SON DAKİKA HAMİT TUNA HABERLERİ

Son Dakika Hamit Tuna Haberleri

 • 18 Aralık 2018 16:40 Tuna: Tuna: "Biz Tahtlar ve Makam Sahibi Olmak İçin Bu Hizmetleri Yapmadık" Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Anamur'da vatandaşlarla buluştu.
 • 14 Aralık 2018 15:26 Tuna: Tuna: "15 Yılda Belediyecilikte Ustalaştık" Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Mersin'i iyi tanıdıklarını, sorunlarını bildiklerini ve ona göre projeler ürettiklerini söyledi.
 • 14 Aralık 2018 15:00 İnsanlarımızın Yaşam Kalitesini Yükseltmek İçin Çalışacağız" Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamit Tuna, hazırladıkları projelerle insanların yaşam kalitesini yükseltmek için çalışacaklarını belirtti.
 • 13 Aralık 2018 14:51 Tuna: Tuna: "Yerli Ürünlerimizin Değerini Bilelim" Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, yerli malı tüketme noktasında halkın daha fazla bilinçlendirilmesi gerektiğini belirterek, yerli malı kullanımı konusunda vatandaşlara çağrıda bulundu.
 • 12 Aralık 2018 11:23 Tuna, Erdemli'deki 'Tek Yürek, Tek Nefes' Etkinliğine Katıldı Tuna, Erdemli'deki 'Tek Yürek, Tek Nefes' Etkinliğine Katıldı Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, bugüne kadar siyasi yaşamında ve belediye başkanlığı görevinde hizmetleri layıkıyla yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, “Dünden bugüne doğru belirlediğimiz stratejilerle hayal olarak gözüken projelerimiz gerçeğe dönüştü” dedi.
 • 11 Aralık 2018 16:33 Tuna: Tuna: "Bu Şehir Bizim" Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Erdemli ilçesindeki yerel ve ulusal basın temsilcileri ile bir araya geldi.
 • 07 Aralık 2018 15:30 Akef'ten Başkan Tuna'ya Spora Katkı Plaketi Arnis Kali Escrima Federasyonu (AKEF), Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna'ya spora katkısından dolayı teşekkür plaketi verdi.
 • 07 Aralık 2018 14:19 Başkan Tuna'ya 'Spora Katkı' Plaketi Başkan Tuna'ya 'Spora Katkı' Plaketi Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’ya, spora olan katıklarından dolayı Arnis Kali Escrima Federasyonu’ndan teşekkür plaketi verildi.
 • 06 Aralık 2018 13:38 Tuna: Tuna: "Gayemiz, Mersin'i İleriye Götürmek" Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, “Hizmetlerimiz, gelecek için referansımızdır” dedi.
 • 03 Aralık 2018 16:51 Tuna: Tuna: "Her Zaman Engellilerimizin Yanında Olduk" Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, "Kentimizde, engelsiz yaşamın zeminlerini oluşturmanın yanı sıra samimiyetimizle engellilerimizin gönüllerine de dokunduk. Her zaman engellilerimizin yanında olduk" dedi.
 • 27 Kasım 2018 14:34 Başkan Tuna'dan Tekstil Firmalarına Ziyaret Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamit Tuna, Mersin Serbest Bölge'de faaliyet gösteren tekstil firmalarını ziyaret etti.
 • 27 Kasım 2018 13:14 Tuna, Tekstil Çalışanlarıyla Buluştu Tuna, Tekstil Çalışanlarıyla Buluştu Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Mersin Serbest Bölge’de faaliyet gösteren tekstil firmalarını ziyaret ederek, tekstil sektöründe çalışanların Türkiye’de üreten kahramanlar olduklarının ve bu nedenle çok kutsal bir görevi yerine getirdiklerini söyledi.
 • 24 Kasım 2018 11:55 Başkan Tuna: Başkan Tuna: "Mersin'imizi Hak Ettiği Yere Getirmek İçin Çok Çalışacağız" Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Hamit Tuna, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
 • 18 Kasım 2018 13:22 Tuna: Tuna: "Kentlilik Bilinci ile Yola Çıktık" Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, genel merkezin görevlendirmesiyle çıktıkları yolda sefere talip olduklarını belirterek, "Zafer Allah’ın takdiridir" dedi.
