SON DAKİKA KAVGAM HABERLERİ

Son Dakika Kavgam Haberleri

 • 14 Kasım 2018 15:50 Rıza Çalımbay: "Konyaspor ile Anlaşarak Ayrılmadık" (2) "Arkadan konuşan yalan söylüyordur""Ben hedefi olan bir insanım""Biz hiç bir takımı kötü duruma düşürmedik""İstenilen transferler gerçekleşmedi""İyi bir Beşiktaşlıyım"Fatih UZUNER / İSTANBUL, - Atiker Konyaspor'da teknik direktörlük görevinden ayrılan Rıza Çalımbay, süreçle ilgili...
 • 14 Kasım 2018 15:49 Rıza Çalımbay: "Konyaspor ile Anlaşarak Ayrılmadık" (1) "Arkadan konuşan yalan söylüyordur""Ben hedefi olan bir insanım""Biz hiç bir takımı kötü duruma düşürmedik""İstenilen transferler gerçekleşmedi""İyi bir Beşiktaşlıyım"Fatih UZUNER / İSTANBUL, - Atiker Konyaspor'da teknik direktörlük görevinden ayrılan Rıza Çalımbay, süreçle ilgili...
 • 14 Kasım 2018 13:11 Rıza Çalımbay: "Konyaspor ile Anlaşarak Ayrılmadık" "Arkadan konuşan yalan söylüyordur""Ben hedefi olan bir insanım""Biz hiç bir takımı kötü duruma düşürmedik""İstenilen transferler gerçekleşmedi""İyi bir Beşiktaşlıyım"Fatih UZUNER / İSTANBUL, - Atiker Konyaspor'da teknik direktörlük görevinden ayrılan Rıza Çalımbay, süreçle ilgili...
 • 14 Kasım 2018 12:30 Rıza Çalımbay: Rıza Çalımbay: "Vicdanım Rahat" Atiker Konyaspor’da görevine son verilen Teknik Direktör Rıza Çalımbay, yaşanan ayrılıkla ilgili olarak, kararı yönetimin verdiğini ve kendi vicdanının rahat olduğunu söyledi.
 • 17 Ekim 2018 17:20 Kdz. Ereğli Tso'dan Enflasyonla Mücadeleye Destek Kdz. Ereğli Tso'dan Enflasyonla Mücadeleye Destek Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, enflasyonla mücadele konusunda TOBB’un programını desteklediklerini söyledi.
 • 14 Ekim 2018 13:58 Kız Arkadaşına Doğum Gününde Sürpriz Evlilik Teklifi Etti Kız Arkadaşına Doğum Gününde Sürpriz Evlilik Teklifi Etti Kız arkadaşına doğum gününde sürpriz evlilik teklifi etti Doğum gününde evlenme teklifi aldı Doğum günü en özel günü olduESKİŞEHİR - Eskişehir'de yaklaşık 3 senedir beraber olduğu sevgilisine hazırladığı pankartla evlenme teklifi etti.
 • 10 Ekim 2018 16:49 Müjde Ar: 'Hep Ayaklarınızın Üzerinde Durun' Annemin Baş Sözüydü Müjde Ar: 'Hep Ayaklarınızın Üzerinde Durun' Annemin Baş Sözüydü 'Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam' adlı şiir kitabının yazarı ve dillere dolanan birçok şarkıyı kaleme alan merhum Aysel Gürel'in kızı Müjde Ar da bu kapsamda, 28 mahallede oturan 800'ü aşkın kadın ile bir araya geldi
 • 10 Ekim 2018 15:46 Müjde Ar Annesi Aysel Gürel'i Anlattı Müjde Ar Annesi Aysel Gürel'i Anlattı Nilüfer Belediyesinin "Kadın Hayata Yakın" programına katılan Müjde Ar, annesi Aysel Gürel'in şiirlerinden oluşan "Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam" adlı kitap üzerine söyleşi yaptı.
