Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Koordinasyon Daire Başkanlığı haberleri, Koordinasyon Daire Başkanlığı son dakika, son dakika Koordinasyon Daire Başkanlığı

Son Dakika Koordinasyon Daire Başkanlığı Haberleri

Son dakika Koordinasyon Daire Başkanlığı haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son koordinasyon daire başkanlığı haberleri anında burada.


 • 07.11.2023 07 Kas 12:37 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, yeni imar alanlarında yol yapım çalışmalarına devam ediyor

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, yeni imar alanlarında yol yapım çalışmalarına devam ediyor Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, merkez Sur ilçesinde bulunan Mizgin, Bıro ve Bırkleyn Caddesi'nde yol yapım çalışmalarına başladı. Ekipler, Mizgin Caddesi'nde 3 bin 528 ton, Bıro Caddesi'nde 4 bin ton sıcak asfalt çalışması tamamladı. Bırkleyn Caddesi'nde ise 18 bin ton sıcak asfalt çalışması devam ediyor.

 • 09.10.2023 09 Eki 13:07 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kırsal Mahalle Yollarını Güvenli Hale Getiriyor

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kırsal Mahalle Yollarını Güvenli Hale Getiriyor Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerde yolların daha güvenli ve konforlu olması için çalışmalar yürütüyor. Yol Yapım Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı, kentin 17 ilçesindeki grup mahalle yolları ve bağlantılarında alt temel, stabilize, dolgu, menfez çalışması yapıyor. Ekipler, altyapısı tamamlanan yollarda sathi asfalt kaplama çalışması gerçekleştirerek vatandaşların seyahat güvenliğini artırıyor. Şu ana kadar birçok mahalle yolunun sathi kaplama asfalt çalışması tamamlandı.

 • 05.10.2023 05 Eki 12:23 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarına devam ediyor

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarına devam ediyor Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kentin 17 ilçesindeki kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Yol Yapım Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalarda, grup mahalle yollarının genişliği artırılıyor ve alt temel, stabilize, dolgu, menfez çalışmaları yapılıyor. Tamamlanan yollarda ise sathi asfalt kaplama çalışmaları gerçekleştiriliyor. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 2023 yılına kadar kırsal mahalle yollarında 1. ve 2. kat sathi kaplama ile stabilize yol çalışmalarını sürdürecek.

 • 15.09.2023 15 Eyl 12:57 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kırsal Mahallelerde Yol Yapım Çalışmalarını Sürdürüyor

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kırsal Mahallelerde Yol Yapım Çalışmalarını Sürdürüyor Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerde ulaşımın daha konforlu hale gelmesi için yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Kentin 17 ilçesindeki grup mahalle yolları ve bağlantılarında alt temel, stabilize, dolgu ve menfez çalışmaları yürütülüyor. Silvan Sulubağ-Zorava-Yolüstü grup mahalle yolunun 21 kilometrelik kısmı tamamlanırken, Bismil Çavuşlu-Yılmazlar grup mahalle yolunun 8 kilometrelik bölümü bitirildi.

 • 28.08.2023 28 Ağu 11:53 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kırsal Mahallelerde Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kırsal Mahallelerde Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Yol Yapım Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı, kentin 17 ilçesindeki grup mahalle yolları ve bağlantılarında alt temel, stabilize, dolgu, menfez çalışması yürütüyor. Vatandaşların seyahat güvenliklerini üst seviyeye taşımak için grup mahalle yollarının genişliğini de artıran ekipler, 7/24 en iyi hizmeti sunmak için yoğun çaba sarf ediyor.

 • 11.08.2023 11 Ağu 13:28 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kırsal Mahalle Yollarında Çalışmalarını Sürdürüyor

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kırsal Mahalle Yollarında Çalışmalarını Sürdürüyor Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 17 ilçenin kırsal mahallelerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. Yol Yapım Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı tarafından başlatılan çalışmalarda, Hazro ve Kulp ilçelerini birbirine bağlayan 33 kilometrelik yol tamamlandı. Ekipler, kırsal ilçe ve mahallelerde 2023 yılı için planladığı kırsal mahalle yollarında 1. ve 2. kat sathi kaplama ile stabilize yol çalışmalarını sürdürüyor.

