Son dakika Kamil Okyay Sındır haberleri, Kamil Okyay Sındır son dakika, son dakika Kamil Okyay Sındır
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Son Dakika Kamil Okyay Sındır Haberleri

Son dakika Kamil Okyay Sındır haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son kamil okyay sındır haberleri anında burada.


 • 07.12.2022 07 Ara 15:46 Kamil Okyay Sındır, Bakan Kurum'a İzmir Valiliği'nin 'Çed Gerekli Değildir' Kararı Verdiği Tehlikeli Atık Tesisini Sordu: 'Sanayi ve Tarım Alanında... Kamil Okyay Sındır, Bakan Kurum'a İzmir Valiliği'nin "Çed Gerekli Değildir" Kararı Verdiği Tehlikeli Atık Tesisini Sordu: "Sanayi ve Tarım Alanında...

  CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, İzmir Valiliği’nin "ÇED gerekli değildir" kararı verdiği Torbalı'da kurulacak tehlikeli atık tesisiyle ilgili Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’a “Atıkların depolanacağı tesisin yapılacağı alan, imar planlarında sanayi ve tarım alanı olarak görünüyor. Bu alanlarda atık depolama tesisi kurulmasına izin verilmesinin gerekçesi nedir” diye sordu.

 • 03.11.2022 03 Kas 12:38 Kamil Okyay Sındır: Bu İktidar Döneminde Uygulanan 8 Servet Affı Sonucu Sisteme Giren Döviz ve Varlıkların Tutarı Ne Kadardır Kamil Okyay Sındır: Bu İktidar Döneminde Uygulanan 8 Servet Affı Sonucu Sisteme Giren Döviz ve Varlıkların Tutarı Ne Kadardır

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nun CHP’li üyeleri, gündemdeki uyuşturucu ve kara para konusuyla ilgili ortak basın toplantısı düzenledi. Komisyonun CHP’li üyeleri adına konuşan İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Mali Eylem Gücü’nün (FATF) geçen yıl Türkiye’yi Gri Liste’ye aldığını anımsattı ve “Bu sıkıntı, bize göre devletin değil, siyasi iradenin yanlış politikalarının sonucudur” dedi. AKP iktidarları tarafından çıkartılan sekiz servet affıyla kara paraya ortam hazırlandığını savunan Sındır, “Yurt dışında Türk vatandaşlarına ait olan en az 300 milyar ABD doları olduğu söylenmektedir. Bunun önemli bir bölümü de kara paradır… Bu iktidar döneminde uygulanan sekiz servet affı sonucu olarak taahhüt edilen ve sisteme giren döviz ve varlıkların tutarı ne kadardır? MASAK veya diğer kurumlarca kara para konusunda açılmış ve sonuçlandırılmış kaç soruşturma vardır” diye sordu.

 • 03.11.2022 03 Kas 11:55 CHP'li Sındır: 'Kara para, bir eve giren haram para ile benzer etkide' CHP'li Sındır: "Kara para, bir eve giren haram para ile benzer etkide"

  CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, bir ülkeye giren kara paranın "bir eve giren haram ve ayıplı para ile benzer etkide olduğunu" söyledi.

 • 31.10.2022 31 Eki 15:11 Kamil Okyay Sındır, Erdoğan'ın Sözüyle Tarım Bakanlığı'nı Eleştirdi: Çöküşümüzün Ana Noktası Tarım Oldu Kamil Okyay Sındır, Erdoğan'ın Sözüyle Tarım Bakanlığı'nı Eleştirdi: Çöküşümüzün Ana Noktası Tarım Oldu

  CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Tarım ve Orman Bakanlığı’nın bütçe görüşmelerinde; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Ülkelerin çöküşü de yükselişi tarımla başlar” sözünü anımsatarak, “Ama bizim çöküşümüz mü, yükselişimiz mi başladı tarımda onu bilemiyorum, onu sizler daha iyi analiz edebiliyorsunuz. Ama bana göre de çöküşümüzün ana noktası tarım oldu” diye konuştu.

