Son dakika İdris Şahin haberleri, İdris Şahin son dakika, son dakika İdris Şahin

Son Dakika İdris Şahin Haberleri

Son dakika İdris Şahin haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son idris şahin haberleri anında burada.


 • 29.08.2023 29 Ağu 17:27 DEVA Partisi'nden vekil transferi iddialarına yanıt: 'Açıkça yalandır' DEVA Partisi'nden vekil transferi iddialarına yanıt: 'Açıkça yalandır'

  DEVA Partisi Sözcüsü İdris Şahin, vekil transferi iddialarını yalanladı ve partinin grup kurma amacıyla böyle bir gündemi olmadığını belirtti.

 • 21.07.2023 21 Tem 17:57 DEVA Partisi Sözcüsü İdris Şahin, Kılıçdaroğlu ve Özdağ arasında 'gizli protokol' iddialarını reddetti DEVA Partisi Sözcüsü İdris Şahin, Kılıçdaroğlu ve Özdağ arasında 'gizli protokol' iddialarını reddetti

  DEVA Partisi Sözcüsü İdris Şahin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ arasında seçim öncesi gizli bir protokol imzalandığı iddialarını reddetti. Şahin, bu şekilde gizli bir protokol olduğuna dair herhangi bir bilgilerinin olmadığını belirtti ve DEVA Partisi'nin bu tür bir adıma karşı olduğunu vurguladı.

 • 21.07.2023 21 Tem 17:04 DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı İdris Şahin, Kılıçdaroğlu ve Özdağ arasındaki 'gizli protokol'den haberi olmadığını söyledi DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı İdris Şahin, Kılıçdaroğlu ve Özdağ arasındaki 'gizli protokol'den haberi olmadığını söyledi

  DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili İdris Şahin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ arasında yapıldığı iddia edilen 'gizli protokol' hakkında haberleri olmadığını belirtti. Şahin, iktidarın yanlış politikalarda ısrarcılığa devam ettiğini ve Türkiye'nin ciddi sorunlarla karşı karşıya olduğunu söyledi. Hükümetin sorunların çözümüne dair bir programı olmadığını vurgulayan Şahin, yatırım için güven sağlanması gerektiğini ifade etti. Şahin, Kılıçdaroğlu ve Özdağ arasındaki görüşmelerin detayının sadece iki lider tarafından paylaşılması gerektiğini düşündüklerini belirtti.

 • 02.06.2023 02 Haz 15:27 İdris Şahin kimdir? Milletvekili İdris Şahin kaç yaşında, nereli? İdris Şahin hayatı ve biyografisi! İdris Şahin kimdir? Milletvekili İdris Şahin kaç yaşında, nereli? İdris Şahin hayatı ve biyografisi!

  Son zamanlarda merak edilmekte olan isimler arasında İdris Şahin'da yer alıyor ve bu nedenle internet üzerinde İdris Şahin kimdir? Araştırılmakta. Peki, İdris Şahin kimdir? Göksu Öngören kaç yaşında, ne iş yapıyor? Göksu Öngören hayatı ve biyografisi!

 • 19.04.2023 19 Nis 11:09 İdris Şahin, Sadullah Ergin'in CHP Ankara Birinci Bölge'den Aday Gösterilmesine İlişkin: 'Bu Sadece Bir Seçim İş Birliğidir. İdris Şahin, Sadullah Ergin'in CHP Ankara Birinci Bölge'den Aday Gösterilmesine İlişkin: "Bu Sadece Bir Seçim İş Birliğidir.

  Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkan Yardımcısı İdris Şahin, CHP listelerinden Ankara birinci bölgeden aday gösterilmesi eleştirilere neden olan ve dün yapılan CHP Ankara milletvekili adayları tanıtım toplantısına katılmayan Sadullah Ergin ile ilgili; “Sadullah Bey Teşkilat Başkanımız onun adına vekaleten kendi adıma asaleten geldim. Biz DEVA Partisi rozeti ve kimliği altında ve Genel Başkan Yardımcıları olarak CHP’nin listelerinden milletvekili adayıyız. Parlamento’ya girdiğimizde de DEVA’lı olduğumuz gerçeği devam edecek ve DEVA Partisi’nin Genel Başkan Yardımcıları olarak, milletvekilleri olarak yemin edeceğiz ve ant içeceğiz. Bu sadece bir seçim iş birliğidir. Bu seçim iş birliğinde dayanışma gösteren ve sıcacık yüreğini bize açan CHP’li değerli dostlarımıza da çok çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 • 18.03.2023 18 Mar 17:19 Deva Partisi'nden 'Bilmiyoruz' Kampanyası: 'Bilmek Bir Haktır. Biz, Hakkımızı İstiyoruz' Deva Partisi'nden "Bilmiyoruz" Kampanyası: "Bilmek Bir Haktır. Biz, Hakkımızı İstiyoruz"

  Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi, sosyal medyada “Bilmiyoruz” etiketi ile kampanya başlattı. DEVA Partisi Sözcüsü İdris Şahin, 6 Şubat depremlerinde kaç kişinin öldüğünün, kaç kişinin göç etmek zorunda kaldığının, kaç kişin işsiz kaldığının hala bilinmediğini vurgulayarak “Biz aldatılan, oyalanan, arkasından gizli saklı işler çevrilen, insan yerine konulmayan bir millet olmayı reddediyoruz. Bilmek bir haktır. Biz, hakkımızı istiyoruz” dedi.

 • 06.03.2023 06 Mar 13:17 DEVA Partili İdris Şahin'den, 6'lı Masa'yı terk eden Meral Akşener'e çağrı DEVA Partili İdris Şahin'den, 6'lı Masa'yı terk eden Meral Akşener'e çağrı

  DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı İdris Şahin katıldığı canlı yayında 6'lı Masa'yı terk eden İYİ Parti lideri Meral Akşener'e çağrıda bulundu. Şahin, "Öncelikle şunu söyleyelim Meral Hanım bu masanın gerçek sahibi. Dolasıyla ev sahibine 'buyur gel' demek gibi bir şey olmaz. Bugünkü toplantıda olmalarını canı yürekten isteriz. Bugün inşallah noktayı hep birlikte koyarlar diye düşünüyorum" dedi.

 • 23.02.2023 23 Şub 11:47 İdris Şahin: Deprem Anında Bile Ne Bir Denetim Ne Bir Kontrol Ne de Vatandaşına Sahip Çıkabilen Bir İktidar Var İdris Şahin: Deprem Anında Bile Ne Bir Denetim Ne Bir Kontrol Ne de Vatandaşına Sahip Çıkabilen Bir İktidar Var

  Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Sözcüsü İdris Şahin, Hatay’dan depremzede bir annenin kendisine yazdığı mektubu okudu ve “Hiçbir vatandaşımız bunları hak etmiyor. Türkiye her şeyin en iyisini hak ediyor ancak bu deprem anında bile ne bir denetim ne bir kontrol ne de vatandaşına sahip çıkabilen bir iktidar var” dedi.

 • 13.02.2023 13 Şub 18:54 DEVA Partisi'nden deprem sonrası başlayan seçim erteleme tartışmalarına itiraz: YSK da Cumhurbaşkanı da yapamaz DEVA Partisi'nden deprem sonrası başlayan seçim erteleme tartışmalarına itiraz: YSK da Cumhurbaşkanı da yapamaz

  DEVA Partisi Sözcüsü İdris Şahin, deprem bölgesinde OHAL ilan edilmesinin ardından başlayan seçim erteleme tartışmalarına ilişkin, "Anayasamıza göre, mevcut durumda seçimlerin ertelenmesi mümkün değildir. YSK da Cumhurbaşkanı da erteleyemez. YSK'nın seçim tarihlerini değiştirme yetkisi olduğunu kabul etmek, YSK'nın Anayasa'dan, kanunlardan ve TBMM'den üstün olduğu anlamına gelir. Anayasa, Cumhurbaşkanı'nın da YSK'nın da üstündedir" dedi.