 • 11.08.2023 11 Ağu 09:49 Sakarya Büyükşehir Belediyesi Paraşüt Tepe'yi güvenli hale getirdi

  Sakarya Büyükşehir Belediyesi Paraşüt Tepe'yi güvenli hale getirdi Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Paraşüt Tepe'yi yol güvenliğini artırdığı güzergahlar arasına ekledi. Yapılan çalışmalarla yol çelik bariyer-oto korkuluklarıyla güvenli hale getirildi ve gece görüşü için reflektörler yerleştirildi. Ayrıca, çelik oto korkuluklarla 16 ilçe ve merkezde tehlikeli virajlar ve uçurum kenarlarında yol güvenliği üst seviyeye çıkarıldı.

 • 03.08.2023 03 Ağu 14:52 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, deprem hasarlı yapıların yıkımını tamamladı

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, deprem hasarlı yapıların yıkımını tamamladı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş merkezli depremler sonucu ağır hasar alan 63 yapının yıkım ve enkaz kaldırma çalışmalarını tamamladı. Yıkım çalışmaları, Bağlar ilçesine bağlı kırsal mahallelerde devam ediyor.

 • 02.08.2023 02 Ağu 12:48 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı'nda Sıcak Asfalt Çalışması Yürütüyor

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı'nda Sıcak Asfalt Çalışması Yürütüyor Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Şanlıurfa kara yolu ve Elazığ Bulvarı'nı birbirine bağlayan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı'nda sıcak asfalt çalışması yürütüyor. Yol Yapım Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı, trafik yoğunluğunu azaltmak ve akışın daha sağlıklı hale getirilmesi için Kayapınar ve Yenişehir ilçelerini birbirine bağlayan 9,2 kilometrelik Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı'nda kalan 1700 metrelik kısmı da asfaltlıyor. Çalışma kapsamında 50 metre genişliğindeki bulvarın 1700 metrelik kısmında 50 bin ton pmat-pmt, 15 bin ton bitümlü temel, 12 bin ton binder, 20 bin metrekare kaldırım yapılacak, 120 aydınlatma direği yerleştirilecek. İki hafta içinde sıcak asfalt çalışmalarının tamamlanıp, yolun trafiğe açılması hedeflenirken, kaldırım ve aydınlatma çalışmalarının ise 3 ayda bitirilmesi planlanıyor. Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali İhsan Su, bulvarda yürütülen asfalt çalışmalarını yerinde inceledi, birim amirlerinden bilgi aldı. Su, yaptığı açıklamada il genelinde sıcak asfalt, sathi kaplama ve stabilize yol çalışmalarının devam ettiğini belirterek, şunları kaydetti: 'Necmettin Erbakan Bulvarı'mız yaklaşık 9 kilometre uzunluğunda. Daha önce 1700 metre hariç diğer bölümde çalışmaları bitirmiştik. Bugün de kalan 1700 metrenin asfaltına başladık. Altyapı ve temel işlerinin tamamını bitirdik. Şu anda asfalt dökümüne başladık. Sadece asfalt dökmeyeceğiz, refüj, kaldırım ve aydınlatma dahil bu bölgenin tamamında çalışmaları tamamlayacağız.'

