Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Hikmet Yağcı haberleri, Hikmet Yağcı son dakika, son dakika Hikmet Yağcı

Son Dakika Hikmet Yağcı Haberleri

Son dakika Hikmet Yağcı haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son hikmet yağcı haberleri anında burada.


 • 28.10.2016 28 Eki 12:42 Türkiye'nin Ilk 'Dede-Torun Yaşam Merkezi'- Istanbul Türkiye'nin Ilk "Dede-Torun Yaşam Merkezi"- Istanbul

  Türkiye'nin ilk Dede-Torun Yaşam Merkezi, dedeler ve torunları bir araya getirerek, kuşaklar arası bağı güçlendirip, çocukların dedeleriyle vakit geçirmesine imkan sağlıyor.

 • 28.10.2016 28 Eki 11:22 Türkiye'nin İlk 'Dede-Torun Yaşam Merkezi' Türkiye'nin İlk "Dede-Torun Yaşam Merkezi"

  Esenler Belediyesi'nin açtığı Türkiye'nin ilk Dede-Torun Yaşam Merkezi, dedeler ve torunları bir araya getirerek, kuşaklar arası bağı güçlendirip, çocukların dedeleriyle vakit geçirmesine imkan sağlıyor.

 • 16.04.2016 16 Nis 18:11 Motor Tutkunları Sergide Buluştu Motor Tutkunları Sergide Buluştu

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Harley Davidson motosikletlerin sergilendiği "Harley'im ve Ben" sergisi Hikmet Yağcı'nın konuşması AVM yönetim kurulu başkanının konuşması Motor tutkunlarının birlikte fotoğraf çektirmesi Motor tutkunları sergide buluştu Farklı meslek ve yaşlardaki 20 kişi, özel motosikletleriyle "Harley'im ve Ben" sergisinde motor tutkunlarıyla bir araya geldi Farklı meslek ve yaşlardaki 20 Harley Davidson sahibi, özel motosikletleriyle "Harley'im ve Ben" sergisinde motor tutkunlarıyla buluştu.

 • 16.04.2016 16 Nis 17:28 Motor Tutkunları Sergide Buluştu Motor Tutkunları Sergide Buluştu

  Farklı meslek ve yaşlardaki 20 Harley Davidson sahibi, özel motosikletleriyle "Harley'im ve Ben" sergisinde motor tutkunlarıyla buluştu.

Advertisement