SON DAKİKA HÜSEYİN ÖNER HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Öner Haberleri

 • 26 Nisan 2017 11:56 Liseli Öğrenciler Höşmerim Yaptı Liseli Öğrenciler Höşmerim Yaptı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, okullarda BENGİ projesi kapsamında çeşitli etkinlikler yapılırken, Celal Toraman Anadolu Lisesi öğrencileri de ekmekten höşmerime kadar değişik yiyecekler üretti.
 • 23 Nisan 2017 17:08 Rehber Öğretmen Laleci, Rehber Öğretmen Laleci, "Çocuklara Hayır Demeyi Öğretin" Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Rehber Öğretmen Tuba Laleci’nin verdiği ‘Uyuşturucu Özgürlüğün Sonu” konulu seminer ilgi gördü.
 • 23 Nisan 2017 16:40 Burhaniye' de 23 Nisan Coşkusu Burhaniye' de 23 Nisan Coşkusu Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, düzenlenen 23 Nisan törenlerinde büyük coşku yaşandı.
 • 20 Nisan 2017 13:06 Yunuslar'da Çamurlu Su Şikayeti Yunuslar'da Çamurlu Su Şikayeti Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, kırsal mahalle ziyaretlerini sürdüren Kaymakam Hüseyin Öner, gittiği Yunuslar mahallesinde vatandaşların çamurlu su şikayeti ile karşılaştı.
 • 17 Nisan 2017 17:33 Kucağında Çocuğu ile Okulda Resim Yaptı Kucağında Çocuğu ile Okulda Resim Yaptı Kucağında çocuğu ile okulda resim yaptıBALIKESİR - Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, okullarda BENGİ projesi kapsamında çok sayıda etkinlik yapılırken, Pelitköy Halit Selçuk İlkokulu'nda da ana sınıfı öğrencilerinin velileri okulun koridorlarına çocukların sevdiği resimler yaptı.
 • 17 Nisan 2017 15:43 Kucağında Çocuğu ile Okulda Resim Yaptı Kucağında Çocuğu ile Okulda Resim Yaptı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, okullarda BENGİ projesi kapsamında çok sayıda etkinlik yapılırken, Pelitköy Halit Selçuk İlkokulu’nda da ana sınıfı öğrencilerinin velileri okulun koridorlarına çocukların sevdiği resimler yaptı.
 • 17 Nisan 2017 11:52 Burhaniye'de Cami ile Minaresi Arasından Yol Geçiyor Burhaniye'de Cami ile Minaresi Arasından Yol Geçiyor Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, kırsal Yabancılar mahallesinde cami ile minaresi arasında yol geçiyor.
 • 13 Nisan 2017 15:19 Burhaniye'de Kaymakam Öner 5 Kırsal Mahalleyi Ziyaret Etti Burhaniye'de Kaymakam Öner 5 Kırsal Mahalleyi Ziyaret Etti Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Kaymakam Hüseyin Öner, BENGİ projesi kapsamında okullardaki çeşitli etkinliklere katılırken, dün de 5 kırsal mahallede vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 06 Nisan 2017 15:22 Huzurevinde Öğrenciler Söyledi, Yaşlılar Oynadı Huzurevinde Öğrenciler Söyledi, Yaşlılar Oynadı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, BENGİ projesi kapsamında okullarda çok sayıda etkinlik düzenlenirken, Kenan Sucuoğlu Huzurevine giden öğrenciler de söyledikleri türkülerle yaşlıları coşturdu.
 • 05 Nisan 2017 15:11 Burhaniye'de Kaymakam Öner, Öğrencilere Kitap Hadiye Etti Burhaniye'de Kaymakam Öner, Öğrencilere Kitap Hadiye Etti Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, BENGİ Projesi kapsamında okul ziyaretlerine devam eden Kaymakam Hüseyin Öner, Milli Eğitim Müdürü Ferhan Levent ile birlikte Mesleki ve Teknik Anadolu lisesini ziyaret ederken öğrencilerle buluştu.
 • 31 Mart 2017 11:33 Burhaniye'de Seçim Güvenliği Toplantısı Burhaniye'de Seçim Güvenliği Toplantısı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Kaymakam Hüseyin Öner’in başkanlığında seçim güvenliği toplantısı yapıldı.
 • 30 Mart 2017 18:49 Burhaniye'de Referandum Güvenliği Toplantısı Burhaniye ilçesinde Kaymakam Hüseyin Öner başkanlığında referandum güvenliği toplantısı yapıldı.