 • 18.07.2023 18 Tem 13:31 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Kayapınar ilçesinde yol yapım ve kaldırım yenileme çalışmalarını inceledi

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Kayapınar ilçesinde yol yapım ve kaldırım yenileme çalışmalarını inceledi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdullah Çiftçi, Kayapınar ilçesinde yapılan yol yapım ve kaldırım yenileme çalışmalarını denetledi. Yapılan açıklamaya göre, Diclekent Bulvarı'nda vatandaşların daha rahat kullanabilmesi için yenileme çalışmaları yürütülüyor. Çalışmaları inceleyen Çiftçi, personelden bilgi aldı ve işçilere kolaylıklar diledi. Ayrıca, Yılmaz Güney Caddesi-Mahabad Bulvarı'nda bazalt kaplama, aydınlatma direkleri ve aşınma asfaltı yapılacağı belirtildi. Genel Sekreter Çiftçi ayrıca Prof.Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı'ndaki yol yapım çalışmalarını da denetledi.

 • 12.07.2023 12 Tem 14:26 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kırsal Mahallelerde Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kırsal Mahallelerde Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kentin 17 ilçesinin kırsal mahallelerinde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Yol Yapım Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalarda, grup mahalle yollarının alt temel, stabilize, dolgu ve menfez çalışmaları gerçekleştiriliyor. Ayrıca, seyahat güvenliğini artırmak amacıyla yolların genişliği de artırılıyor ve sathi asfalt kaplama çalışmaları yapılıyor. Şu ana kadar Çınar, Bismil, Sur, Ergani ve Kayapınar ilçelerindeki bazı mahalle yollarının çalışmaları tamamlandı.

 • 06.07.2023 06 Tem 13:59 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Diclekent Bulvarı'nda Kaldırımları Yeniliyor

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Diclekent Bulvarı'nda Kaldırımları Yeniliyor Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, merkez Kayapınar ilçesine bağlı Diclekent Bulvarı'nda vatandaşların rahat kullanımını sağlamak için kaldırımları yenileme çalışması başlattı. Yenileme çalışmaları kapsamında bozulan kaldırım taşları sökülerek ağaçların budaması yapılacak ve ardından 10 bin metrekare bazalt döşenecek, 70 aydınlatma direği yerleştirilecek.

 • 03.07.2023 03 Tem 14:05 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Aşefçiler Sokak'ta yol düzenleme çalışmalarına başladı

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Aşefçiler Sokak'ta yol düzenleme çalışmalarına başladı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, merkez Sur ilçesinde yer alan Aşefçiler Sokak'ta yol düzenleme çalışmalarına başladı. Yol Yapım Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı, Aşefçiler Sokak'ta bulunan eski asfalt ve kaldırım taşlarını kaldırarak zemini düzelten ekipler, 2 bin metre bazalt kaplama ile sokağın zeminini düzenleyecek. Çalışma 20 gün içinde tamamlanacak ve vatandaşların hizmetine sunulacak.

 • 22.06.2023 22 Haz 15:30 Diyarbakır'da kırsal mahallelerde yol yapım çalışmaları sürüyor

  Diyarbakır'da kırsal mahallelerde yol yapım çalışmaları sürüyor Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kentin 17 ilçesindeki kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Yol Yapım Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı tarafından başlatılan çalışmalar kapsamında, grup mahalle yolları ve bağlantılarında alt temel, stabilize, dolgu, menfez çalışması yapılıyor. Ekipler, vatandaşların seyahat güvenliği için mahalle yollarının genişliğini de artırıyor ve altyapısı tamamlanan yollarda sathi asfalt kaplama çalışması gerçekleştiriyor.

 • 21.06.2023 21 Haz 15:50 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kurban Bayramı için hazırlıklara başladı

