aylık süreçte Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz bey ile de birlikte çalışarak, kendisinin de belediyecilik noktasındaki tecrübelerinden yararlanarak, ortak akılla...
 • 13 Eylül 2018 09:18 Böyle Bir Görev Almaktan Büyük Şeref Duydum" Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday gösterildiğini açıkladı.
 • 05 Eylül 2018 15:55 Toroslar'da Zabıta Teşkilatı'nın 192'nci Yılı Kutlandı Toroslar'da Zabıta Teşkilatı'nın 192'nci Yılı Kutlandı Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Zabıta Teşkilatı’nın 192’nci kuruluş yıldönümü dolayısıyla Belediye Zabıta Müdürlüğü’nde çalışan personele bir araya geldi.
 • 04 Eylül 2018 15:38 Toroslar Belediye Meclisi Toplandı Toroslar Belediye Meclisi Toplandı Toroslar Belediye Meclisi, Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nı Belediye Başkanı Hamit Tuna başkanlığında gerçekleştirdi.
 • 20 Ağustos 2018 12:37 Toroslar 'Yayla Şenlikleri' ile Renklendi Toroslar 'Yayla Şenlikleri' ile Renklendi Toroslar Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen konser etkinliğine binlerce kişi katılırken, halayların çekildiği şenlikte Belediye Başkanı Hamit Tuna, sanatçı Burhan Ateş'in söylediği 'ela gözlüm' şarkısına eşlik ederek geceye renk kattı
 • 16 Ağustos 2018 16:33 Tmf'den Başkan Tuna'ya Spora Katkı Plaketi Tmf'den Başkan Tuna'ya Spora Katkı Plaketi Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’ya, Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından plaket verildi.
 • 09 Ağustos 2018 12:09 Toroslar'da Kurban Satış ve Kesim Yerleri Belirlendi Toroslar'da Kurban Satış ve Kesim Yerleri Belirlendi Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Kurban Bayramı öncesi vatandaşların daha rahat ortamda kurban satış ve kesim işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için Korukent Mahallesi’nde 200 bin metrekarelik bir satış alanı belirlediklerini ve 29 ayrı noktada kesim yeri oluşturulduklarını söyledi.
 • 09 Ağustos 2018 11:42 Toroslar'da Kurban Satış ve Kesim Yerleri Belirlendi Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, yaptığı açıklamada, Kurban Bayramı öncesi vatandaşların daha rahat ortamda kurban satış ve kesim işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için hazırlıkların sürdüğünü bildirdi
 • 06 Ağustos 2018 16:01 Tuna: Tuna: "Çiftçilerimize Destek Oluyoruz" Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, ilçede bir yandan alternatif tarım ürünleri üreterek çiftçileri yeni ürün motiflerine yönlendirdiklerini, diğer taraftan da çiftçilerin ürünlerine büyük ölçüde zarar veren canlılarla mücadelede destek olduklarını söyledi.
 • 25 Temmuz 2018 11:14 Toroslar'da Drone Eğitim Verildi Toroslar'da Drone Eğitim Verildi Eğitimleri takip eden Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, 36 saat olarak verilen kursun teorik ve pratik eğitimlerini başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifika ve belgelerini takdim etti
 • 05 Temmuz 2018 14:27 Toroslar Belediye Meclisi Toplandı Toroslar Belediye Meclisi Toplandı Toroslar Belediye Meclisi, Temmuz Ayı Olağan Meclis toplantısını Belediye Başkanı Hamit Tuna başkanlığında yaptı.
 • 03 Temmuz 2018 14:05 Toroslar Belediye Meclisi Toplandı Toroslar Belediye Meclisi Toplandı Toroslar belediye meclisi Temmuz ayı olağan toplantısını belediye başkanı Hamit Tuna başkanlığında gerçekleştirdi.
 • 02 Temmuz 2018 14:49 Mersin'de Tarım İşçilerini Taşıyan Minibüsün Devrilmesi Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, çoğunluğu Suriyeli tarım işçilerini taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu 3 kişinin öldüğü, 16 kişinin yaralandığı kazayla ilgili mesaj yayımladı.
 • 29 Haziran 2018 11:33 Başkan Tuna, Üniversite Adaylarına Başarı Diledi Başkan Tuna, Üniversite Adaylarına Başarı Diledi Toroslar Belelediye Başkanı Hamit Tuna, 30 Haziran-1 Temmuz tarihlerinde yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek üniversite adaylarına başarılar diledi.