 • 04 Ekim 2018 00:49 İtalya'daki Irkçı Saldırgana 12 Yıl Hapis Traini'nin annesinin evinde arama yapan polis, İkinci Dünya Savaşı'nda Nazi Almanyası'nın lideri Adolf Hitler'in "Kavgam" isimli kitabı, üzerinde "Kelt haçı" bulunan bir bayrak ile aşırı sağa ilişkin diğer bazı yayınlar ele geçirmişti
 • 24 Eylül 2018 15:15 Biz Kahramanlarımızı ve Hainlerimizi Asla Unutmayız Biz Kahramanlarımızı ve Hainlerimizi Asla Unutmayız" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Biz kahramanlarımızı ve hainlerimizi asla unutmayız. Biz bin yıldır bu topraklardayız. Biz bin yıldır bu topraklardaki bütün kahramanları ismimiz gibi ezbere biliriz. Biz bu topraklarda bütün hainleri de ismimiz gibi ezbere biliriz." dedi.
 • 24 Eylül 2018 14:09 Biz Kahramanlarımızı ve Hainlerimizi Asla Unutmayız" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Biz kahramanlarımızı ve hainlerimizi asla unutmayız. Biz bin yıldır bu topraklardayız. Biz bin yıldır bu topraklardaki bütün kahramanları ismimiz gibi ezbere biliriz. Biz bu topraklarda bütün hainleri de ismimiz gibi ezbere biliriz." dedi.
 • 10 Eylül 2018 13:51 Eşini, Baldızını ve Kayınpederini Öldüren Damat, Eşini, Baldızını ve Kayınpederini Öldüren Damat, "Ben Bir İş Adamıyım" Diyerek Kendini Savundu Antalya'da eşini, baldızını ve kayınpederini öldürüp, kayınvalidesini de ağır yaralayan sanık, son sözünü soran mahkeme heyetine "Ben bir iş adamıyım, böyle bir şeyi tasarlayarak yapmış olsam oraya tek başıma gitmezdim" dedi.
 • 06 Eylül 2018 12:35 Esnaf Gelenek ve Görenekleri "Yanık Çarşı"Da Yaşatıyor Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki tarihi Yanık Çarşı esnafı, geçmişten bugüne taşınan çarşı kültürünü ayakta tutmaya çalışıyor.
 • 31 Ağustos 2018 15:37 Başkan Namal, Tff'den Lisans Sürelerinin Uzatılmasını İstedi Başkan Namal, Tff'den Lisans Sürelerinin Uzatılmasını İstedi - Başkan Namal, TFF'den lisans sürelerinin uzatılmasını istediKARABÜK - Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Sedat Namal, Türkiye Futbol Fedarasyonu'ndan lisans süresinin uzatılmasını istedi.
 • 31 Ağustos 2018 14:39 Başkan Namal, Tff'den Lisans Sürelerinin Uzatılmasını İstedi Başkan Namal, Tff'den Lisans Sürelerinin Uzatılmasını İstedi Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Sedat Namal, Türkiye Futbol Fedarasyonu’ndan lisans süresinin uzatılmasını istedi.
 • 31 Ağustos 2018 14:33 Antalyaspor Kulübü Başkanı Cihan Bulut İstifa Etti Antalyaspor Kulübü Başkanı Cihan Bulut İstifa Etti Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor'un başkanı Cihan Bulut, görevinden istifa ettiğini açıkladı.
 • 31 Ağustos 2018 12:23 Spor Antalyaspor Başkanı Bulut, Görevini Ali Şafak Öztürk'e Devretti Spor Antalyaspor Başkanı Bulut, Görevini Ali Şafak Öztürk'e Devretti Spor Antalyaspor Başkanı Bulut, görevini Ali Şafak Öztürk'e devrettiTolga YILDIRIM / ANTALYA, (DHA)Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut, "10 Ocak'ta devraldığım bu onurlu görevi elimizden geldiği kadarıyla bayrağı üstlerde taşıyarak bugün Ali Şafak Öztürk beye devretmek için istifa ediyorum" dedi.
 • 31 Ağustos 2018 12:21 Antalyaspor Başkanı Bulut, Görevini Ali Şafak Öztürk'e Devretti Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut, "10 Ocak'ta devraldığım bu onurlu görevi elimizden geldiği kadarıyla bayrağı üstlerde taşıyarak bugün Ali Şafak Öztürk beye devretmek için istifa ediyorum" dedi.
