Son dakika Hint yağı haberleri, Hint yağı son dakika, son dakika Hint yağı

Son Dakika Hint Yağı Haberleri

Son dakika Hint Yağı haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son hint yağı haberleri anında burada.

 • 20.09.2020 20:13 Trump'a zehirli paketin Kanada'dan gönderildiği tespit edildi Trump'a zehirli paketin Kanada'dan gönderildiği tespit edildi

  ABD Başkanı Donald Trump adına Beyaz Saray'a gönderilen bir pakette, ölümcül zehir olan "risin" proteini tespit edilmişti. FBI tarafından yürütülen soruşturma kapsamında paketin Kanada'dan gönderildiği tespit edildi.

 • 20.09.2020 14:03 Risin toksini: ABD Başkanı Trump'a gönderilen zehirli paket FBI tarafından ele geçirildi Risin toksini: ABD Başkanı Trump'a gönderilen zehirli paket FBI tarafından ele geçirildi

  ABD Başkanı Donald Trump'a gönderilen zehirli bir paketin Beyaz Saray'a ulaşamadan tespit edildiği açıklandı.

 • 19.09.2020 22:11 ABD Başkanı Trump'a içinde ölümcül zehir olan bir paket gönderildi ABD Başkanı Trump'a içinde ölümcül zehir olan bir paket gönderildi

  ABD Başkanı Donald Trump adına Beyaz Saray'a gönderilen bir pakette, ölümcül zehir olan "risin" proteini tespit edildi. Risinin son derece küçük bir miktarı bile yetişkin insanı öldürmeye yetiyor.

 • 23.05.2020 14:04 Aromalı dudak nemlendiricisi uyarısı Aromalı dudak nemlendiricisi uyarısı

  Dudak nemlendiricilerinin içeriğinde bulunan parfümler, taşıyıcı maddeler ve koruyuculara bağlı olarak dudak egzamasına yol açabileceği uyarısında bulunan Doç. Dr.

 • 26.02.2020 15:25 Hint yağı nedir ve ne işe yarar? Hint yağı faydaları nelerdir? Hint yağı nedir ve ne işe yarar? Hint yağı faydaları nelerdir?

  Hint yağının içeriğinde yer alan antioksidanlar, antienflamatuvar ve antiseptik özellikler bu yağın sağlık açısından önemini göstermektedir.

 • 18.07.2019 11:35 Deniz Marşan'dan özel koleksiyon Deniz Marşan'dan özel koleksiyon

  Dream Long By Deniz Marşan Koleksiyonu ile bu yaz hem saçlarında hem de tarzında #gitgidebildiğinkadar!

 • 17.07.2019 13:21 Kadın çiftçiler bilgilendirildi Kadın çiftçiler bilgilendirildi

  Düzce Üniversitesi Çevre ve Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma Koordinatörlüğü, Gümüşova İlçe Tarım Müdürlüğü, Gümüşova Ziraat Odası, Gümüşova Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve İŞKUR katkıları ile Gümüşovalı kadınlar Gölyakalı çiftçi kadınlar ile buluştu.

 • 11.07.2019 09:26 Saç dökülmesine karşı modern çözümler

  Genetik etkenler, vitamin eksiklikleri ve kullanılan yanlış ürünlerin sebep olduğu saç dökülmeleri, iş ve sosyal yaşamı olduğu kadar kişinin psikolojisini de olumsuz etkiliyor.

 • 04.09.2018 12:44 Tıbbi ve Aromatik Bitki Üretimine Akademik Destek Tıbbi ve Aromatik Bitki Üretimine Akademik Destek

  YÖK tarafından hazırlanan, bölgesel kalkınma odaklı proje kapsamında, sağlık ve çevre alanında pilot üniversite seçilen Düzce Üniversitesi'nde (DÜ) çiftçilerle birlikte tıbbi ve aromatik bitki yetiştiriliyor.

 • 04.09.2018 11:55 Tıbbi ve Aromatik Bitki Üretimine Akademik Destek

  YÖK tarafından hazırlanan, bölgesel kalkınma odaklı proje kapsamında, sağlık ve çevre alanında pilot üniversite seçilen Düzce Üniversitesi'nde (DÜ) çiftçilerle birlikte tıbbi ve aromatik bitki yetiştiriliyor.

 • 26.04.2018 17:00 Karın Ağrısına İyi Gelen Ev Yapımı Tedaviler Karın Ağrısına İyi Gelen Ev Yapımı Tedaviler

  Karın ağrısı çoğu zaman sindirim ve kabızlık gibi problemlerden meydana gelebilmektedir. Özellikle diyet yapan kişiler kabızlık problemiyle karşı karşıya kalıp, karın ağrısı şikayetiyle baş etmek zorunda kalabiliyorlar. Karın ağrısı sıkıntılarına karın ağrısına iyi gelen ev yapımı tedavi yöntemleri ile veda edebilirsiniz. İşte karın ağrısını ne geçirir sorusunun cevapları ve karın ağrısına ev yapımı tedaviler.

 • 16.04.2018 11:45 Ayaktaki Nasır Nasıl Geçer? Ayaktaki Nasır Nasıl Geçer?

  Ayaktaki nasıl geçer sorusu bu sorundan müzdarip olan kişiler tarafından oldukça merak ediliyor. Nasırlar, birden fazla nedenden dolayı meydana gelebilir. Nasır insanların ellerinde veya ayaklarında meydana gelebilir. Nasırlar insanların el ve ayaklarını kullanmasını engellemenin yanında günlük işleri de yaparken ağrılı hale getirebilir. Bu nedenlerden dolayı nasır nasıl geçer sorusunun cevabının bilinmesi gerekmektedir. Nasır nasıl çıkarılır diye merak ediyorsanız cevaplar haberimizin detaylarında… işte nasır nasıl geçer ve nasır nasıl çıkarılır sorusunun cevapları…

 • 02.04.2018 17:45 Kirpik Uzatma Yöntemleri Kirpik Uzatma Yöntemleri

  Kirpik uzatma yöntemlerini deneyerek, daha uzun ve gür kirpiklere ulaşabilirsiniz. Kirpikler yüzümüzün en önemli aksesuarlarındandır. Gözlerimizi çerçeveleyen kirpiklerle daha güzel bakışlara sahip olabilirsiniz. Kirpik uzatma yöntemleri arayışına girdiyseniz ve kirpik uzatmak için evde yapılabilecekler nelerdir diyorsanız, işte kirpik uzatma yöntemleri…

 • 09.03.2018 18:45 İlkbaharda Oluşabilecek Cilt Sorunlarına Dikkat! İlkbaharda Oluşabilecek Cilt Sorunlarına Dikkat!

  Saç, Cilt Bakımı ve Güzellik Uzmanı, Eğitmen Master Figen Aktosun, ilkbaharın ruhuna uygun şekilde cildinizi yenilemenin, oluşabilecek olumsuzluklardan korumanın yollarını anlattı. Aktosun, cilt, saç, vücut için bakım kürleri tarifleri verdiği gibi, bu mevsimde yapılabilecek uygulamaları da bir tablo ile aktardı.

 • 25.08.2017 09:12 Tıbbi Bitkiler Bahçesi'nde 70 Yıllık Domates Tohumu Tıbbi Bitkiler Bahçesi'nde 70 Yıllık Domates Tohumu

  Zeytinburnu’nda bulunan Türkiye’nin ilk tohum bankası Tıbbi Bitkiler Bahçesi, ithal tohumlara karşı doğal tohumları koruyor.