 • 25.08.2022 25 Ağu 14:55 Kamil Okyay Sındır: 'İktidar, Evrensel Gazetesi Üzerinden Özgür ve Bağımsız Basına Aba Altından Sopa Gösteriyor' Kamil Okyay Sındır: "İktidar, Evrensel Gazetesi Üzerinden Özgür ve Bağımsız Basına Aba Altından Sopa Gösteriyor"

  CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Basın İlan Kurumu’nun Evrensel gazetesinin resmi ilan ve reklam yayımlama hakkını iptal etmesini Meclis gündemine taşıdı. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın yanıtlaması istemiyle soru önergesi veren Sındır, “İktidar, Evrensel Gazetesi üzerinden özgür ve bağımsız basına aba altından sopa gösteriyor” dedi.

 • 19.08.2022 19 Ağu 12:25 Kamil Okyay Sındır: Çiftçilerimizin Bankalara Olan Borcu, AKP İktidarında 90 Katın Üstünde Arttı Kamil Okyay Sındır: Çiftçilerimizin Bankalara Olan Borcu, AKP İktidarında 90 Katın Üstünde Arttı

  İzmir'in Ödemiş ve Beydağ ilçelerinde esnaf ve üreticilerin sorunlarını dinleyen CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, "2002 yılında AKP iktidara geldiğinde çiftçilerimizin 2,4 milyar lira olan banka borçları, bugün 220 milyar liraya ulaştı. AKP iktidarında çiftçilerimizin borcu 90 katın üstünde arttı. 20 yıldır Türk tarımı kuşatma altında” dedi.

 • 17.08.2022 17 Ağu 13:10 Kamil Okyay Sındır: Buhrandan Çıkışın Reçetesi Seçimdir Kamil Okyay Sındır: Buhrandan Çıkışın Reçetesi Seçimdir

  CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, İzmir’in Aliağa ve Dikili ilçelerinde esnafın ve yurttaşların sorunlarını dinledi. Aliağa Ticaret Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Organize Sanayi Bölgesi’nin başkan ve yöneticileriyle de bir araya gelen Sındır, "Darboğazdan ve buhrandan çıkışın tek reçetesi seçimdir. Ülkeyi yangın yerine çeviren tek adam rejiminin buzdan kaleleri çoktan eridi” dedi.

 • 28.05.2021 28 May 00:10 CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel'in eşi Ziynet Sertel hayatını kaybetti CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel'in eşi Ziynet Sertel hayatını kaybetti

  CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel'in eşi Ziynet Sertel'in bir süreden bu yana mücadele ettiği hastalığa yenik düştü. Ziynet Sertel, bugün Bornova'daki Fidanlık Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek. Cenazeye CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katılacağı öğrenildi.

 • 28.12.2018 28 Ara 16:43 Sağlık-Sen'den CHP'ye 'Ek Gösterge' Tepkisi Sağlık-Sen'den CHP'ye 'Ek Gösterge' Tepkisi

  Sağlık-Sen İzmir 1 Nolu Şube Başkanı Özgür Yıldırım, aralarında CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır'ın da imzasının bulunduğu 3600 ek göstergeye ilişkin kanun teklifinde, sadece 1.

 • 12.04.2018 12 Nis 13:18 Su Siyasete ve Ticarete Alet Edilemez' Su Siyasete ve Ticarete Alet Edilemez"

  CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, DSİ Kanunu'nda değişiklik öngören tasarıya ilişkin, "Bu kanun tasarısı ile gelecekte yaşanılması kaçınılmaz olan sorunlar yurttaşlarımızın, çevrenin ve ekonominin olumsuz etkilenmesine neden olacaktır.

 • 09.04.2018 09 Nis 11:00 CHP'li Sındır: Amaç Türkiye'de Nbş Üretiminin Önünü Açmak CHP'li Sındır: Amaç Türkiye'de Nbş Üretiminin Önünü Açmak

  CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, CHP Aliağa İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen konferansta şeker fabrikalarının özelleştirilmesiyle birlikte Türkiye'nin gıda egemenliğinin Amerikan çiftçisine devredileceğini öne sürdü.

 • 06.04.2018 06 Nis 10:09 CHP'li Sındır: Çiftçimiz Kendi Kullandığı Suyun Sahibi Olsun CHP'li Sındır: Çiftçimiz Kendi Kullandığı Suyun Sahibi Olsun

  SULAMA birliklerinin kapatılmasını öngören ve yasa taslağı komisyonda kabul edildi.