 • 29 Temmuz 2018 16:04 Filistin Özgürleşene Kadar Mücadeleme Devam Edeceğim" Hanzala Cesaret Ödülü sahibi 17 yaşındaki "Filistinli cesur kız" Ahed et-Temimi, tutuklanmasının azmini kırmadığını, Filistin özgürlüğüne kavuşuncaya kadar mücadelesine devam edeceğini söyledi.
 • 27 Temmuz 2018 16:13 Kocadon: Koşacağım En Yüksek Yer, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kocadon: Koşacağım En Yüksek Yer, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı BODRUM Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Muğla Muhtarlar Federasyonu'na nezaket ziyaretinde bulundu.
 • 26 Temmuz 2018 18:38 Bodrum Belediye Başkanı Kocadon: Bodrum Belediye Başkanı Kocadon: "Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığına Adayım" Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
 • 27 Haziran 2018 16:04 Usta Oyuncu Kadir İnanır 7 Yıl Aradan Sonra Setlere Geri Dönüyor Usta Oyuncu Kadir İnanır 7 Yıl Aradan Sonra Setlere Geri Dönüyor SAYISIZ PROJELERDE YER ALDI69 yaşındaki Kadir İnanır, Kırık Ayna, Derman Bey, Bütün Çocuklarım Kardelen, Ali Ekber Cevahir gibi dizilerde, Selvi Boylum Al Yazmalım, Elveda Katya, Son Cellat, Kavgamız, Gönderilmemiş Mektuplar, Aşk Ölümden Soğutur, Hayat Köprüsü veYabancı gibi filmlerde rol aldı
 • 14 Haziran 2018 22:36 CHP İzmir'de Bayramlaşma Töreni Yapıldı CHP İzmir İl Örgütü, milletvekilleri, milletvekili adayları ve partililerin katılımıyla bayramlaşma töreni düzenledi.
 • 14 Haziran 2018 22:34 CHP İzmir'de Bayramlaşma Töreni Yapıldı CHP İzmir İl Örgütü, milletvekilleri, milletvekili adayları ve partililerin katılımıyla bayramlaşma töreni düzenledi.
 • 14 Haziran 2018 20:42 İzmir CHP İzmir'de Bayramlaşma Töreni Yapıldı İzmir CHP İzmir'de Bayramlaşma Töreni Yapıldı CHP İzmir'de bayramlaşma töreni yapıldıCHP İzmir İl Örgütü, milletvekilleri, milletvekili adayları ve partililerin katılımıyla bayramlaşma töreni düzenledi.
 • 07 Haziran 2018 10:38 Yüksekova'da Eğitim Bir-Sen'den İftar Yüksekova ilçesinde, Eğitim Bir-Sen Şubesi tarafından iftar programı düzenlendi.
 • 07 Haziran 2018 09:20 Açıkta Bırakılan Kablolar Tehlike Saçıyor Açıkta Bırakılan Kablolar Tehlike Saçıyor İZMİR'in Karşıyaka ilçesindeki sitede, aydınlatma direklerinin kapatılmayan alt bölümündeki elektrik kablolarını ısıran kedi, akıma kapılarak, telef oldu.
 • 04 Haziran 2018 12:16 Şehit Babası Sekin, Şehit Babası Sekin,"Acılara Hasretlere Zorluklara Onlar İçin Katlanıyoruz" Öğrencilerin katıldığı ve şehitler anısına etkinliklerin yer aldığı programda konuşan Şehit Polis Memuru Fethi Sekin’in babası Mehmet Zeki Sekin,"Acılara hasretlere zorluklara onlar için katlanıyoruz.
 • 02 Haziran 2018 19:16 Aziz Yıldırım: "Ali Koç, Sen Gel Futbolu Yönet, Ben de Amatör Şubeleri Yöneteyim" Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, başkan adayı Ali Koç'a hitaben yaptığı konuşmada, "Sen futboldan çok iyi anladığını söylüyorsun. Gel futbolu sen al yönet. Ben amatör şubeleri yöneteyim. Gel ne sen ne kazan ne de ben. Kulüp kazansın" dedi.