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kurban Bayramı için hazırlıklara başladı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların Kurban Bayramı'nda güvenli gıdaya ulaşması, kurbanlık alımı ve kesimini sağlıklı bir şekilde yapması için hazırlıklara başladı. Sağlık İşleri Daire Başkanlığı, kurban satış ve kesim yerlerinde veteriner hekim ile hayvanların kaçmalarını önlemek amacıyla 'kurban yakalama ekipleri' oluşturacak. Kurban kesim ve satış yerlerinde dezenfeksiyon ve haşerelere karşı ilaçlama çalışması yürütülecek. Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı da kurban kesim ile satış yerlerinde oluşacak atıkların bertarafını gerçekleştirecek. Zabıta, kaçak kesimlerin önüne geçmek için denetimler gerçekleştirecek. İtfaiye Daire Başkanlığı, tüm kurban satış ve kesim alanlarında ihtiyaç duyulması halinde arasözlerle tazyikli su ile alanların temizliğini sağlayacak. DİSKİ Genel Müdürlüğü de kesim ve satış yerlerinde olası rögar tıkanmalarının önüne geçmek için alanda vidanjör bulunduracak ve su tesisatlarını gözden geçirecek.

 • 15.06.2023 15 Haz 14:19 Diyarbakır'da kırsal mahallelerde yol yapım çalışmaları devam ediyor

  Diyarbakır'da kırsal mahallelerde yol yapım çalışmaları devam ediyor Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kentin 17 ilçesindeki kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Yol Yapım Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı tarafından başlatılan çalışmalar kapsamında, grup mahalle yolları ve bağlantılarında alt temel, stabilize, dolgu, menfez çalışması yapılıyor. Ekipler, vatandaşların seyahat güvenliğini artırmak için yolların genişliğini de artırıyor ve altyapısı tamamlanan yollarda sathi asfalt kaplama çalışması gerçekleştiriyor.

 • 07.06.2023 07 Haz 14:36 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Hani ilçesinde Merkez Caddesine sıcak asfalt serdi

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Hani ilçesinde Merkez Caddesine sıcak asfalt serdi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Hani ilçesinde Merkez Caddesine sıcak asfalt serdi, kaldırım ve refüjü yeniledi. Yol Yapım Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı tarafından başlatılan çalışmalar kapsamında, ilçe merkezinde yer alan Merkez Caddesine 2 bin 300 ton sıcak asfalt serildi ve kaldırımı 5 bin metrekare bazalt taşla döşendi. Ayrıca, refüjü düzenleyerek yeşillendirildi.

 • 04.06.2023 04 Haz 19:35 Yeni Kabine'de konyalı 4 bakan yer aldı

  Yeni Kabine'de konyalı 4 bakan yer aldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni Kabine'yi açıkladı. Yeni Kabine'de Konyalı 4 bakan yer aldı. Konya'nın ardından Kabine'ye Trabzon, Rize, Bartın ve Giresun'dan biri İstanbul, diğeri Hatay doğumlu beş Karadenizli bakan girdi. Konyalı olan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş ve Ticaret Bakanı Ömer Bolat Kabine'de görev aldı.

 • 03.06.2023 03 Haz 22:49 Genelkurmay Başkanı Yaşar Güler Milli Savunma Bakanı olarak atandı

  Genelkurmay Başkanı Yaşar Güler Milli Savunma Bakanı olarak atandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni kabinesini açıkladı ve Genelkurmay Başkanı Yaşar Güler'in Milli Savunma Bakanı olarak görev yapacağını duyurdu. Güler'in özgeçmişi ve kariyeri de haberde yer aldı.

 • 03.06.2023 03 Haz 22:44 Orgeneral Yaşar Güler, yeni dönemin Milli Savunma Bakanı olarak açıklandı

  Orgeneral Yaşar Güler, yeni dönemin Milli Savunma Bakanı olarak açıklandı Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni dönemin Kabine'sindeki isimleri duyurdu. Orgeneral Yaşar Güler, 67. dönemin Milli Savunma Bakanı olarak açıklandı. Hulusi Akar ise yeni kabinede yer almadı. Orgeneral Yaşar Güler kimdir? Haberimizde detaylar yer alıyor.

 • 03.06.2023 03 Haz 22:38 Orgeneral Yaşar Güler, Milli Savunma Bakanı olarak atandı

  Orgeneral Yaşar Güler, Milli Savunma Bakanı olarak atandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yeni kabinede Milli Savunma Bakanı olarak atanan Orgeneral Yaşar Güler'in askeri kariyeri ve özgeçmişi.