 • 05.04.2018 05 Nis 13:55 CHP'de İttifak Görüşmeleri Devam Ediyor CHP'de İttifak Görüşmeleri Devam Ediyor

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin milletvekilleri ile 10’arlı gruplar halinde görüşmeye devam ediyor.

 • 04.04.2018 04 Nis 13:46 DSİ Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Tasarı Komisyonda DSİ Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Tasarı Komisyonda

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, sulama birliklerine ilişkin beş kriter tespit ettiklerini belirterek, 372 birlik içinde bu beş kriteri sağlayan sadece beş sulama birliğinin bulunduğunu açıkladı.

 • 14.03.2018 14 Mar 11:00 Ovacık Altın Madeni İçin Keşif Yapıldı Ovacık Altın Madeni İçin Keşif Yapıldı

  İZMİR'in Bergama ilçesindeki Ovacık Altın Madeni'ne verilen Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) olumlu belgesinin iptali için İzmir 6. İdare Mahkemesi'nde dava açıldı.

 • 24.02.2018 24 Şub 20:40 CHP'li Sındır: Tarım Bakanlığı'nın Tepesinde Lobiler Var CHP'li Sındır: Tarım Bakanlığı'nın Tepesinde Lobiler Var

  İZMİR'in Bergama ilçesinde halk buluşması etkinliğine katılan CHP Milletvekili Kamil Okyay Sındır, "Tarım Bakanlığı'nın tepesinde lobiler var. Tarım sorunları giderek büyüyor.

 • 24.02.2018 24 Şub 18:15 İzmir CHP'li Sındır'dan Tarım Bakanlığı'nı Lobiler Yönetiyor İddiası İzmir CHP'li Sındır'dan Tarım Bakanlığı'nı Lobiler Yönetiyor İddiası

  CHP'li Sındır'dan Tarım Bakanlığı'nı lobiler yönetiyor iddiasıİZMİR'in Bergama ilçesinde halk buluşması etkinliğine katılan CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Tarım Bakanlığının tepesinde lobiler var. Tarım sorunları giderek büyüyor.

 • 24.02.2018 24 Şub 16:42 CHP'li Sındır: Tarım Bakanlığı'nın Tepesinde Lobiler Var CHP'li Sındır: Tarım Bakanlığı'nın Tepesinde Lobiler Var

  İZMİR'in Bergama ilçesinde halk buluşması etkinliğine katılan CHP Milletvekili Kamil Okyay Sındır, "Tarım Bakanlığı'nın tepesinde lobiler var. Tarım sorunları giderek büyüyor.

 • 15.02.2018 15 Şub 13:01 CHP'de Devir Teslim Töreni CHP'de Devir Teslim Töreni

  CHP Genel Sekreteri Akif Hamzaçebi, "Tüzük Kurultayını şöyle yorumlamanızı rica ediyorum, bu herhangi bir metnin düzeltilmesi meselesi değildir.

 • 15.02.2018 15 Şub 12:59 Akif Hamzaçebi, Genel Sekreterlik Görevini Kamil Okyay Sındır'dan Devraldı Akif Hamzaçebi, Genel Sekreterlik Görevini Kamil Okyay Sındır'dan Devraldı

  Akif Hamzaçebi, Genel Sekreterlik görevini Kamil Okyay Sındır'dan devraldı CHP Genel Sekreteri Akif Hamzaçebi: "Tüzük Kurultayını şöyle yorumlamanızı rica ediyorum, bu herhangi bir metnin düzeltilmesi meselesi değildir.

 • 15.02.2018 15 Şub 12:57 CHP Genel Sekreterliğinde Görev Değişimi CHP Genel Sekreterliğinde Görev Değişimi

  CHP Genel Sekreteri Akif Hamzaçebi, 9-10 Mart'ta yapılacak 19. Olağanüstü Kurultay'a ilişkin, "Bu tüzük kurultayı en az 36. Olağan Kurultay kadar hatta ondan çok daha fazla ilgi çekecektir.