 • 26 Mayıs 2018 15:13 Devlet Bahçeli: Devlet Bahçeli: "24 Haziran Türkiye'nin Tünelden Önceki Son Çıkışıdır" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "MHP, Türkiye’nin faydasına olmadığı hareket karşısında tek başına da olsa karşı durmuştur.
 • 25 Mayıs 2018 22:07 Dha Yurt Bülteni - 19 ULUDAĞ'IN ETEKLERİ DOLUYLA BEYAZA BÜRÜNDÜMerkez Osmangazi ilçesi Kirazlı Mahallesi'ne dolu yağdı.
 • 25 Mayıs 2018 21:58 Görüntülü )bakan Tüfenkci: Vatanın, Milletin Yoksa Dolarların da Anlamı Yok GÜMRÜK ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Doları kaça çıkartırsalar çıkarsınlar, ülke elden gittikten sonra dolar ne yazar, Euro ne yazar. Önemli olan vatanın yoksa milletin yoksa dolarların da olsa Eurolar'ın da olsa, fabrikalarında olsa anlamı yok" dedi.
 • 25 Mayıs 2018 21:51 Malatya Bakan Tüfenkci: Vatanın, Milletin Yoksa Dolarların da Anlamı Yok-Hd Malatya Bakan Tüfenkci: Vatanın, Milletin Yoksa Dolarların da Anlamı Yok-Hd Bakan Tüfenkci: Vatanın, milletin yoksa dolarların da anlamı yokGÜMRÜK ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Doları kaça çıkartırsalar çıkarsınlar, ülke elden gittikten sonra dolar ne yazar, Euro ne yazar.
 • 25 Mayıs 2018 20:23 Bakan Tüfenkci: Vatanın, Milletin Yoksa Dolarların da Anlamı Yok Bakan Tüfenkci: Vatanın, Milletin Yoksa Dolarların da Anlamı Yok GÜMRÜK ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Doları kaça çıkartırsalar çıkarsınlar, ülke elden gittikten sonra dolar ne yazar, Euro ne yazar. Önemli olan vatanın yoksa milletin yoksa dolarların da olsa Eurolar'ın da olsa, fabrikalarında olsa anlamı yok" dedi.
 • 24 Mayıs 2018 00:18 23 Mayıs 2018 Haberleri Bakan Kurtulmuş'tan Kurdaki Dalgalanmaya İlişkin Sert Çıkış: IMF'nin Önünde Diz Çöktüremeyeceksiniz  Rum Tarafından Türkiye'ye Tehdit: Askerlerimizin İstanbul Boğazı'na Yürüme Zamanı Geldi!  Göksel Gümüşdağ Emre Belözoğlu'nun Futbolu Bırakmasını İstedi!  Fenerbahçe Doğuş, Sakarya Büyükşehir Basketbol Karşısında Seride 1-0 Öne Geçti  Merkez Bankası'nın Faiz Arttırım Kararının Ardından Dolar Sert Düşüş Yaşadı  Hükümet'ten Darbeci Askerlere İltica Hakkı Veren Yunanistan'a Sert Tepki: Utanç Verici  Slovak Futbolcu Tomas Hubocan Trabzonspor'dan Ayrıldığını Duyurdu  Saddam Hüseyin'in Özel Olarak Yaptırdığı Altın Yat Otel Oldu  Galatasaray Başkan Adayı Dursun Özbek: Geçmişten Çok Ders Çıkardık  Erdoğan'dan Vatandaşlara Çağrı: Yerli Paranızı Dövizle Değişmeyin  ABD'den Çin'e Sert Tepki: Askeri Sistemleri Derhal çek!  ABD'den Skandal Türkiye Çıkışı: Balkanları İstikrarsızlaştırıyor  Rıza Çalımbay'dan Sitem: Transfer Yapabilseydik Çok Farklı Olurdu  TSK'dan Hakurk'a Hava Harekatı: Teröristlerin Kullandığı 6 Hedef İmha Edildi  FED'den Faiz Yükseltme Sinyali Geldi!  