 • 13.02.2023 13 Şub 18:54 İdris Şahin: Seçimleri Ysk da Erteleyemez, Sayın Cumhurbaşkanı da Erteleyemez İdris Şahin: Seçimleri Ysk da Erteleyemez, Sayın Cumhurbaşkanı da Erteleyemez

  Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Sözcüsü İdris Şahin, deprem bölgesinde Olağanüstü Hal (OHAL) ilan edilmesinin ardından başlayan seçim erteleme tartışmalarına ilişkin, “Anayasa’mıza göre, mevcut durumda seçimlerin ertelenmesi mümkün değildir. YSK da erteleyemez, Sayın Cumhurbaşkanı da erteleyemez. YSK’nın seçim tarihlerini değiştirme yetkisi olduğunu kabul etmek, YSK’nın Anayasa’dan, kanunlardan ve yasama organı TBMM’den üstün olduğu anlamına gelir. Ortada Anayasa varken YSK’nın veya herhangi bir başka yapının iradesinin hiçbir hükmü yoktur. Anayasa’mız, Sayın Cumhurbaşkanı’nın da YSK’nın da üstündedir” dedi.

 • 11.02.2023 11 Şub 14:53 Deva Partisi Sözcüsü Şahin: Üniversiteleri Kapatmayın, Gençlerimizi Cezalandırmayın Deva Partisi Sözcüsü Şahin: Üniversiteleri Kapatmayın, Gençlerimizi Cezalandırmayın

  DEVA Partisi Sözcüsü İdris Şahin, 6 Şubat’ta meydana gelen depremlerin ardından uzaktan eğitime geçilmesi kararına ilişkin, “Zaten pandemi sürecinde uygulamada yaşanan sıkıntılar bir sorun olarak varlığını korurken, bunun üstüne bir dönem daha öğrencileri bu uygulamalardan mahrum etmek üniversite eğitiminin katledilmesi anlamına gelir” dedi. Şahin ayrıca, “Size bir sefer daha sesleniyoruz: Lütfen üniversiteleri kapatmayın, gençlerimizi cezalandırmayın. Cezalandırdığımız kesim sadece gençlerimiz değil, aynı zamanda ülkemizin geleceğidir. O yüzden sayın Erdoğan, kararınızı bir kez daha gözden geçirin” ifadelerini kullandı.

 • 07.02.2023 07 Şub 03:37 İdris Şahin, Deva Partisi Teşkilat İşleri Başkanı Sadullah Ergin'in Kardeşlerinin Hatay'da Enkaz Altında Kaldığını Duyurdu İdris Şahin, Deva Partisi Teşkilat İşleri Başkanı Sadullah Ergin'in Kardeşlerinin Hatay'da Enkaz Altında Kaldığını Duyurdu

  DEVA Partisi Sözcüsü İdris Şahin, “Eski Adalet Bakanımız, partimizin Teşkilat İşleri Başkanı Sayın Sadullah Ergin ile telefonda konuştum. Sadullah Bey’in tüm yakınları ve kardeşlerinin enkaz altında olduğunu fakat onların kurtarılması için gerekli arama kurtarma çalışmalarının ne yazık ki yapılamadığını bizlerle üzülerek paylaştı” dedi.

 • 21.01.2023 21 Oca 15:05 Deva Partisi Sözcüsü Şahin: 'İsveç Hükûmeti Alçakça Provokasyona Derhal Müdahale Etmelidir' Deva Partisi Sözcüsü Şahin: "İsveç Hükûmeti Alçakça Provokasyona Derhal Müdahale Etmelidir"

  DEVA Partisi Sözcüsü İdris Şahin, İsveç’te aşırı sağcı gösterici Rasmus Paludan’ın Türkiye’nin İsveç Büyükelçiliği’nin önünde Kur’an-ı Kerim yakacağını duyurmasının ardından eyleme izin verilmesine tepki gösterdi. Şahin, “İsveç hükümeti alçakça provokasyona derhal müdahale etmelidir” dedi.