 • 02 Kasım 2018 12:19 Tuna, Köpeği Vurulan Emirhan'a Yavru Köpek Hediye Etti Tuna, Köpeği Vurulan Emirhan'a Yavru Köpek Hediye Etti Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, geçtiğimiz günlerde 2 köpeği vurularak öldürülen küçük Emirhan’a terrier ırkı yavru köpek hediye etti.
 • 26 Ekim 2018 16:19 Mersin'de Artık Kahve Üretilecek Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nde projeye ilişkin bilgiler verdi
 • 26 Ekim 2018 14:20 Kahve Artık Mersin'den Gelecek Kahve Artık Mersin'den Gelecek Kahve artık Mersin'den gelecek "Kahve Yemen'den gelir" sözü tarih oluyor Mersin'in merkez ilçe Toroslar Belediyesi, Ar-Ge çalışmaları kapsamında kahve fidesi yetiştirmeyi başardı 1 yaşına giren fidelerinin iki yıl sonra ürün vermesi bekleniyor Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna: "8 bin...
 • 26 Ekim 2018 12:28 Mersin'de Kahve Üretimi İçin Bahçe Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Park ve Bahçeler Müdürlüğünde düzenlediği basın toplantısında, kahve fidesi üreminde önemli bir yol aldıklarını ve bir bahçe oluşturduklarını söyledi
 • 13 Ekim 2018 16:19 Hamit Tuna'dan Adaylık Açıklaması Hamit Tuna'dan Adaylık Açıklaması Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Mersin’de en büyük eksiğin Mersinlilik bilinci olduğunu belirterek, "Mersin’deki en büyük eksik Mersinlilik bilincidir.
 • 13 Ekim 2018 14:59 MHP'nin Mersin'deki Adayı Hamit Tuna'dır" MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın tekrar aday gösterilmesinin söz konusu olmadığını, bu görev için adaylarının Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna olduğunu söyledi.
 • 13 Ekim 2018 13:32 MHP'li Kılavuz: MHP'li Kılavuz: "Mersin'deki Adayımız Hamit Tuna'dır, Fitneye, Fesada Fırsat Vermeyeceğiz" Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, partisinin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayının Hamit Tuna olduğunu belirterek, "O nedenle fitneye, fesada, dedikoduya düşmeden, herkes olağanüstü bir gayretle yapması gereken çalışmayı ortaya koymalı ve kimse...
 • 09 Ekim 2018 14:39 Tuna: Tuna: "Mersin'in Kalkınması Adına Faaliyet Gösteren Oluşumların Her Zaman Yanında Olduk" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, halka hizmet, hakka hizmet anlayışıyla kentteki herkesi kucakladıklarını vurgulayarak, "Yaptığımız her proje ve icraatta sivil toplum kuruluşlarımızın görüşlerini ve desteklerini...
 • 08 Ekim 2018 17:30 Tuna: Tuna: "Yaptığımız Projelerde Stk Görüşlerini Alıyoruz" Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, "Yaptığımız her proje ve icraatta sivil toplum kuruluşlarımızın görüşlerini ve desteklerini almayı yönetim anlayışımızın vazgeçilmez unsurlarından biri olarak benimsedik" dedi.
 • 03 Ekim 2018 17:11 Başkan Tuna, İlçe Müftülerini Ziyaret Etti Başkan Tuna, İlçe Müftülerini Ziyaret Etti Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, ’Camiler ve Din Görevlileri Haftası’ münasebetiyle Toroslar ve Yenişehir İlçe Müftülüklerini ziyaret etti.
 • 02 Ekim 2018 12:14 Toroslar Belediye Meclisi Toplandı Toroslar Belediye Meclisi Toplandı Toroslar Belediye Mecilisi Ekim Ayı Olağan Meclis toplantısı, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna başkanlığında gerçekleşti.
