Son dakika İsmail Köklü haberleri, İsmail Köklü son dakika, son dakika İsmail Köklü

Son Dakika İsmail Köklü Haberleri

Son dakika İsmail Köklü haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ismail köklü haberleri anında burada.

 • 21.05.2014 10:53 Can Güvenliği Derdine Düşüldüğünde Hekimlik Yapılamaz"

  Samsun Tabip Odası Başkanı Doç. Dr. Fatih Özkan, hekimlere ve sağlık çalışanlarına yönelik yaşanan şiddetin sağlık personelini canından bezdirdiğini belirterek, “Can güvenliği derdine düşüldüğünde hekimlik yapılamaz” dedi.

 • 20.05.2014 18:30 Kazada Can Veren Genç Doktorun Cenazesi Mersin'e Gönderildi Kazada Can Veren Genç Doktorun Cenazesi Mersin'e Gönderildi

  Ankara'dan kendisi gibi doktor olan eşiyle birlikte İstanbul'a dönerken TEM'in Sakarya'nın Akyazı İlçesi geçişinde otomobilin camını temizlemek için durduğu sırada arkadan gelen kamyonun altında kalarak ölen 29 yaşındaki İsmail Köklü'nün cenazesi, toprağa verilmek üzere memleketi Mersin'e gönderildi.

 • 20.05.2014 17:57 Kazada Can Veren Genç Doktorun Cenazesi Mersin'e Gönderildi

  Ankara'dan kendisi gibi doktor olan eşiyle birlikte İstanbul'a dönerken TEM'in Sakarya'nın Akyazı İlçesi geçişinde otomobilin camını temizlemek için durduğu sırada arkadan gelen kamyonun altında kalarak ölen 29 yaşındaki İsmail Köklü'nün cenazesi, toprağa verilmek üzere memleketi Mersin'e gönderildi.

 • 20.05.2014 15:15 Sakarya'daki Trafik Kazası Sakarya'daki Trafik Kazası

  Akyazı ilçesindeki kazada hayatını kaybeden doktorun cenazesi Mersin'de toprağa verildi.

 • 19.05.2014 22:59 Aynı Hastanede Çalışan Doktor Çifti, Trafik Kazası Ayırdı Aynı Hastanede Çalışan Doktor Çifti, Trafik Kazası Ayırdı

  Meslektaş eşiyle, İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan doktor, TEM otoyolunda kamyonun çarpması sonucu hayatını kaybetti.

 • 19.05.2014 19:10 Otomobilinin Camını Temizlerken Kamyonun Çarptığı Doktor Öldü

  İstanbul okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kendisi gibi doktor olan eşiyle birlikte Ankara'dan dönen 29 yaşındaki İsmail Köklü, TEM'in Sakarya'nın Akyazı İlçesi geçişinde otomobilin camını temizlemek için durduğu sırada arkadan gelen kamyonun altında kalarak öldü.

 • 13.02.2013 16:47 Bartın Tso Başkanı'ndan Vali ve Sp Açıklaması

  Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Toksöz, Bartın Vali Bülent Savur'un siyasi partilerin il başkanlarını ziyareti sırasında Saadet Partisi yöneticilerine attığı fırça ile ilgili yazılı olarak açıklamada bulundu.

 • 12.02.2013 05:23 Aydınlı Kadın Girişimciler Toplandı Aydınlı Kadın Girişimciler Toplandı

  Aydın Ticaret Borsası'nın koordinatörlüğünü yaptığı TOBB'a bağlı Aydın İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu, ikinci yönetim kurulu toplantısını yaptı.

 • 07.02.2013 19:07 Gül-Mursi Ortak Basın Toplantısı

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Suriye'de yaşananların birinci öncelikli konu olduğunu ve bu çerçevede Mısır, İran ve Türkiye olarak dün bir toplantı gerçekleştirildiğini belirterek, "Suriye'nin bu şekilde kendini tüketmesine fırsat vermemek için"...

 • 07.02.2013 14:45 İit 12. Dönem Zirvesi

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) 12.Dönem Zirvesi'nin çalışma oturumunda yaptığı konuşmada, Suriye'deki olaylara ilişkin "Mevcut yönetimin artık gerçekleri görüp, Suriye ve Suriye halkının daha fazla imha olmasına imkan"...

 • 05.02.2013 11:15 İzmir, Gelinlikte Dünya Merkezi Olma Yolunda

  İzmir'de gelinlik sektöründe dünyaca tanınan IF Wedding Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı, "uluslararası fuar" tescili kazanacak.

 • 04.02.2013 09:41 Şuurlu Öğretmenler Derneği: Kız ve Erkeklerin Okulları Ayrılsın

  Şuurlu Öğretmenler Derneği Genel Başkanı İsmail Hakkı Akkiraz, "Tedip için öğretmeni tarafından kulağı çekilen bir öğrencinin velisi okula avukatla gelip öğretmeni tehdit ediyorsa bu kurumda eğitim ve öğretim yapılamaz" dedi Şuurlu Öğretmenler...