 • 14.12.2022 14 Ara 20:39 Deva Sözcüsü Şahin: 'Sayın Erdoğan Yasaklarla İktidar Oldu ve Bugün İtibariyle Koymuş Olduğu Yasaklarla Gidiyor' Deva Sözcüsü Şahin: "Sayın Erdoğan Yasaklarla İktidar Oldu ve Bugün İtibariyle Koymuş Olduğu Yasaklarla Gidiyor"

  Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Sözcüsü İdris Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkındaki karara ilişkin; “Sayın Erdoğan yasaklarla iktidar oldu ve bugün itibariyle koymuş olduğu yasaklarla gidiyor. En azından 2023’te yapılacak seçimlerde artık Sayın Erdoğan’ın olmayacağı verilen bu siyasi yasak kararı ile perçinlenmiş oldu” açıklamasını yaptı.

 • 11.12.2022 11 Ara 11:56 İdris Şahin: Sayın Erdoğan'ın Mağdur Edebiyatı ile Seçimlere Girmesine Muhalefet Olarak Fırsat Vermeyeceğiz İdris Şahin: Sayın Erdoğan'ın Mağdur Edebiyatı ile Seçimlere Girmesine Muhalefet Olarak Fırsat Vermeyeceğiz

  Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Sözcüsü İdris Şahin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “2023'te milletimizden kendi adımıza son defa istediğimiz destekten alacağımız güçle Türkiye Yüzyılı’nın inşasını başlatıp bu kutlu bayrağı gençlere teslim edeceğiz” sözlerine ilişkin, “Yıllarca mağduriyet siyaseti ile siyasette yer almış, gerçek anlamda zaman zaman mağdur edilmiş olan bir lider olarak Sayın Erdoğan’ın burada Anayasa’nın amir hükmü çerçevesinde bir mağdur edebiyatı ile seçimlere girmesine muhalefet olarak fırsat vermeyeceğiz” dedi.

 • 06.12.2022 06 Ara 22:59 İdris Şahin: İktidar Yetkilileri Hem Meclis'te Hem Sokakta Atmosferi Tırmandırmak İçin Ellerinden Gelen Her Türlü Çabayı Gösteriyorlar İdris Şahin: İktidar Yetkilileri Hem Meclis'te Hem Sokakta Atmosferi Tırmandırmak İçin Ellerinden Gelen Her Türlü Çabayı Gösteriyorlar

  DEVA Partisi Sözcüsü İdris Şahin, TBMM Genel Kurulu’nda çıkan kavgada yaralanan İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs’ü tedavi gördüğü hastanede, DEVA Partisi Genel Başkanı Mehmet Emin Ekmen ile birlikte ziyaretinin ardından; “Bu tür davranışlar Meclis’te gerçekleşirse sokaktaki insanı nasıl tutabiliriz? Buna dair kaygılarımız gün geçtikçe artıyor. Ama üzülerek ifade ediyoruz ki iktidar yetkilileri hem Meclis’te hem sokakta atmosferi tırmandırmak için ellerinden gelen her türlü çabayı gösteriyorlar” açıklamasını yaptı.

 • 24.11.2022 24 Kas 14:45 AK Parti İl Başkanı Ahlatcı: 'Öğretmenler toplumun mimarıdır' AK Parti İl Başkanı Ahlatcı: "Öğretmenler toplumun mimarıdır"

  AK Parti İl Başkanı Ahlatcı: "Öğretmenler toplumun mimarıdır"ÇORUM AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, öğretmenlerin toplumun mimarı olduğunu söyledi.

 • 22.11.2022 22 Kas 17:42 Beyaz önlüklerini giydiler Beyaz önlüklerini giydiler

  DÜZCE(İHA) – Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde öğrenciler beyaz önlük giymenin gururunu yaşadılar.

 • 11.11.2022 11 Kas 20:49 DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şahin, Bitlis'te esnafı ziyaret etti DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şahin, Bitlis'te esnafı ziyaret etti

  DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı İdris Şahin, Bitlis'te esnaf ziyaretinde bulundu.