Yıldırım, Dolardaki Dalgalanmayı Değerlendirdi: Enflasyonla Kavgamız Sürecek  İspanyol Futbolcu Andres Iniesta Japonya'nın Vissel Kobe Takımına Transfer Oldu  Yunanistan'dan Skandal Karar: Darbeci Askerlere İltica Hakkı Verdi  Erdoğan'dan Döviz Kurundaki Dalgalanmaya İlk Yorum: Gerçeklerle Uyumlu Değil!  Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, İran Milli Futbol Takımı Kampını Ziyaret Etti  Maurizio Sarri'yi Yollarını Ayıran Napoli, Carlos Ancelotti ile Anlaştı  Merkez Bankası'nın Faiz Artırımına Hükümet'ten İlk Yorum!  Erkan Sözeri, Gençlerbirliği Teknik Direktörü Oldu  Galatasaray Başkan Adayı Dursun Özbek Listesini Tanıttı  Merkez Bankası'nın Faiz Arttırımı Kararı Sonrası Dolar Düşüşe Geçti  Hakan Çalhanoğlu A Milli Takım Kadrosundan Çıkarıldı  Tatlıses'in, AK Parti Aday Listesindeki Sırasını Beğenmediği İçin Aday Olmadığı Ortaya Çıktı  Dolardaki Hızlı Yükseliş Sonrası Merkez Bankası Faizleri Yükseltti  Göztepe'de Bayram Bektaş Dönemi Resmen Başladı  Beşiktaş'ın Yıldızı Wagner Love, Ülkesi Brezilya'ya Dönüyor  HDP Diyarbakır Milletvekili İdris Baluken'in 9 Yıl 2 Ay Hapis Cezası Onandı  Muharrem İnce 24 Haziran'da Alacağı Oy Oranını Açıkladı: Birinci Turda Yetmiyor  Dünya Kupası Nedeniyle Rusya'da Alkol Satışına Sınırlama Getirildi  Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Savcıları Göreve Davet Etti  'Laiklik Elden Gidiyor' Söylemi İle Tanınan Süleyman Amca Miting Yaptı  Marmaris'te Alkollü İngiliz Çift ile Türk Yolcu Tekne Turu Sonrası Tekme Tokat Birbirine Girdi  Brezilyalı Yıldız Neymar: Mohamed Salah Muhteşem Bir Oyuncu  İstanbul'da Kamyonet Vince Çarptı, E-5 Karayolu Trafiğe Kapandı  Brezilya ekibi Flamengo, Beşiktaş'ın Yıldızı Adriano'yu Takibe Aldı  6 Gündür Aranıyordu! Kayıp Gencin Cesedi, Komşusunun Yazlığının Foseptiğinde Bulundu 
 • 23 Mayıs 2018 23:30 Başbakan Yıldırım: İlave Tedbirlerimizi Alıyoruz Almaya Devam Edeceğiz (2) "'SERMAYEYE MÜDAHALE EDİLECEKMİŞ, PARALARA EL KONULACAKMIŞ' AKLA ZİYAN DEDİKODULAR YAYILIYOR" Yıldırım, "Türkiye dik durduğu için milletinin, bölgedeki halkların hakkını hukukunu koruduğu için hazımsızlık var. Yoksa ekonomik gerçeklik bakımından gelişmiş ülkelerin daha önünde bir Türkiye var.
 • 23 Mayıs 2018 23:28 Başbakan Yıldırım: İlave Tedbirlerimizi Alıyoruz Almaya Devam Edeceğiz (2) "'SERMAYEYE MÜDAHALE EDİLECEKMİŞ, PARALARA EL KONULACAKMIŞ' AKLA ZİYAN DEDİKODULAR YAYILIYOR" Yıldırım, "Türkiye dik durduğu için milletinin, bölgedeki halkların hakkını hukukunu koruduğu için hazımsızlık var. Yoksa ekonomik gerçeklik bakımından gelişmiş ülkelerin daha önünde bir Türkiye var.