 • 09.05.2023 09 May 15:24 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Sarılar Mahallesinde Köprü Yaptı

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Sarılar Mahallesinde Köprü Yaptı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Sur Bismil Çınar ilçelerini ve 16 mahallenin yolunu birleştiren 108 metre uzunluğundaki köprüyü Sarılar Mahallesinde tamamladı. Sarılar mahallesi muhtarı Mehmet Nur Sarı, köprünün büyük bir hizmet olduğunu belirterek teşekkür etti.

 • 03.05.2023 03 May 14:56 Diyarbakır'da kırsal mahallelerde yollar yenileniyor

  Diyarbakır'da kırsal mahallelerde yollar yenileniyor Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

 • 19.03.2023 19 Mar 17:29 Malatya ve Elazığ şimdi de sel ile boğuşuyor! Dereler taştı, tarım arazileri sular altında kaldı

  Malatya ve Elazığ şimdi de sel ile boğuşuyor! Dereler taştı, tarım arazileri sular altında kaldı Depremin ağır hasar verdiği Malatya'da şimdi de şiddetli yağışlar hayatı durma noktasına getirdi. Bir süredir etkili olan sağanak yağışlar seli de beraberinde getirirken, bazı noktalarda dereler taştı, tarım arazileri sular altında kaldı. Şiddetli yağış nedeniyle Malatya'nın Darende ilçesinde heyelan meydana geldi, kayalar yollara düştü. Elazığ'da da yağışlar nedeniyle benzer görüntüler kaydedildi. Yağışların ardından Baskil ilçesinde derelere taştı, vatandaşlar zor anlar yaşadı.

 • 19.03.2023 19 Mar 17:07 Darende'de sağanak heyelanlara neden oldu

  Darende'de sağanak heyelanlara neden oldu Malatya'nın Darende ilçesinde, heyelan nedeniyle bir mahallenin yolu ulaşıma kapandı.

 • 09.02.2023 09 Şub 20:13 Büyükşehir belediyesi depremzedeler için seferber oldu

  Büyükşehir belediyesi depremzedeler için seferber oldu Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, depremden etkilenen vatandaşlar için çalışmalarına devam ediyor.

 • 09.02.2023 09 Şub 19:50 Karda mahsur kalan hamile kadın, belediye ekipleri tarafından kurtarıldı

  Karda mahsur kalan hamile kadın, belediye ekipleri tarafından kurtarıldı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Hani ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle mahsur kalan hamile kadını kurtararak hastaneye ulaştırdı.

 • 09.02.2023 09 Şub 19:41 Diyarbakır'da yolu kardan kapanan mahallede mahsur kalan hamile kadın kurtarıldı

  Diyarbakır'da yolu kardan kapanan mahallede mahsur kalan hamile kadın kurtarıldı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Hani ilçesinde yolu kardan kapanan mahallede mahsur kalan hamile kadını hastaneye ulaştırdı.

 • 08.02.2023 08 Şub 14:36 Diyarbakır Büyükşehir tüm ekipleriyle sahada

  Diyarbakır Büyükşehir tüm ekipleriyle sahada Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, depremde yaraların sarılması için tüm ekipleriyle sahada 24 saat esasına göre çalışıyor.

 • 05.02.2023 05 Şub 15:55 Diyarbakır'da kar nedeniyle 2 bin 753 yolun kapanması engellendi

  Diyarbakır'da kar nedeniyle 2 bin 753 yolun kapanması engellendi Diyarbakır'da kar nedeniyle 2 bin 753 yolun kapanması engellendi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, yürüttüğü çalışmayla 507 mahallede toplam 2 bin 753 kilometrede yolların kar nedeniyle ulaşıma kapanmasını engelledi.