 • 11.10.2022 11 Eki 16:36 İdris Şahin: Ülkeye Aldığınız Göçmenlerin Nerede Oturduğunu Bilmiyor Musunuz? Bilmiyorsanız Acizsiniz, Bilerek Yapıyorsanız Suç İşliyorsunuz İdris Şahin: Ülkeye Aldığınız Göçmenlerin Nerede Oturduğunu Bilmiyor Musunuz? Bilmiyorsanız Acizsiniz, Bilerek Yapıyorsanız Suç İşliyorsunuz

  Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Sözcüsü İdris Şahin, bazı vatandaşların kendi adreslerinde yabancı uyruklu şahısların kayıtlı olduğu yönündeki iddialarına ilişkin, “Hükümetin, seçim güvenliği endişelerine bir de ulusal güvenlik endişelerini eklemiş olduğunu görüyoruz. Siz, ülkeye aldığınız göçmenlerin nerede olduğunu, nerede oturduğunu bilmiyor musunuz? Bilmiyorsanız acizsiniz, yok eğer bilerek yapıyorsanız da açıkça suç işliyorsunuz. Nüfus müdürlükleri dolup taşmış, e-devlet kilitlenmiş durumdayken bu hususta acilen hükümetin kamuoyunu rahatlatacak bir açıklama yapmasını bekliyoruz” dedi.

 • 19.08.2022 19 Ağu 15:13 Deva Partisi Sözcüsü İdris Şahin: 'Cumhur İttifakı Her Türlü Gayrimeşru Yola Başvuruyor' Deva Partisi Sözcüsü İdris Şahin: "Cumhur İttifakı Her Türlü Gayrimeşru Yola Başvuruyor"

  Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Sözcüsü İdris Şahin, “Cumhur İttifakı bu seçimde bekledikleri sonucu alamayacaklarını görünce her gayrimeşru yola başvuruyorlar. Taşları bağlayarak, sokaklara saldıkları köpeklerden nemalanan kesimler ülkeye yaptıkları kötülüğün, ihanetin farkında değiller” dedi.

 • 20.05.2022 20 May 19:47 DEVA Partisi GMYK üyeleri, Kayseri'yi ziyaret etti DEVA Partisi GMYK üyeleri, Kayseri'yi ziyaret etti

  Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Merkez Yönetim Kurulu (GMYK) üyeleri, Kayseri'de partililerle bir araya geldi.

 • 13.05.2022 13 May 00:40 İdris Şahin'den Gaziantep Valiliği'ne: 'Ne Sizden Ne de Baskı Altında Çalışan Yargıdan Korkumuz Yok' İdris Şahin'den Gaziantep Valiliği'ne: "Ne Sizden Ne de Baskı Altında Çalışan Yargıdan Korkumuz Yok"

  Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Sözcüsü İdris Şahin, Gaziantep’te 21 Mayıs’ta  yapılması planlanan mitingin engellendiği iddialarını yalanlayan ve “Evrakta Sahtecilik” suçundan suç duyurusunda bulunacağını açıklayan Gaziantep Valiliği’ne tepki gösterdi. Şahin, “Sayın Vali, sabırsızlıkla suç duyurusunda bulunmanızı bekliyoruz. Ne sizden ne de baskı altında çalışan yargıdan korkumuz yok” dedi.

 • 28.04.2022 28 Nis 09:45 DEVA Partisi'nden olası erken seçim iddiası: İktidarın bu kışı çıkartabilecek bir performansı yok! DEVA Partisi'nden olası erken seçim iddiası: İktidarın bu kışı çıkartabilecek bir performansı yok!

  DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı İdris Şahin, iktidarın 'yoğun bakımda' olduğunu söyleyerek bu kışı çıkartamayacağını, bu sebeple de kasım ayında erken bir seçim beklediklerini söyledi.

 • 27.04.2022 27 Nis 16:12 DEVA Partisi Seçim İşleri Başkanı Şahin, partisinin seçim kararını değerlendirdi Açıklaması DEVA Partisi Seçim İşleri Başkanı Şahin, partisinin seçim kararını değerlendirdi Açıklaması

  Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Seçim İşleri Başkanı İdris Şahin, seçimlere, ittifak içinde veya dışında olsun DEVA Partisinin adıyla, logosuyla gireceklerini belirterek, "6 siyasi partinin belirleyeceği cumhurbaşkanı adayına da sonuna kadar destek vereceğiz.