 • 15.02.2018 15 Şub 12:23 CHP'de Devir Teslim Töreni CHP'de Devir Teslim Töreni

  CHP Genel Sekreteri Akif Hamzaçebi, “Tüzük Kurultayını şöyle yorumlamanızı rica ediyorum, bu herhangi bir metnin düzeltilmesi meselesi değildir.

 • 04.02.2018 04 Şub 17:43 CHP'nin 36. Olağan Kurultayı CHP'nin 36. Olağan Kurultayı

  CHP'nin 36. Olağan Kurultayı çalışmalarını sürdürürken, Parti Meclisi (PM) seçimlerine geçilmesi için kesinleşen aday listelerinin baskıdan gelmesi bekleniyor.

 • 13.01.2018 13 Oca 16:23 Yerel Yönetimler ve Eğitim' Paneli Yerel Yönetimler ve Eğitim" Paneli

  Adana’da düzenlenen “Yerel Yönetimler ve Eğitim” konulu panelde eğitimcilerin sorunları ve yerel yönetimlerin eğitime bakış açıları ile yaptıkları masaya yatırıldı.

 • 07.01.2018 07 Oca 18:48 CHP İzmir İl Kongresi'nde Gerginlik CHP İzmir İl Kongresi'nde Gerginlik

  CHP İzmir İl Kongresinde seçimler öncesi aday konuşmaları sırasında arbede ve yumruklaşma yaşandı.

 • 27.12.2017 27 Ara 12:14 CHP Genel Sekreteri Sındır Açıklaması CHP Genel Sekreteri Sındır Açıklaması

  CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, Bulgaristan'da eski komünist rejimin Türk ve Müslümanlara karşı uyguladığı asimilasyon politikası nedeniyle şehit olanları andı.

 • 22.12.2017 22 Ara 18:30 CHP Genel Sekreteri Sındır'dan 'Uzlaşı Aday' Karşıtı Açıklama CHP Genel Sekreteri Sındır'dan 'Uzlaşı Aday' Karşıtı Açıklama

  İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 7 Ocak'ta yapılacak CHP İzmir İl Kongresi öncesi tek bir aday üzerinde uzlaşma sağlamak amacıyla, pazartesi günü, milletvekilleri ve belediye başkanları ile görüşmek için mektup yazarak davette bulunurken, CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay...

 • 18.12.2017 18 Ara 09:31 Balkan Göçmenleri 'Dayanışma Yemeği'nde Buluştu Balkan Göçmenleri "Dayanışma Yemeği"nde Buluştu

  Geleneksel dayanışma yemeğine Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır da katıldı. Sındır, buluşmaların dayanışmayı güçlendirdiğini söyledi.

 • 10.12.2017 10 Ara 16:47 CHP Bergama İlçe Kongresi CHP Bergama İlçe Kongresi

  CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, ABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıma ve Tel Aviv'deki büyükelçiliği Kudüs'e taşıma kararının bölge huzuruna büyük zarar verdiğini söyledi.

 • 09.12.2017 09 Ara 13:13 CHP'li Sındır: İçişleri Bakanlığı'nın Kararı Hukuka Yeni Bir Darbe CHP'li Sındır: İçişleri Bakanlığı'nın Kararı Hukuka Yeni Bir Darbe

  CHP Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, İstanbul Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'nin İçişleri Bakanlığı kararı ile görevden uzaklaştırılmasına tepki gösterdi.

 • 08.12.2017 08 Ara 12:48 CHP Genel Sekreteri Sındır Açıklaması CHP Genel Sekreteri Sındır Açıklaması

  CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, "Millet, memleket konularında tek başına 'Ben yaptım oldu' ile sorunlar çözülmez, kaldı ki sonradan bunun telafisi mümkün olmaz." ifadesini kullandı.

 • 03.12.2017 03 Ara 19:27 CHP Genel Sekreteri Sındır: 'Kendi Evladı Olan Türkiye Cumhuriyeti'ne Sahip Çıkmak CHP'nin En Asli... CHP Genel Sekreteri Sındır: "Kendi Evladı Olan Türkiye Cumhuriyeti'ne Sahip Çıkmak CHP'nin En Asli...

  CHP Genel Sekteri Kamil Okyay Sındır, Türkiye Cumhuriyeti'ne sahip çıkmanın CHP'nin görevi olduğunu söyledi.

