Son dakika Hüseyin Germiyen haberleri, Hüseyin Germiyen son dakika, son dakika Hüseyin Germiyen

Son Dakika Hüseyin Germiyen Haberleri

Son dakika Hüseyin Germiyen haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son hüseyin germiyen haberleri anında burada.


  • 12.05.2021 12 May 15:04 Nezen Germiyen cinayetinde kilit isim Ahmet Taşkın'ın arkadaşı konuştu: Bana öldürdüğünü itiraf etti Nezen Germiyen cinayetinde kilit isim Ahmet Taşkın'ın arkadaşı konuştu: Bana öldürdüğünü itiraf etti

    Bir süredir 2013 yılında Nevşehir'de 13 yaşındayken ölü bulunan Nezen Germiyen'in cinayetini araştıran Müge Anlı, cinayetin kilit ismi Ahmet Taşkın'ın koğuş arkadaşını ATV ekranlarında canlı yayına bağladı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Taşkın'ın Koğuş arkadaşı, "Kendisi bana 'Nezen'i ben öldürdüm onun vicdan azabını çekiyorum' dedi. Ben de vicdan azabı çektiğim için aradım" ifadelerini kullandı.

  • 30.01.2016 30 Oca 13:08 Acılı Baba Başbakan ve Cumhurbaşkanından Yardım İstedi Acılı Baba Başbakan ve Cumhurbaşkanından Yardım İstedi

    Nevşehir’in merkez ilçeye bağlı Nar Kasabası’nda 2013 yılında öldürülen Nezen Germiyen’in katili henüz bulunamazken, acılı baba Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’ndan yardım istedi.

  • 19.06.2013 19 Haz 14:51 Kaybolduktan 6 Ay Sonra Cesedi Bulundu Kaybolduktan 6 Ay Sonra Cesedi Bulundu

    Nevşehir'in Nar beldesinde okula gitmek için evinden ayrılan ve 6 ay sonra cesedi bulunan Nezen Germiyen'in cenezesi toprağa verildi.

Advertisement