 • 21.04.2022 21 Nis 15:38 Çorumlu Patates Satıcısı: Patatesin Eziği Çürüğü Bile 2.5 Lira. Artık Tezgah Altında Çürük Malzeme Kalmıyor Çorumlu Patates Satıcısı: Patatesin Eziği Çürüğü Bile 2.5 Lira. Artık Tezgah Altında Çürük Malzeme Kalmıyor

  DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü İdris Şahin’e dert yanan Çorumlu patates satıcısı, “Geçen yıl 3,5 liraya satılan patatesi şimdi 3 kilosunu 20 liraya satıyoruz. Vatandaşın alım gücü zayıf. Patatesin eziği ve çürüğü bile 2,5 lira. Artık tezgah altında çürük malzeme kalmıyor” dedi.

 • 30.03.2022 30 Mar 12:12 Düzce Üniversitesi aktarlarla bir araya geldi Düzce Üniversitesi aktarlarla bir araya geldi

  Çevre ve sağlık alanlarında Bölgesel Kalkınma üniversitesi ilan edilen Düzce Üniversitesi, ihtisaslaşma sürecinin önemli paydaşlarından olan ve ilde faaliyet gösteren aktarlarla bir araya geldi.

 • 22.03.2022 22 Mar 13:37 Düzce Üniversitesi polen üretimi ve satışı konusunda firmayla iş birliği yapacak Düzce Üniversitesi polen üretimi ve satışı konusunda firmayla iş birliği yapacak

  Düzce Üniversitesi ve arıcılık firması arasında polen üretimi danışmanlığı ile fason dolum hizmeti protokolü imzalandı.

 • 21.03.2022 21 Mar 09:45 İttifaklar yeni seçim kanunundan nasıl etkilenecek? | Nevşin Mengü Soruyor İttifaklar yeni seçim kanunundan nasıl etkilenecek? | Nevşin Mengü Soruyor

  Nevşin Mengü Soruyor'da, DEVA Partisi Gen. Bşk. Yrd. İdris Şahin'le tartışma yaratan yeni seçim kanununu, gazeteci Elmas Topcu'yla Scholz'un Türkiye ziyaretinin yankılarını ve Ankara-Berlin ilişkilerini konuştuk.

 • 02.11.2021 02 Kas 17:46 Son dakika haber | Düğünde tabancayla ateş edip, 1 kişiyi yaralayan emekli öğretmen serbest Son dakika haber | Düğünde tabancayla ateş edip, 1 kişiyi yaralayan emekli öğretmen serbest

  Edinilen son dakika haberine göre TRABZON'un Sürmene ilçesinde düğünde tabancayla ateş açıp, İdris Şahin'i (36) yaraladığı suçlamasıyla gözaltına alınan emekli öğretmen D.A.U. (63), adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

 • 01.11.2021 01 Kas 16:29 Düğünde maganda tarafından vuruldu, yakınları isyan etti Düğünde maganda tarafından vuruldu, yakınları isyan etti

  Trabzon'da bir düğüne havaya ateş açan şahsın tabancasından çıkan kurşun, İdris Şahin'e isabet etti. Yere yığılan Şahin'in yakınları olaya ederken, o anlar bir davetlinin cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi.

 • 01.11.2021 01 Kas 11:28 Son dakika! DÜĞÜNDE MAGANDA TARAFINDAN BOYNUNDAN VURULDU; O ANLAR KAMERADA Son dakika! DÜĞÜNDE MAGANDA TARAFINDAN BOYNUNDAN VURULDU; O ANLAR KAMERADA

  Bir son dakika haberine göre TRABZON'un Sürmene ilçesinde İdris Şahin (36), düğünde havaya ateş açmak isteyen D.A.U.'nun tabancasından çıkan kurşunla yaralandı.

 • 31.10.2021 31 Eki 19:17 Düğünde atılan maganda kurşunu ile boynundan yaralandı Düğünde atılan maganda kurşunu ile boynundan yaralandı

  Trabzon'un Sürmene ilçesinde düğünde atılan silahtan çıkan kurşun bir kişinin yaralanmasına neden oldu.

