SON DAKİKA HAYDAR ÇİFTÇİ HABERLERİ

Son Dakika Haydar Çiftçi Haberleri

 • 08 Aralık 2014 20:17 İnançer'in TBMM'deki Konferansı TBMM İdari Teşkilatı: "Konferanstaki ifadelerle ilgili olarak Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunulmuştur" "TBMM Genel Sekreter Yardımcısı Çiftçi ile İnsan Kaynakları Başkanı Peker görevlerinden uzaklaştırılmıştır"
 • 03 Aralık 2014 18:16 Meclis'te Yeni Trafik Düzenlemesi TBMM Genel Sekreterliği Meclis'teki yeni trafik düzenlemesine ilişkin aldığı kararları personele duyurdu.
 • 25 Mart 2014 22:42 "Meclis'e, modern ve akıllı yeni Halkla İlişkiler Binası" - Meclis, modern ve elektronik kontrol sistemli akıllı bina statüsündeki yeni Halkla İlişkiler Binası'na kavuştu.
 • 27 Aralık 2013 16:01 TBMM ile Hacettepe Üniversitesi Arasında Protokol İmzalandı TBMM ile Hacettepe Üniversitesi Arasında Protokol İmzalandı TBMM ile Hacettepe Üniversitesi arasında, milletvekillerinin üniversiteye bağlı hastaneden sağlık hizmeti almalarına ilişkin protokol imzalandı.
 • 12 Ekim 2013 10:52 6. Cumhurbaşkanı Korutürk Mezarı Başında Anıldı 6. Cumhurbaşkanı Korutürk Mezarı Başında Anıldı Türkiye Cumhuriyeti'nin 6. Cumhurbaşkanı olan Fahri Sabit Korutürk, ölümünün 26'ncı yılında mezarı başında düzenlenen törenle anıldı.
 • 28 Eylül 2013 11:22 "Göz Kamaştırmayan Farın" Mucidi Meclis'e El Attı Meclis, yeni yasama yılına, BM Aydınlatma Komisyonu üyesi olan göz optiği uzmanı Alçelik başkanlığında oluşturulan komisyonun, gerginliğe neden olan ışık ve yansıma sorununu giderdiği yeni Genel Kurul Salonu ile giriyor Alçelik: "Işığın yansımasını azaltmak için yangına dayanıklı, en kaliteli plastik malzemeden üretilen lensleri avizelerin içerisinde uygun yerlere monte ettik. Bu haliyle avizelere direkt bakılması durumunda dahi göz yorulmayacak" "Göz yorulması daha önce bir saat idi, şimdi ise milletvekilleri 6 saat dahi çalışsa rahatsız olmayacak"
 • 24 Eylül 2013 20:52 TBMM yeni yasama yılına hazır  ANKARA TBMM yeni yasama yılına hazır ANKARA TBMM yeni yasama yılına hazır ANKARA
 • 29 Temmuz 2013 15:00 TBMM Tünelinde Sihirli Resim Tekniği TBMM Tünelinde Sihirli Resim Tekniği TBMM'de mevcut A ve B blokların yerine inşaası devam eden yeni hizmet binası için çalışmalar hızlandı.
 • 29 Temmuz 2013 14:51 Milletvekillerinin Yeni Binası Görücüye Çıktı Milletvekillerinin Yeni Binası Görücüye Çıktı Milletvekillerinin yeni yasama yılında taşınacağı bina, basına tanıtıldı.
 • 27 Temmuz 2013 11:02 Milletvekilleri Yeni Yasama Yılında Yeni Binada Milletvekilleri Yeni Yasama Yılında Yeni Binada TBMM'nin yeni Halkla İlişkiler Binası, 30 Ağustos'ta tamamlanacak Yeni binada minyatür, çini gibi klasik sanat eserlerinden örnekler yer alacak Milletvekillerinin çalışma odalarından ana binaya geçişini sağlamak üzere yapılan 140 metrelik tünelde 3 boyutlu sihirli resimler olacak, burada her ilin tarihi, kültürel unsurları yansıtılacak