 • 23 Mayıs 2018 23:15 Geleneksel Müsiad Ankara İftarı Başbakan Binali Yıldırım, "İktidara talip oluyorsan, doların geçici dalgalanmasından bir çıkarcılık yapmak vatanseverlik değildir.
 • 23 Mayıs 2018 22:07 Yıldırım, Dolardaki Dalgalanmayı Değerlendirdi: Enflasyonla Kavgamız Sürecek Yıldırım, Dolardaki Dalgalanmayı Değerlendirdi: Enflasyonla Kavgamız Sürecek Başbakan Binali Yıldırım, dolardaki dalgalanma ve Merkez Bankası'nın faiz kararı için, "İlave tedbirler alıyoruz. Enflasyonla kavgamız, mücadelemiz devam edecek." dedi.
 • 23 Mayıs 2018 21:32 Başbakan Yıldırım: "Enflasyonla Kavgamız, Mücadelemiz Devam Edecek." Başbakan Yıldırım: "Enflasyonla kavgamız, mücadelemiz devam edecek.
 • 23 Mayıs 2018 18:41 Orman Personeline Yangın ve Güvenlik Eğitimi Verildi Nazilli Orman İşletme Müdürlüğünde görevli personele, yangın prensipleri ve iş güvenliği konusunda eğitim verildi.
 • 16 Mayıs 2018 13:24 İnfografikli-68 Yıla 60 Kitap Sığdıran Yazar-mütefekkir: Salih Mirzabeyoğlu "Gölge" ve "Akıncı Güç" gibi dergileri çıkaran ve Necip Fazıl Kısakürek yönetimindeki "Büyük Doğu" ve "Rapor "seçkisinde yazılar yazan şair, romancı ve hikayeci olarak tarihe adını yazdıran mütefekkirin, İBDA Yayınları'nca neşredilen bazı kitapları ise şöyle: "Bütün Fikrin Gerekliliği İktidar-Siyaset-Hareket", "İstikbal İslamındır-Denenmemiş Tek Nizam", "Tilki Günlüğü (6 cilt)", "Başyücelik Devleti-Yeni Dünya Düzeni", "Telegram-Zihin Kontrolü", "Parakuta-Para'nın Romanı", "Yağmurcu-Gerçekliğin Peşinde", "Hukuk Edebiyatı-Nizam ve İdare Ruhu", "İşkence-Gözlem", "Şiir ve Sanat Hikemiyatı-Estetik ve Ahlak", "İktisat ve Ahlak-İktisada Giriş", "Hikemiyat-Tefekkür ve Hikmet", "Kavgam-Necip Fazıl (2 cilt)", "Marifetname-Süzgeç ve Şekil", "Dil ve Anlayış-Dil ve Diyalektik", "İslama Muhatap Anlayış-Teorik Dil Alanı" "Necip Fazıl'la Başbaşa-İntiba ve İlham", "Kültür Davamız-Temel Meseleler", "İdeolocya ve İhtilal-Kavganın İçinden", "Yaşamayı Deneme-Kim'in Romanı", "Ölüm Odası-BYedi" "Kökler-Necip Fazıl'dan Es-Seyyid Abdülhakim Arvasi'ye", "Müjdelerin Müjdesi-Hikayeler", "Gölgeler-Roman", "Sahabilerin Rolü ve Manası-Fikir", "Hakikat-i Ferdiyye-Fikir", "Üç Işık-Fikir", "İBDA Diyalektiği-Fikir", "Kayan Yıldız Sırrı-(şiir)", "Aydınlık Savaşçıları-(şiir", "Erkam (Hayat-Sayı-Matematik) (fikir)", "Büyük Muztaribler-Düşünce Tarihine Bakış (4 cilt)", "İnsan (Erkek-Kadın)-(fikir)", "İnsan (Büyük Doğu-İBDA)", Sefine-Fikir", "Madde Nedir?", "İman ve tefekkür", "Berzah-Fikir", "Esatir ve mitoloji", "Ölüm Odası-BYedi"