 • 15.10.2021 15 Eki 18:30 Düzce Üniversitesi, kadın çiftçilerle buluştu Düzce Üniversitesi, kadın çiftçilerle buluştu

  Düzce Üniversitesi, Çevre ve Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma Koordinatörlüğü öncülüğünde, "15 Ekim Dünya Kadın Çiftçiler Günü" kapsamında kadın çiftçilerle bir araya geldi.

 • 08.01.2021 08 Oca 14:39 Başkan Şahin: 'İscehisarspor emin adımlarla yoluna devam ediyor' Başkan Şahin: "İscehisarspor emin adımlarla yoluna devam ediyor"

  Afyonkarahisar Belediye Bakanımız Ahmet Şahin, İscehisarspor'un 3. Lig parolasıyla çıktığı yolunda emin adımlarla ilerlediğini kaydederek, bu kapsamında ilçenin takımına sahip çıkacağını dile getirdi.

 • 28.12.2020 28 Ara 17:46 Babacan'ın Partisi Olası Erken Seçime Nasıl Hazırlanıyor? Babacan'ın Partisi Olası Erken Seçime Nasıl Hazırlanıyor?

  Eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın liderliğindeki DEVA Partisi'nin Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İdris Şahin, 1. Olağan Büyük Kongre sürecine ilişkin VOA Türkçe'nin sorularını yanıtladı.

 • 22.10.2020 22 Eki 16:59 Toroslar'ın iki şehidinin ailelerine 'Şahadet Belgesi' verildi Toroslar'ın iki şehidinin ailelerine 'Şahadet Belgesi' verildi

  Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesi sınırında PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş İdris Şahin'in ve Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde şehit düşen Piyade Sözleşmeli Er Mesut Yıldırım'ın Şahadet Belgeleri Mersin'in merkez Toroslar ilçesinde yaşayan ailelerine verildi.

 • 31.08.2020 31 Ağu 08:16 DHA YURT BÜLTENİ - 1 DHA YURT BÜLTENİ - 1

  Şehit Uzman Çavuş Şahin, nişan kıyafetleri ile son yolculuğuna uğurlandı AĞRI'nın Doğubayazıt ilçesinde, İran sınırından sızma girişiminde bulunan PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş İdris Şahin (25), memleketi Mersin'de son yolculuğuna uğurlandı.

 • 30.08.2020 30 Ağu 14:54 Son dakika haber! Şehit Piyade Uzman Çavuş İdris Şahin son yolculuğuna uğurlandı Son dakika haber! Şehit Piyade Uzman Çavuş İdris Şahin son yolculuğuna uğurlandı

  Son dakika haberleri... Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesi hududunda İran istikametinden sızma girişiminde bulunan PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş İdris Şahin'in cenazesi memleketi Mersin'de toprağa verildi.

 • 30.08.2020 30 Ağu 14:51 Şehit Uzman Çavuş Şahin, nişan kıyafetleri ile son yolculuğuna uğurlandı Şehit Uzman Çavuş Şahin, nişan kıyafetleri ile son yolculuğuna uğurlandı

  AĞRI'nın Doğubayazıt ilçesinde, İran sınırından sızma girişiminde bulunan PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş İdris Şahin (25), memleketi Mersin'de son yolculuğuna uğurlandı.

 • 30.08.2020 30 Ağu 14:37 Mersinli şehit nişan kıyafetiyle uğurlandı Mersinli şehit nişan kıyafetiyle uğurlandı

  - Mersinli şehit nişan kıyafetiyle uğurlandı Ağrı Doğubeyazıt'da sızma girişiminde bulunan terör örgütü mensuplarıyla çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş İdris Şahin, memleketi Mersin'de son yolculuğuna uğurlanırken, ailesi, düğün hazırlığı yapan şehidin tabutuna nişan kıyafetini koydu...