 • 26 Haziran 2018 16:21 Tuna: Tuna: "Belediyecilik İnsanlara Ulaşılabilir Olmaktır" Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, belediyeciliğin sadece rutin hizmetlerden ibaret olmadını belirterek, "Belediyecilik, insanların acısında, sevincinde yanında ve ulaşılabilir olmaktır.
 • 18 Haziran 2018 14:37 Toroslar Bocce Takımı, Süper Lig 2.'si Oldu Toroslar Bocce Takımı, Süper Lig 2.'si Oldu Süper Lig'i ikinci sırada tamamlayarak bu yıl da başarılarına yenisini ekleyen Toroslar Belediyesi Bocce Takımı, kupa ve madalyaları ile birlikte Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna'yı ziyaret etti
 • 16 Haziran 2018 15:30 Babalar Günü Mersin Valisi Ali İhsan Su, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna yayımladıkları mesajla Babalar Günü’nü kutladı.
 • 14 Haziran 2018 14:00 Başkan Tuna, Personeliyle Bayramlaştı Başkan Tuna, Personeliyle Bayramlaştı Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Ramazan Bayramı öncesi son mesai gününde personeliyle bayramlaştı.
 • 13 Haziran 2018 03:59 Mersin'de 'Halil İbrahim Sofrası' Kuruldu Akbelen Mahallesi Koray Aydın Stadyumu'nda düzenlenen Halil İbrahim Sofrası etkinliğine Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve MHP Mersin milletvekili adayı Olcay Kılavuz ile binlerce vatandaş katıldı
 • 06 Haziran 2018 13:46 Toroslar Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı Toroslar Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı Toroslar Belediye Meclisi Haziran ayı Olağan Toplantısı, Belediye Başkanı Hamit Tuna başkanlığında gerçekleşti.
 • 22 Mayıs 2018 13:47 Mersin Esob Başkanı Dinçer: Mersin Esob Başkanı Dinçer: "Toroslar Belediyesi ile İşbirliğimiz Sürecek" Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’i ziyaret etti.
 • 22 Mayıs 2018 12:32 Büyük Çerkes Sürgünü Mersin'de Anıldı Büyük Çerkes Sürgünü Mersin'de Anıldı Derneğin geleneksel iftar yemeği ile birlikte organize edilen programa Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna'nın yanı sıra birçok dernek üyesi ve Mersin'de yaşayan Kafkas kökenli Çerkes katıldı
 • 21 Mayıs 2018 09:45 Motosiklette Türkiye Akrobasi Şampiyonası Sona Erdi Motosiklette Türkiye Akrobasi Şampiyonası Sona Erdi Sporcular, ödüllerini Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna'nın elinden aldı
 • 19 Mayıs 2018 14:12 Akrobasi Motosikletçileri Nefes Kesti Akrobasi Motosikletçileri Nefes Kesti Şampiyonayla ilgili konuşan Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Türkiye'de ilk kez düzenlenen böyle akrobasi gösterilerine ev sahipliği yapmaktan büyük gurur duyduklarını söyledi
 • 16 Mayıs 2018 09:54 Engelliler Toroslar'da Doyasıya Eğlendi Engelliler Toroslar'da Doyasıya Eğlendi Yunus Emre Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinlikle, Mersin'deki engelli dernekleri ve bakım merkezleriyle bir araya gelen Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, engellilerle birlikte işaret diliyle 'Sev Kardeşim' şarkısını söyledi
 • 15 Mayıs 2018 17:47 Belediye Başkanlarından Ramazan Kutlaması Belediye Başkanlarından Ramazan Kutlaması Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna ise on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif'in tüm İslam alemine ve insanlığa hayırlı olmasını diledi
 • 15 Mayıs 2018 15:18 Toroslar Belediyesi'nden Yatırımcıları Fırsat Toroslar Belediyesi'nden Yatırımcıları Fırsat "İlk etapta 6 dükkan ve 1+1 dairelerinin 6 tanesi, 17 Mayıs'ta satışa sunulacak"Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, kentin en büyük sağlık kuruluşlarından olan Şehir Hastanesinin karşısında Yavuz Sultan Selim Bulvarına cepheli başlattıkları projenin yatırımcılar için önemli bir fırsat olduğunu söyledi
 • 14 Mayıs 2018 16:06 Model Uçakların Gösterisi Nefes Kesti Model Uçakların Gösterisi Nefes Kesti Toroslar Belediyesi katkılarıyla hava şehitleri anısına düzenlenen etkinliğe, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Mersin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Dekanı Mustafa Taşkın, Türk Hava Kurumu Mersin Şube Başkanı Ali Zeynel Ravanoğlu, Mersin Üniversitesi öğretim görevlileri, model uçak tutkunları ve çok sayıda vatandaş katıldı
 • 11 Mayıs 2018 15:31 Başkan Tuna'dan Annelere 65 Bin Çiçek Başkan Tuna'dan Annelere 65 Bin Çiçek Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, ’Anneler Günü’ dolayısıyla her yıl geleneksel hale getirilen ve belediye fidanlığında yetiştirilen 65 bin adet kadife çiçeğini annelere dağıttı.