 • 16 Mayıs 2018 13:14 Salih Mirzabeyoğlu 68 Yaşında Hayatını Kaybetti Salih Mirzabeyoğlu 68 Yaşında Hayatını Kaybetti KitaplarıBütün Fikrin Gerekliliği - İktidar Siyaset Hareketİstikbal İslamındır - Denenmemiş Tek NizamTilki GünlüğüBaşyücelik Devleti -Yeni Dünya DüzeniTelegram - Zihin KontrolüParakuta - Para'nın RomanıYağmurcu - Gerçekliğin PeşindeHukuk Edebiyatı - Nizam ve İdare Ruhuİşkence - GözlemŞiir ve Sanat Hikemiyatı - Estetik ve Ahlakİktisat ve Ahlâk - İktisada GirişHikemiyat - Tefekkür ve HikmetKavgam 2 Cilt - Necip FazılMarifetname - Süzgeç ve ŞekilDil ve Anlayış - Dil ve Diyalektikİslama Muhatap Anlayış - Teorik Dil AlanıNecip Fazıl'la Başbaşa - İntibâ ve İlhâmKültür Davamız - Temel Meselelerİdeolocya ve İhtilal - Kavganın İçindenYaşamayı Deneme - Kim'in RomanıÖlüm Odası - B YediKökler - Necip Fazıl'dan Es-Seyyid Abdülhakim Arvasi'yeMüjdelerin MüjdesiGölgelerSahabilerin Rolü ve ManasıHakikat-i FerdiyyeÜç IşıkİBDA DiyalektiğiKayan Yıldız SırrıAydınlık SavaşçılarıErkamBüyük MuztariblerİnsanSefine - FikirMadde Nedir?İman ve tefekkürBerzah - FikirEsatir ve mitolojiÖlüm Odası - B-Yedi
 • 16 Mayıs 2018 04:43 Maden Ocağında İlk Sahur Maden Ocağında İlk Sahur Zonguldak'ta kömür ocaklarında çalışan işçiler yerin metrelerce altında ilk sahurlarını yaptı.
 • 16 Mayıs 2018 03:27 Maden Ocağında İlk Sahur Zonguldak'ta kömür ocaklarında çalışan işçiler yerin metrelerce altında ilk sahurlarını yaptı.
 • 08 Mayıs 2018 11:43 Salih Mirzabeyoğlu Kimdir? Salih Mirzabeyoğlu Kaç Yaşında ve Neden Öldü? Salih Mirzabeyoğlu Kimdir? Salih Mirzabeyoğlu Kaç Yaşında ve Neden Öldü? SALİH MİRZABEYOĞLU'NUN KİTAPLARIBütün Fikrin Gerekliliği - İktidar Siyaset Hareketİstikbâl İslâmındır - Denenmemiş Tek NizamTilki Günlüğü 6 CiltBaşyücelik Devleti -Yeni Dünya DüzeniTelegram - Zihin KontrolüParakutâ - Para'nın RomanıYağmurcu - Gerçekliğin PeşindeHukuk Edebiyatı - Nizam ve İdare Ruhuİşkence - GözlemVideoyu OynatŞiir ve Sanat Hikemiyatı - Estetik ve Ahlâkİktisat ve Ahlâk - İktisada GirişHikemiyat - Tefekkür ve HikmetKavgam 2 Cilt - Necip FazılMarifetname - Süzgeç ve ŞekilDil ve Anlayış - Dil ve Diyalektikİslama Muhatap Anlayış - Teorik Dil AlanıNecip Fazıl'la Başbaşa - İntibâ ve İlhâmKültür Davamız - Temel Meselelerİdeolocya ve İhtilâl - Kavganın İçindenYaşamayı Deneme - KİM'in RomanıÖlüm Odası - B YediKökler - Necip Fazıl'dan Es-Seyyid Abdülhakim Arvasi'yeMüjdelerin Müjdesi - HikayelerGölgeler - RomanSahabilerin Rolü ve Manası - FikirHakikat-i Ferdiyye - FikirÜç Işık - FikirİBDA Diyalektiği - FikirKayan Yıldız Sırrı - ŞiirAydınlık Savaşçıları - ŞiirErkam (Hayat, Sayı, Matematik) - FikirBüyük Muztaribler 4 Cilt - Düşünce Tarihine Bakışİnsan (Erkek-Kadın) - Fikirİnsan (Büyük Doğu-İBDA) I - IISefine - FikirMadde Nedir?İman ve tefekkürBerzah - FikirEsatir ve mitolojiÖlüm Odası - B-Yedi "Giriş"