 • 29.08.2020 29 Ağu 20:32 ABONELERİMİZİN BİLGİSİNE: CANLI YAYIN ABONELERİMİZİN BİLGİSİNE: CANLI YAYIN

  AĞRI'da devam eden 'Yıldırım-3 Operasyonu'nda teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş İdris Şahin ve Piyade Uzman Çavuş Ceyhun Arslantürk, Erzurum'da düzenlenen törenle memleketlerine uğurlanıyor.

 • 29.08.2020 29 Ağu 17:28 Son dakika haberleri! Mersin'e şehit ateşi düştü Son dakika haberleri! Mersin'e şehit ateşi düştü

  Son dakika haberlerine göre Mersin'e şehit ateşi düştüDoğubayazıt Ağrı sınır hattında, sızma girişiminde bulunan terör örgütü mensuplarıyla çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş İdris Şahin'in acı haberi, memleketi Mersin'deki ailesine ulaştı.

 • 07.06.2020 07 Haz 17:25 DEVA Partisi'nden 'HDP'nin olduğu ittifakta yer alır mısınız?' sorusuna yanıt: Meclis'e girmiş herkesle irtibat kurabiliriz DEVA Partisi'nden "HDP'nin olduğu ittifakta yer alır mısınız?" sorusuna yanıt: Meclis'e girmiş herkesle irtibat kurabiliriz

  Demokrasi ve Atılım Partisi Genel Başkan Yardımcısı İdris Şahin, düzenlediği basın toplantısında bir gazetecinin "Seçimlerde HDP'nin olduğu ittifakta yer alır mısınız?" sorusuna yanıt verdi. Şahin, "Meclis'e girmiş herkesle irtibat kurabiliriz. Ama seçimler için söylüyorsanız bu ittifakı milletimizle yapacağız" dedi.

 • 11.03.2020 11 Mar 14:02 DÜ Rektör Yardımcısı Şahin koronavirüsü anlattı DÜ Rektör Yardımcısı Şahin koronavirüsü anlattı

  Düzce Üniversitesi (DÜ) Orman Fakültesinin yürüttüğü Orman Fakültesi Konferanslar Serisi'nin (OFKS) 47'nci sayısında DÜ Rektör Yardımcısı Tıp Fakültesi Dekanı ve Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. İdris Şahin'in koronavirüsü anlattı.

 • 09.03.2020 09 Mar 17:19 Ali Babacan'ın partisinin kuruluş işlemleri tamamlandı Ali Babacan'ın partisinin kuruluş işlemleri tamamlandı

  Eski bakanlardan Ali Babacan'ın liderliğindeki partinin kurucuları arasında yer alan eski milletvekili İdris Şahin, yeni kurulan partilerinin kadınlara, gençlere ve çocuklara aydınlık bir yarın hazırlayacağını söyledi.

 • 09.03.2020 09 Mar 17:00 Ali Babacan'ın partisinin kuruluş işlemleri tamamlandı Ali Babacan'ın partisinin kuruluş işlemleri tamamlandı

  Eski bakanlardan Ali Babacan'ın liderliğindeki partinin kurucuları arasında yer alan eski milletvekili İdris Şahin, yeni kurulan partilerinin kadınlara, gençlere ve çocuklara aydınlık bir yarın hazırlayacağını söyledi.

 • 09.03.2020 09 Mar 16:28 Yeni partinin kuruluş başvurusu yapıldı Yeni partinin kuruluş başvurusu yapıldı

  ALİ Babacan önderliğindeki yeni partinin kuruluş dilekçesi, İçişleri Bakanlığı'na sunuldu.

 • 09.03.2020 09 Mar 16:25 Yeni partinin kuruluş başvurusu yapıldı Yeni partinin kuruluş başvurusu yapıldı

  ALİ Babacan önderliğindeki yeni partinin kuruluş dilekçesi, İçişleri Bakanlığı'na sunuldu.

 • 03.02.2020 03 Şub 16:31 Belediye başkanı oğlunun nikahını kendisi kıldı Belediye başkanı oğlunun nikahını kendisi kıldı

  Afyonkarahisar'ın İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, oğlu İdris Şahin ile Burçak Akyol çiftinin nikahını kendisi kıydı.

Advertisement