 • 04.02.2023 04 Şub 18:30 DİYARBAKIR'DA KENT MERKEZİ VE KIRSALDA KARLA MÜCADELE YAPILIYOR

  DİYARBAKIR'DA KENT MERKEZİ VE KIRSALDA KARLA MÜCADELE YAPILIYOR Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde etkili olan kar yağışıyla ve buzlanmaya karşı kaldırım, bulvar ve caddelerde kar küreme çalışmaları yaptı.

 • 02.02.2023 02 Şub 20:51 Malatya'da kar nedeniyle 530 kırsal mahalleye ulaşım sağlanamıyor

  Malatya'da kar nedeniyle 530 kırsal mahalleye ulaşım sağlanamıyor Malatya'da kar nedeniyle 530 kırsal mahalleye ulaşım sağlanamıyorMALATYA Malatya merkezde ve yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışından dolayı 530 mahallenin yolu ulaşıma kapandı Çarşamba günü akşam saatlerinde başlayan ve kırsalda daha da etkili olan kar yağışı, özellikle yüksek...

 • 02.09.2022 02 Eyl 16:26 Diyarbakır'ın kırsal mahallelerinde 428 kilometre yol asfaltlandı

  Diyarbakır'ın kırsal mahallelerinde 428 kilometre yol asfaltlandı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerde yürüttüğü yol yapım çalışmaları kapsamında 428 kilometre yolu asfaltladı.

 • 02.09.2022 02 Eyl 13:49 İBB duyurdu! Cevizlibağ Metrobüs Durağı Söğütlüçeşme yönüne kapatıldı

  İBB duyurdu! Cevizlibağ Metrobüs Durağı Söğütlüçeşme yönüne kapatıldı Cevizlibağ Metrobüs Durağı, İstanbul Büyükşehir Belediyesince (İBB) başlatılan beton kaplama yol çalışması sebebiyle Söğütlüçeşme yönüne trafiğe kapatıldı. İşte yolcuların yapması gerekenler...

 • 02.09.2022 02 Eyl 11:46 Cevizlibağ Metrobüs Durağı beton yol çalışması sebebiyle Söğütlüçeşme yönüne kapatıldı

  Cevizlibağ Metrobüs Durağı beton yol çalışması sebebiyle Söğütlüçeşme yönüne kapatıldı Cevizlibağ Metrobüs Durağı, İstanbul Büyükşehir Belediyesince (İBB) başlatılan beton kaplama yol çalışması sebebiyle Söğütlüçeşme yönüne trafiğe kapatıldı.

 • 18.08.2022 18 Ağu 15:08 Diyarbakır'da 3 caddenin asfalt çalışması tamamlandı

  Diyarbakır'da 3 caddenin asfalt çalışması tamamlandı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Bağlar ilçesi Bağcılar Mahallesinde bulunan Heskif, Nevruz ve Azadi caddelerinde yenileme çalışmalarını tamamladı.

 • 06.08.2022 06 Ağu 15:37 Diyarbakır'da yol yenileme çalışmaları

  Diyarbakır'da yol yenileme çalışmaları Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, merkez Yenişehir ilçesi Üçkuyu Mahallesi'nde bulunan Mir Cembeli Bulvarı ve Hilar Caddesi'nde yenileme çalışmalarını tamamladı.

 • 03.08.2022 03 Ağu 13:35 Diyarbakır'da yeni yerleşim alanlarına yeni yollar kazandırıyor

  Diyarbakır'da yeni yerleşim alanlarına yeni yollar kazandırıyor Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, yeni yerleşim yerlerinde trafik akışını rahatlatmak ve vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için yollar inşa ediyor.

 • 23.07.2022 23 Tem 13:08 Diyarbakır'da yol yapım ve yenileme çalışmaları devam ediyor

  Diyarbakır'da yol yapım ve yenileme çalışmaları devam ediyor Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, bu yılki asfalt sezonunda, kent merkezinde ulaşım güvenliği ve konforunu sağlamak için yeni yol yapım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

 • 20.07.2022 20 Tem 13:33 Diyarbakır'da bir sokağa sanatçı Bedri Ayseli'nin adı verildi

  Diyarbakır'da bir sokağa sanatçı Bedri Ayseli'nin adı verildi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Kayapınar ilçesinde yapımı tamamlanan sokağa sanatçı Bedri Ayseli'nin adını verdi.