 • 08 Mayıs 2018 11:07 Salih Mirzabeyoğlu Kimdir? Salih Mirzabeoğlu Kaç Yaşında ve Neden Öldü? Salih Mirzabeyoğlu Kimdir? Salih Mirzabeoğlu Kaç Yaşında ve Neden Öldü? SALİH MİRZABEYOĞLU'NUN KİTAPLARIBütün Fikrin Gerekliliği - İktidar Siyaset Hareketİstikbâl İslâmındır - Denenmemiş Tek NizamTilki Günlüğü 6 CiltBaşyücelik Devleti -Yeni Dünya DüzeniTelegram - Zihin KontrolüParakutâ - Para'nın RomanıYağmurcu - Gerçekliğin PeşindeHukuk Edebiyatı - Nizam ve İdare Ruhuİşkence - GözlemVideoyu OynatŞiir ve Sanat Hikemiyatı - Estetik ve Ahlâkİktisat ve Ahlâk - İktisada GirişHikemiyat - Tefekkür ve HikmetKavgam 2 Cilt - Necip FazılMarifetname - Süzgeç ve ŞekilDil ve Anlayış - Dil ve Diyalektikİslama Muhatap Anlayış - Teorik Dil AlanıNecip Fazıl'la Başbaşa - İntibâ ve İlhâmKültür Davamız - Temel Meselelerİdeolocya ve İhtilâl - Kavganın İçindenYaşamayı Deneme - KİM'in RomanıÖlüm Odası - B YediKökler - Necip Fazıl'dan Es-Seyyid Abdülhakim Arvasi'yeMüjdelerin Müjdesi - HikayelerGölgeler - RomanSahabilerin Rolü ve Manası - FikirHakikat-i Ferdiyye - FikirÜç Işık - FikirİBDA Diyalektiği - FikirKayan Yıldız Sırrı - ŞiirAydınlık Savaşçıları - ŞiirErkam (Hayat, Sayı, Matematik) - FikirBüyük Muztaribler 4 Cilt - Düşünce Tarihine Bakışİnsan (Erkek-Kadın) - Fikirİnsan (Büyük Doğu-İBDA) I - IISefine - FikirMadde Nedir?İman ve tefekkürBerzah - FikirEsatir ve mitolojiÖlüm Odası - B-Yedi "Giriş"
 • 04 Mayıs 2018 15:18 Tarihi Binadaki Yangında Sabotaj İddiası Tarihi Binadaki Yangında Sabotaj İddiası Menteşe ilçesi Camikebir Mahallesi Saatli Kule Caddesi’nde lokanta olarak hizmet veren ahşap tarihi binanın mutfağında 22 Nisan’da yangın çıkmış ve tarihi bina kullanılamaz hale gelmişti.
 • 02 Mayıs 2018 12:26 Mgc'de Ali Ekber Şen Adaylığını Açıkladı Mgc'de Ali Ekber Şen Adaylığını Açıkladı Mersin Gazeteciler Cemiyeti’nin (MGC) 5 Mayıs’taki kongresinde, DHA eski büro şefi, gazeteci Ali Ekber Şen’de başkanlığa aday olduğunu açıkladı.
 • 28 Nisan 2018 15:17 Kayseri İş Dünyası Ankara'ya Çıkarma Yaptı Kayseri İş Dünyası Ankara'ya Çıkarma Yaptı Kayseri Sanayi Odası, Ticaret Odası, Ticaret Borsası ile Develi, Bünyan ve Yahyalı Ticaret Odalarının yeni oluşan meclis başkanlık divanı, yönetim kurulu üyeleri ve TOBB delegeleri Ankara’ya giderek üst düzey ziyaretler gerçekleştirdi.