 • 07 Mayıs 2018 10:53 Duvarlar Boyandı, Cadde Açık Hava Resim Sergisine Döndü Duvarlar Boyandı, Cadde Açık Hava Resim Sergisine Döndü Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna'nın hayalini kurduğu, ressam Nazife Bilgin Hazar'ın elinde hayat bulan 'Bulvar, Cadde ve Sokaklarda Cephe Düzenlemesi' projesi kapsamında, ilk olarak Akbelen Bulvarı üzerindeki toplu konut binalarının dış cepheleri, Vincent Van Gogh, Pablo Picasso, Diego Rivera, Frida, Neşet Günal ve Osman Hamdi Bey gibi dünyaca ünlü ressamların eserlerinin reprodüksiyonları ile adeta bir sanat eserine dönüştü
 • 03 Mayıs 2018 14:21 Başkan Tuna: Başkan Tuna: "Önceliğimiz Sağlık" Belediye Meclis Salonu'nda, Belediye Başkanı Hamit Tuna başkanlığında yapılan toplantı, bir önceki birleşime ait karar özetinin okunarak, oy birliğiyle kabul edilmesiyle başladı
 • 30 Nisan 2018 14:40 Başkan Tuna Berat Kandili'ni Kutladı Başkan Tuna Berat Kandili'ni Kutladı Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Ramazan ayının müjdeleyicisi olarak kabul edilen Berat Kandili’nin tüm İslam alemi için sağlık, mutluluk ve bereket getirmesi temennisinde bulundu.
 • 26 Nisan 2018 12:18 Toroslar'da Asfalt ve Kaldırım Çalışmaları Açıklamada görüşlerine yer verilen Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerde asfalt ve kaldırım çalışmalarının sürdürüldüğünü aktardı
 • 19 Nisan 2018 12:32 Başkan Tuna'ya 'Altınçağ' Ödülü Başkan Tuna'ya 'Altınçağ' Ödülü Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, ’altınçağ’ ödülüne layık görüldü.
 • 17 Nisan 2018 16:54 Toroslar'da '1. Ulusal Kısa Film Yarışması' Finalistleri Belli Oldu Toroslar'da '1. Ulusal Kısa Film Yarışması' Finalistleri Belli Oldu Konuyla ilgili açıklama yapan Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, her yıl farklı bir tema belirleyerek geleneksel hale getirmeyi planladıkları 1
 • 11 Nisan 2018 11:17 Başkan Tuna'dan Polis Teşkilatına Ziyaret Başkan Tuna'dan Polis Teşkilatına Ziyaret Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümü dolayısıyla İl Emniyet Müdürlüğü ile Toroslar İlçe Emniyet Müdürlüğü ve ilçedeki polis merkezlerini ziyaret etti.
 • 06 Nisan 2018 13:52 Mersin'de Polis Haftası Hüzünlü Kutlandı Mersin'de Polis Haftası Hüzünlü Kutlandı Şehir Mezarlığı içerisinde bulunan Şehitlikte düzenlenen törene Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Ak Parti Milletvekili Hacı Özkan, Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, şehit aileleri, polisler ve öğrenciler katıldı
 • 06 Nisan 2018 13:45 Mersin'de, Polis Haftası'nda Şehit Polisler Anıldı Şehir Mezarlığı'ndaki şehitlikte düzenlenen törene Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Ak Parti Milletvekili Hacı Özkan, Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, şehit aileleri, polisler ve öğrenciler katıldı
 • 06 Nisan 2018 13:20 Mersin'de, Polis Haftası'nda Şehit Polisler Anıldı Şehir Mezarlığı'ndaki şehitlikte düzenlenen törene Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Ak Parti Milletvekili Hacı Özkan, Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, şehit aileleri, polisler ve öğrenciler katıldı
 • 05 Nisan 2018 09:39 Voleybol Federasyonu'ndan Başkan Tuna'ya Plaket Voleybol Federasyonu'ndan Başkan Tuna'ya Plaket Mersin’de düzenlenen 2017-2018 voleybol sezonu 1.Lig Erkekler Final Müsabakalarına ev sahipliği yapan Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’ya, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ tarafından plaket verildi.