 • 03.12.2017 03 Ara 17:08 CHP Bornova İlçe Kongresi CHP Bornova İlçe Kongresi

  CHP Genel Sekteri Kamil Okyay Sındır, Türkiye Cumhuriyeti'ne sahip çıkmanın CHP'nin görevi olduğunu söyledi.

 • 03.12.2017 03 Ara 01:11 Güzelbahçe Belediye Başkanı İnce'ye Silahlı Saldırı - İzmir Güzelbahçe Belediye Başkanı İnce'ye Silahlı Saldırı - İzmir

  CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce'nin silahlı saldırı sonucu yaralanmasına ilişkin, "Kendisiyle görüşme şansım oldu.

 • 03.12.2017 03 Ara 01:01 Güzelbahçe Belediye Başkanına Silahlı Saldırı Güzelbahçe Belediye Başkanına Silahlı Saldırı

  CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce'nin silahlı saldırı sonucu yaralanmasına ilişkin, "Kendisiyle görüşme şansım oldu.

 • 02.12.2017 02 Ara 14:14 CHP'nin İstanbul İl ve İlçe Kongreleri Durduruldu CHP'nin İstanbul İl ve İlçe Kongreleri Durduruldu

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatıyla İstanbul il ve ilçe olağan kongre süreçlerinin durdurulduğu açıklandı.

 • 02.12.2017 02 Ara 14:00 Kılıçdaroğlu Talimat Verdi; CHP'de İstanbul'daki Kongreler Durduruldu Kılıçdaroğlu Talimat Verdi; CHP'de İstanbul'daki Kongreler Durduruldu

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nen talimatı doğrultusunda CHP'nin İstanbul'daki il ve ilçe kongreleri durdurdu.

 • 26.11.2017 26 Kas 16:54 CHP Genel Sekreteri Sındır Açıklaması CHP Genel Sekreteri Sındır Açıklaması

  CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, 2019'ta yapılacak seçimlere ilişkin "Bu halkın 2019'daki tercihleri ya demokrasiden yana olacak ya da diktatörlüğe taşıyan bir sürece götürecektir, başka bir seçenek yok." dedi.

 • 26.11.2017 26 Kas 16:45 CHP'li Sındır: Her İki Seçim de Çok Önemli CHP'li Sındır: Her İki Seçim de Çok Önemli

  CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, "2019'da yerel yönetimler ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri var. Her iki seçim de çok önemli. Tek adam rejimi mi diktatöryel yönetim biçimi mi, belirlenecek" dedi.

 • 20.11.2017 20 Kas 20:44 CHP Genel Sekreteri Sındır Açıklaması CHP Genel Sekreteri Sındır Açıklaması

  CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, Rasim Ozan Kütahyalı'nın, Bosna halkını, Boşnakları ve onlarla duygusal bağları olan tüm yurttaşları rencide eden, derinden üzen, tarihi ve milli değerleri aşağılayan sözlerini nefretle kınadığını bildirdi.

 • 18.11.2017 18 Kas 16:22 CHP Genel Sekreteri Sındır Sanal Tatbikat da Olsa Kabul Edilemez CHP Genel Sekreteri Sındır Sanal Tatbikat da Olsa Kabul Edilemez

  CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, NATO tatbikatında yaşananların Türkiye'nin dış politikada ki itibarının, tutarsızlığının bir sonucu olduğunu söyledi.

 • 18.11.2017 18 Kas 16:16 Hatay CHP Genel Sekreteri Sındır Sanal Tatbikat da Olsa Kabul Edilemez Hatay CHP Genel Sekreteri Sındır Sanal Tatbikat da Olsa Kabul Edilemez

  CHP Genel Sekreteri Sındır Sanal tatbikat da olsa kabul edilemezCHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, NATO tatbikatında yaşananların Türkiye'nin dış politikada ki itibarının, tutarsızlığının bir sonucu olduğunu söyledi.