 • 29 Mart 2017 14:36 Kaymakam Öner Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi Kaymakam Öner Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Milli Takım Sporcularından Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Sevim Demircan ile Şehit Mustafa Serin Ortaokulu öğrencilerinden Muhsine Gezer Çek Cumhuriyeti ve Dubai’deki yarışmalarda dereceye...
 • 29 Mart 2017 14:30 Burhaniye'de Kütüphaneler Haftası Burhaniye'de Kütüphaneler Haftası Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Her yıl 27 Mart-2 Nisan tarihleri arasında kutlanan Kütüphaneler Haftası kutlamaları başladı.
 • 22 Mart 2017 12:45 Burhaniye'de Okuma Saatlerine Bürokratlarda Katıldı Burhaniye'de Okuma Saatlerine Bürokratlarda Katıldı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Kaymakam Hüseyin Öner’in öncülüğünde başlatılan okuma saatlerine daire müdürleri de ilgi gösterdi.
 • 21 Mart 2017 12:59 İkizlere Ödül İkizlere Ödül Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, resim yarışmasında dereceye giren ikiz kız kardeşler ilgi odağı oldu.
 • 20 Mart 2017 19:22 Burhaniyeli Öğrenciler Kahvehaneyi Okuma Salonu Yaptı Burhaniyeli Öğrenciler Kahvehaneyi Okuma Salonu Yaptı Burhaniyeli öğrenciler kahvehaneyi okuma salonu yaptıBALIKESİR - Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, BENGİ projesi kapsamında okullarda Kaymakam Hüseyin Öner ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhan Levent'in öncülüğünde okuma saatleri düzenlenirken, 8 Eylül İlkokulu'da farklı bir etkinliğe imza attı.
 • 16 Mart 2017 13:11 Kaymakam Öner, Başarılı Öğrencileri Kabul Etti Kaymakam Öner, Başarılı Öğrencileri Kabul Etti Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, özel bir okulun tekvando, basketbol, satranç ve jimnastik gibi çeşitli spor dallarında dereceler alan başarılı öğrenciler Kaymakam Hüseyin Öner’i ziyaret etti.
 • 13 Mart 2017 17:07 Burhaniye'ye Dev Yatırım Burhaniye'ye Dev Yatırım Burhaniye’nin büyük ihtiyacı olan düğün salonu ve pazar yerinin temeli görkemli bir törenle atıldı.
 • 09 Mart 2017 13:04 Müjde Babuşcuoğlu Anaokulunda Bengi Farkı Müjde Babuşcuoğlu Anaokulunda Bengi Farkı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, okul öncesi eğitimi veren bağımsız Müjde Babuşcuoğlu Anaokulu, BENGİ Projesi kapsamında okulda “Okulumuza hoş geldiniz arkadaşlar” isimli bir proje başlattı.
 • 08 Mart 2017 20:17 Burhaniye'de Defileli Kadınlar Günü Kutlaması Burhaniye'de Defileli Kadınlar Günü Kutlaması Burhaniye'de defileli kadınlar günü kutlamasıBALIKESİR - Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü çeşitli etkinliklerle kutlanırken, Ahmet Akın Kültür Merkezi'ndeki kutlamalar da renkli görüntülere sahne oldu.
 • 08 Mart 2017 18:17 Burhaniye'de Defileli Kadınlar Günü Kutlaması Burhaniye'de Defileli Kadınlar Günü Kutlaması Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü çeşitli etkinliklerle kutlanırken, Ahmet Akın Kültür Merkezi’ndeki kutlamalar da renkli görüntülere sahne oldu.
 • 07 Mart 2017 13:47 Balyalı Başkan Kılıç Kaymakam Öner'i Ziyaret Etti Balyalı Başkan Kılıç Kaymakam Öner'i Ziyaret Etti Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Kaymakam Hüseyin Öner, Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç’ı makamında kabul etti.
 • 06 Mart 2017 13:12 Burhaniye'de Bengi Projesine Bubyo Desteği Burhaniye'de Bengi Projesine Bubyo Desteği Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Bengi projesi gereğince çeşitli okullarda okuma etkinlikleri yapılırken, uygulamaya bir destek de Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’ndan (BUBYA) geldi.
 • 27 Şubat 2017 15:53 Kaymakam Öner Bengi Gönüllüleri ile Bir Araya Geldi Kaymakam Öner Bengi Gönüllüleri ile Bir Araya Geldi Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’nın öncülüğünde başlatılan Bengi Projesi gereğince çok sayıda etkinlik yapılırken, Kaymakam Hüseyin Öner, okullardaki Bengi gönüllüleri ile bir araya geldi.