 • 29 Eylül 2018 10:32 Tuna: Tuna: "Mersin'i Dünya Kenti Yapmanın Gayretindeyiz" Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, çoğulcu yönetim anlayışıyla her katmana ulaşarak, Mersin’e ışık tutacak proje ve çalışmalara imza atmak istediklerini belirterek, "Mersinimizi bir adım daha ileri götürebilmek ve dünya kenti yapmanın gayretindeyiz" dedi.
 • 27 Eylül 2018 12:20 Tuna'dan Müsiad'a Ziyaret Tuna'dan Müsiad'a Ziyaret Toroslar Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Mersin Şube Başkanı Serdar Yıldızgörer ve yönetimini ziyaret etti.
 • 24 Eylül 2018 10:36 Tuna: Tuna: "Mersin'i Dünya Kenti Yapacak Donanıma Sahibiz" Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Toroslar Beledyie Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamit Tuna’yı makamında ziyaret etti.
 • 22 Eylül 2018 16:55 Tuna: Tuna: "Büyük ve Önemli Bir Görev İçin Yola Çıktık" Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, büyük ve önemli bir görev için yola çıktığını belirterek, seçim sürecinde teşkilatlara da önemli görevler düştüğünü, Mersin ve 13 ilçe belediyesini almayı hedeflediklerini belirtti.
 • 22 Eylül 2018 11:35 Başkan Tuna: Başkan Tuna: "Bu Kenti Seviyoruz ve Hizmet Etmek İçin Yetki Bekliyoruz" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, kent genelindeki meslek odaları, hemşehri dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelerek, istişarelerde bulunuyor.
 • 20 Eylül 2018 11:57 Tuna, Mersin Giad'ı Ziyaret Etti Tuna, Mersin Giad'ı Ziyaret Etti Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Mersin Girişimci İş Adamları Derneği’ni (GİAD) ziyaret etti.
 • 19 Eylül 2018 13:58 Tuna: Tuna: "İttifak Olursa Daha İyi Olur" Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Mersin’de ittifak olursa işlerinin daha da kolaylaşacağını belirterek, "İttifak olursa benim için daha iyi olur.
 • 19 Eylül 2018 13:02 Toroslar Belediye Başkanı Tuna'dan Ziyaretler Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamit Tuna, Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası'nı ziyaret etti.
 • 17 Eylül 2018 16:24 Tuna: Tuna: "Yüküm Çok Ağır" Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Hamit Tuna, belediyeciliğin formülünün ilgi, bilgi ve takip olduğunu belirterek, "Bu üç unsuru bir araya getirdikten sonra başarılı olmamak mümkün değil. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz.
 • 17 Eylül 2018 15:54 Toroslar Belediye Başkanı Tuna'dan, Mgc'ye Ziyaret Toroslar Belediye Başkanı Tuna'dan, Mgc'ye Ziyaret Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Hamit Tuna, "Yüküm çok ağır. Var olan bir yapı, kazanılmış bir belediye. Böyle bir ağırlığı altında ezilmemek için inşallah milletimizin bize vereceği güç ve destekle biz bu işi sonuçlandıracağız." dedi.
 • 15 Eylül 2018 15:09 Tuna: Tuna: "Vatandaşların Sevgisi Şevkimizi Artırdı" Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, 15 yıllık Toroslar Belediyesi başkanlığı süresince çalışmalarını Mersin sevgisi ve hizmet aşkıyla yaptığını belirterek, Mersin Büyükşehir Belediye başkanı adayı olduğumuzu açıkladığımız günden bugüne vatandaşlarımızın bize göstermiş sevgi bizim çalışma...
 • 13 Eylül 2018 11:14 MHP'nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna MHP'nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna MERSİN'in merkez Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, MHP'nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı olduğunu açıkladı.
 • 13 Eylül 2018 10:10 Başkan Tuna: Başkan Tuna: "Biz, 15 Yıllık Belediye Başkanlığımızda Hep İnsana Yatırım Yaptık" Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, siyasette 24’üncü yılına girdiğini belirterek, "İnşallah önümüzdeki 6-7 aylık süreçte Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz bey ile de birlikte çalışarak, kendisinin de belediyecilik noktasındaki tecrübelerinden yararlanarak, ortak akılla...