 • 18.11.2017 18 Kas 15:32 CHP Genel Sekreteri Sındır - NATO Tatbikatındaki 'Atatürk ve Erdoğan Düşmanlığı' Skandalı - Hatay CHP Genel Sekreteri Sındır - NATO Tatbikatındaki "Atatürk ve Erdoğan Düşmanlığı" Skandalı - Hatay

  CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, NATO tatbikatındaki "Atatürk ve Erdoğan düşmanlığı" skandalına ilişkin "Ne Atatürkümüze ne de devletimizin Cumhurbaşkanı'na böylesi bir tavır, sanal da olsa bir tatbikat da olsa kabul edilemez. Bunu şiddetle kınıyoruz.

 • 18.11.2017 18 Kas 15:26 CHP'li Sındır: Sanal Tatbikat da Olsa Kabul Edilemez CHP'li Sındır: Sanal Tatbikat da Olsa Kabul Edilemez

  CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, NATO tatbikatında olanların Türkiye'nin dış politikadaki itibarının, tutarsızlığının bir sonucu olduğunu söyledi.

 • 18.11.2017 18 Kas 13:57 NATO Tatbikatındaki 'Atatürk ve Erdoğan Düşmanlığı' Skandalı NATO Tatbikatındaki "Atatürk ve Erdoğan Düşmanlığı" Skandalı

  CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, NATO tatbikatındaki "Atatürk ve Erdoğan düşmanlığı" skandalına ilişkin "Ne Atatürkümüze ne de devletimizin Cumhurbaşkanı'na böylesi bir tavır, sanal da olsa bir tatbikat da olsa kabul edilemez. Bunu şiddetle kınıyoruz.

 • 17.11.2017 17 Kas 23:19 CHP Genel Sekreteri Sındır: '(Tarım Ürünleri) Bugün Net İthal Eden Bir Ülke Durumuna Geldik' CHP Genel Sekreteri Sındır: "(Tarım Ürünleri) Bugün Net İthal Eden Bir Ülke Durumuna Geldik"

  CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, "Ülkemizin, bütün milletimizin sevginin, barışın, kardeşliğin egemen olduğu, terörün asla bir daha bu topraklara, bu coğrafyanın yanına bile yaklaşamadığı bir süreci hep beraber el birliği ile milli birlik ve beraberliğimize sahip çıkarak sağlarız." dedi.

 • 17.11.2017 17 Kas 21:05 CHP Genel Sekreteri Sındır Açıklaması CHP Genel Sekreteri Sındır Açıklaması

  CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, Türkiye'nin tarım ürünlerini ithal eden bir ülke durumuna geldiğini belirtti.

 • 17.11.2017 17 Kas 13:18 CHP Genel Sekreteri Sındır Açıklaması CHP Genel Sekreteri Sındır Açıklaması

  CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, "Ülkemizin, bütün milletimizin sevginin, barışın, kardeşliğin egemen olduğu, terörün asla bir daha bu topraklara, bu coğrafyanın yanına bile yaklaşamadığı bir süreci hep beraber el birliği ile milli birlik ve beraberliğimize sahip çıkarak sağlarız." dedi.

 • 17.11.2017 17 Kas 11:46 CHP'li Sındır: Müfredattan Atatürk'ü Çıkarmaya Cüret Edenlerin İyi Niyetinden Şüphe Ederim CHP'li Sındır: Müfredattan Atatürk'ü Çıkarmaya Cüret Edenlerin İyi Niyetinden Şüphe Ederim

  CHP Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, "Atatürk'ün stadyumlara dahi isminin verilmesine tahammül edemeyenlerin, milli bayramlarımıza engelleme getirmeye kalkışanların, eğitim müfredatından Atatürk'ü çıkarmaya cüret edenlerin iyi niyet, gerçek sevgi ve samimiyetlerinden...

 • 14.11.2017 14 Kas 10:57 CHP'li Sındır: Atatürkçülük'ü Savunan Pozisyonda Olmaları, İyi Parti Endişesi Olabilir CHP'li Sındır: Atatürkçülük'ü Savunan Pozisyonda Olmaları, İyi Parti Endişesi Olabilir

  CHP Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti'lilerin Atatürk ile ilgili söylemlerinden mutlu olduklarını belirterek, "Atatürkçülük'ü herkesten çok savunan pozisyonda olmaları, belki de bu kurulmuş olan İYİ Parti'nin...

Advertisement