 • 10.07.2022 10 Tem 12:48 Bozüyük'te Boztram Projesi fizibilite çalışmaları yapıldı

  Bozüyük'te Boztram Projesi fizibilite çalışmaları yapıldı Bilecik'in Bozüyük ilçesinde yapılacak olan raylı sistem olan Boztram Projesi fizibilite çalışmaları yapıldı.

 • 04.07.2022 04 Tem 11:48 Diyarbakır'da Şeyh Sait Bulvarı'nın yapımına başlandı

  Diyarbakır'da Şeyh Sait Bulvarı'nın yapımına başlandı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Elazığ çevre yolu ile Silvan çevre yolunu birbirine bağlayacak olan Şeyh Sait Bulvarı'nın yapımına başladı.

 • 03.07.2022 03 Tem 14:24 Gürkan İpek Caddesi'nde incelemelerde bulundu

  Gürkan İpek Caddesi'nde incelemelerde bulundu Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından İpek Caddesi kaldırım ve yol düzenleme çalışmaları tamamlandı.

 • 29.06.2022 29 Haz 15:30 Diyarbakır'da Kurban Bayramı hazırlıklarına başlandı

  Diyarbakır'da Kurban Bayramı hazırlıklarına başlandı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların Kurban Bayramı'nda güvenli gıdaya ulaşması, kurbanlık alımı ve kesimini sağlıklı bir şekilde yapması için hazırlıklara başladı.

 • 27.06.2022 27 Haz 03:31 İBB'nin metrobüs hattındaki yolları yenileme çalışması başladı

  İBB'nin metrobüs hattındaki yolları yenileme çalışması başladı İstanbul Büyükşehir Belediyesinin (İBB) metrobüs hattında yapacağı yenileme kapsamındaki "Beyaz Yol" çalışması başladı.

 • 26.06.2022 26 Haz 15:11 İstanbul Büyükşehir,  'Beyaz Yol' Çalışmalarına Başlıyor

  İstanbul Büyükşehir,  'Beyaz Yol' Çalışmalarına Başlıyor İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), asfalt kaplama yolları özel reçeteli beton kaplamasıyla değiştireceği, ‘Beyaz Yol’ uygulamasını bu gece Cevizlibağ-Yenibosna hattında başlatıyor.

 • 20.06.2022 20 Haz 10:00 DİYARBAKIR - Bozulan asfalt yollar yenileniyor

  DİYARBAKIR - Bozulan asfalt yollar yenileniyor Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, olumsuz hava şartlarından dolayı bozulmalar meydana gelen Diclekent Bulvarı'nda asfalt yenileme çalışması başlattı.

 • 12.05.2022 12 May 13:35 Diyarbakır'da yeni bulvar ve bağlantı yolları yapılıyor

  Diyarbakır'da yeni bulvar ve bağlantı yolları yapılıyor Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, trafik akışını rahatlatmak ve vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için yeni bulvar ve bağlantı yolları inşa ediyor.

 • 13.03.2022 13 Mar 16:15 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinden karla mücadele çalışması

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinden karla mücadele çalışması Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerde 633 kilometrelik kar küreme çalışması yaptı.

 • 12.03.2022 12 Mar 14:54 Diyarbakır kırsalında karla mücadele çalışması

  Diyarbakır kırsalında karla mücadele çalışması Diyarbakır kırsalında karla mücadele çalışması Yoğun kar yağışında kapanan 337 kilometre kırsal mahalle grup yolu açıldı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, yüksek kesimlerde etkili olan yoğun kar yağışında 337 kilometre kırsal mahalle grup yolunu açtı.

Advertisement