 • 13 Eylül 2018 09:18 Böyle Bir Görev Almaktan Büyük Şeref Duydum" Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday gösterildiğini açıkladı.
 • 05 Eylül 2018 15:55 Toroslar'da Zabıta Teşkilatı'nın 192'nci Yılı Kutlandı Toroslar'da Zabıta Teşkilatı'nın 192'nci Yılı Kutlandı Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Zabıta Teşkilatı’nın 192’nci kuruluş yıldönümü dolayısıyla Belediye Zabıta Müdürlüğü’nde çalışan personele bir araya geldi.
 • 04 Eylül 2018 15:38 Toroslar Belediye Meclisi Toplandı Toroslar Belediye Meclisi Toplandı Toroslar Belediye Meclisi, Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nı Belediye Başkanı Hamit Tuna başkanlığında gerçekleştirdi.
 • 20 Ağustos 2018 12:37 Toroslar 'Yayla Şenlikleri' ile Renklendi Toroslar 'Yayla Şenlikleri' ile Renklendi Toroslar Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen konser etkinliğine binlerce kişi katılırken, halayların çekildiği şenlikte Belediye Başkanı Hamit Tuna, sanatçı Burhan Ateş'in söylediği 'ela gözlüm' şarkısına eşlik ederek geceye renk kattı
 • 16 Ağustos 2018 16:33 Tmf'den Başkan Tuna'ya Spora Katkı Plaketi Tmf'den Başkan Tuna'ya Spora Katkı Plaketi Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’ya, Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından plaket verildi.
 • 09 Ağustos 2018 12:09 Toroslar'da Kurban Satış ve Kesim Yerleri Belirlendi Toroslar'da Kurban Satış ve Kesim Yerleri Belirlendi Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Kurban Bayramı öncesi vatandaşların daha rahat ortamda kurban satış ve kesim işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için Korukent Mahallesi’nde 200 bin metrekarelik bir satış alanı belirlediklerini ve 29 ayrı noktada kesim yeri oluşturulduklarını söyledi.
 • 09 Ağustos 2018 11:42 Toroslar'da Kurban Satış ve Kesim Yerleri Belirlendi Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, yaptığı açıklamada, Kurban Bayramı öncesi vatandaşların daha rahat ortamda kurban satış ve kesim işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için hazırlıkların sürdüğünü bildirdi
 • 06 Ağustos 2018 16:01 Tuna: Tuna: "Çiftçilerimize Destek Oluyoruz" Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, ilçede bir yandan alternatif tarım ürünleri üreterek çiftçileri yeni ürün motiflerine yönlendirdiklerini, diğer taraftan da çiftçilerin ürünlerine büyük ölçüde zarar veren canlılarla mücadelede destek olduklarını söyledi.
 • 25 Temmuz 2018 11:14 Toroslar'da Drone Eğitim Verildi Toroslar'da Drone Eğitim Verildi Eğitimleri takip eden Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, 36 saat olarak verilen kursun teorik ve pratik eğitimlerini başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifika ve belgelerini takdim etti
 • 05 Temmuz 2018 14:27 Toroslar Belediye Meclisi Toplandı Toroslar Belediye Meclisi Toplandı Toroslar Belediye Meclisi, Temmuz Ayı Olağan Meclis toplantısını Belediye Başkanı Hamit Tuna başkanlığında yaptı.
 • 03 Temmuz 2018 14:05 Toroslar Belediye Meclisi Toplandı Toroslar Belediye Meclisi Toplandı Toroslar belediye meclisi Temmuz ayı olağan toplantısını belediye başkanı Hamit Tuna başkanlığında gerçekleştirdi.
 • 02 Temmuz 2018 14:49 Mersin'de Tarım İşçilerini Taşıyan Minibüsün Devrilmesi Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, çoğunluğu Suriyeli tarım işçilerini taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu 3 kişinin öldüğü, 16 kişinin yaralandığı kazayla ilgili mesaj yayımladı.